TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

+125
Bitute
Korgė
Demittt
Raigis
Agnytea70
kamon
Simonap
karoliusikas
Marina
Meidy.
On Datra
Kornelija
Candity
lily
Miglė
dienavakaras
Gabreel
Zuze
realistic
lili12lota
Simsiukė
ramybė
imagination
Dziolina
Anastasija
kauliukas
Edith
Pinavija
Humanistic.
Addie_
Agniuk.
Judy*
guči*
Leah
aurink
Meškius
frida
chansons
Simsopolis
Diamond
silvija
Darn
K.amilė
MuFanta
Simsiuke7
Fanas
Ladybird
Haruka
trendy_
Simsiukea
Dusk
Deza*
Love is true! ;*~
Milly
l_aurute
Le Gitan
Miss.Gabe
Twilight
Kokosinė
simsumanee
NoOneElse
Sesilion
Ladybyrd
F.I.N.E
Fi Fi
K.
Sąžinė
TikiWinter
Dziugas
Xter0n
Revenge
lauriuxas
Vakare
Simba
Insomnia
LOVErytea
dziasika
make3wishes
Mantė*
asta2
CresI
DeySa
LittleStar*
Prototipe
Juokas
ZusiKas
ciute
KillMissWorld
heartless
MIAU
Purple.
Pina Colada
LaVa
qween24
Bella
Karolaina
Giselle
inetukee
BouncY
candyyya
Siggy
pupa13
CLuBLioN
kramtoske
Trou Noir
Rugilė.
Naitė.
Draco'a
ragana
cocange108
Buzia
Daisy*~
aureliukexxx
Bunny
ledine_ledi
Lacrymosa'
Bergė
MetalGuru
Ingrida J.
wikutia
plastic bitch
France
Merinin
Cara
Tekstaskaitė.
129 posters

Puslapis 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Rugilė. 2009-05-22, 13:45

patiko kaip vaikas gimsta liigoninėje :}
Atskubėjo vyras bėkte :}, gime mergaite suviniota anklodėje, šaunumėlis :}
Rugilė.
Rugilė.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-05-09
Pranešimų skaičius : 718
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by CLuBLioN 2009-05-22, 13:48

Jo gražiau negu sims2 iskarto ant ranku
CLuBLioN
CLuBLioN
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-08-01
Pranešimų skaičius : 2304
Miestas : Marijampole
Amžius : 109

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Rugilė. 2009-05-22, 13:51

jo :) Man tas vaikas žymiai atrodo ,,tikresnis", negu per ts2, per ts2 su pampersais gimsta ir tokie kaip plasmasinei, o čia uždeda anklode ir žymiai tikresnis. Happy
Rugilė.
Rugilė.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-05-09
Pranešimų skaičius : 718
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by CLuBLioN 2009-05-22, 13:53

Labai patiko ideja su anklode laug tikroviskai uatrodo
CLuBLioN
CLuBLioN
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-08-01
Pranešimų skaičius : 2304
Miestas : Marijampole
Amžius : 109

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Rugilė. 2009-05-22, 14:23

dar vaiko balsas kai verkia kažkiek tikroviškesnis,nu žodžiu tie leliai tikra pasaka. Love
Rugilė.
Rugilė.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-05-09
Pranešimų skaičius : 718
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Daisy*~ 2009-05-22, 15:08

Ooo! Sudominot. Einu kurtis jaunos šeimos. Man tai labai patiko, kad gali matyti kaip simsas vaikšto mieste. Žodžiu, viskas laaaabai patiko (nors norėjau daugiau, tačiau žinojau, kad tokių elementų vistiek nebus) ! Ir dėl rūbų smagu. Tiesa buvau vienu metu išsigandus, kad "motherlode" neveiks, ačiū Dievui veikė. Einu žaist!
Daisy*~
Daisy*~
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-08-11
Pranešimų skaičius : 234
Miestas : Alytus.
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by pupa13 2009-05-22, 18:07

Šiaip visai neblogi tik man žmonės negražūs,kažkokie kaip platelininiai. Labai patiko,tai kad galima pasivaikščioti po miestą. Ir baldai gražūs.
Niekaip negaliu rast drabužių parduotuvės. Dar labai patiko,kad kai nueini į maisto parduotuvę gali išsirinkti ką pirksi ir kiek pirksi, labai gerai,kad mobilusis telefonas yra.
O kaip ten su tais drabužiais? Kur juos pirkti?
Galit man tokiai blondinei paaiškinti.?;D

pupa13
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-22
Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Vilnius
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by France 2009-05-22, 18:24

Chi, vakar kai suinstaliavau, sukūriau sims'ę, ir įkėliau į kažkokią trobą. O.o Bet tuomet pradėjo LABAI laginti, ogi pasirodo įrašiau sims į C kietąjį diską, kur beveik nėra vietos normaliai. Tai dabar išinstaliavau, ir iš naujo - instaliuoju. : ) Jei vakar nebūtų tokio laginimo, per mano žioplumą, būčiau viską aptikrinusi. (chuckle)
France
France
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 4935

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Siggy 2009-05-22, 18:29

Man tai kol kas viskas ok,bet ką žinau,galvojau kad tikrai geriau bus,nes baldų pasirinkimas labai mažas,plius visi beveik senoviški ir spalvų neišeina derint (arba dar nemoku),paskui nu ką žinau...man sims 2 kol kas fainesni atrodo ,aišku galimybių daugiau yra mašinos ir t.t.,bet vis tiek...
Beje jeigu kas nežino,tai pinigų kodas tas pats veikia - motherlode
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Merinin 2009-05-22, 22:42

Mano simse pagimde trinukes :D Pasirinkau kur uz taskus duoda tokias soskes, ten padidina galimybe tureti dvynukus ar trynukus.
Merinin
Merinin
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 70
Miestas : Finlandija
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Rugilė. 2009-05-22, 23:15

jau susidariau nuominę apie ts3, nes kokias 9h, šiandien žaidžiau juos Very Happy
žodžiu,man nors bent jau paprastai, be darbo žaisti neidomu No pernelyg nėra ką veikti.O kai turi darbą tarkime, kad ir knigyne arba restorane, tai čia visas ir įdomumas :}
Tarkim padirbi kelias dienas kad ir tam knigyne ir tau duoda alga ir būna koks pasiūlymas,pvz: reikia ten perskaityt tokia ir tokia knygą,pagaminti tokį ir tokį valgį, mano manymu čia pats įdomumas,vienus juos man nors neidomu žaist,nors nuo šendien vakaro ;D.
Rugilė.
Rugilė.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-05-09
Pranešimų skaičius : 718
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by candyyya 2009-05-23, 11:45

Tai va pagaliau pazaidziau Yahoo
Po 34h tai tikrai nuostabu Very Happy
Labai patiko zmones ir visai jei ne plastelininiai o kaip tik tikroviskesni I love you
Mano simse laukiasi vaikelio o baxuriuks toks krutas ;D
candyyya
candyyya
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-04-15
Pranešimų skaičius : 366
Miestas : pnv;D
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by BouncY 2009-05-23, 13:44

Trumpam buvau įsijungusi. Nustebau, kad krauna greičiau nei TS2 su visais papildymais. Iš viso nesitikėjau, kad mano senutėlis kompiuteris paveš, bet paveža :))
Bandžiau tik kurti simsą. Šiaip viskas gerai, bet nepatiko, kad labai jau apvalūs simsų veidai gaunasi, nors ir figūrą parenki "kūdą", bet iš veido vis viena atrodo storuliukai :DD
Dar nepatiko, kad šukuosenos atrodo kaip nutriušusių plaukų(nors gal man dėl grafikos taip, bet abejoju).
Aj dar nosies niekaip normalios neišeina sukurti, kažkokios negražios ganasi. Tikėkimės su laiku tobulėsiu.
Hem... aš čia vien apie minusus :) Patiko odos atspalviai ir kad patys simsai ne tokie kampuoti.
Beje, man vienai blogos kokybės filmukas, kurį rodo pačioj pradžioj žaidimo?
Ir kaip priartinti miestą, kad namus iš arčiau galėčiau matyti, nes dabar kaip iš kokio paukščio skrydžio :D?
BouncY
BouncY
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 2860
Miestas : Coventry
Amžius : 31

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by inetukee 2009-05-23, 15:54

Nelabai patiko.. ypac valdymas. Jis labai sunkus, vos gaudausi ka ten kaip reik daryt..o gal kaip priprasiu bus kitaip.. ir dar ta grafika lieva..TS2 net geresne grafika, o cia.. jei jau kure TS3 tai galejo grafika geresne padaryt. scratch
inetukee
inetukee
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-10-20
Pranešimų skaičius : 67

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Giselle 2009-05-23, 16:45

Pirmas įspūdis buvo prastas. Gailėjausi, kad parsisiunčiau. Nieko nesupratau tenais, valdymas nepatiko. Bet kiek pažaidusi ir pasikeitusi nustatymus pakeičiau nuomonę. Manau, kad nerealus žaidimas ir daug kartų pranokstantis the sims 2. Žinoma, galėtų baldų ir drabužių pasirinkimas būti didesnis, bet turint omeny, kad galima juos belenkaip perspalvinti tai tas netrukdo.
Giselle
Giselle
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 3740
Miestas : Vilnius
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Karolaina 2009-05-23, 16:51

Manau The sims 3 žaidimas, tai visų simsų viršūnė. Grafika... ir taip toliau.... Daug naujovių, įdomių dalykų. Tik va užkliuvo man vienas dalykėlis simsuose tai dalis nuo smakro ir iki kaklo vidurio. Na pagurklis. Jis kažkoks .... ;D nEMOKU PAAiškinti.
Karolaina
Karolaina
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-11-03
Pranešimų skaičius : 734
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Bella 2009-05-23, 16:55

Man viskas labai patinka...tokia nereali grafika..gal patys simsai kiek plastelininiai.. .. vis dar viska tyrineju.. ir kuo toliau, tuo labiau jie man patinka! :)
beje, Koralaina, pritariu..tas smakras su pagurkliu lyg svyti lyg kaip..keistai.. :suspect:dar nepatiko kad mazokai daiktu ir rubu..sukuosenu.. ir tas valdymas kad nori pavaziuot i sona reikia pele spausti tai nervina..
Bella
Bella
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-01-28
Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Château de Versailles
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Lacrymosa' 2009-05-23, 17:05

Bella rašo:Man viskas labai patinka...tokia nereali grafika..gal patys simsai kiek plastelininiai.. .. vis dar viska tyrineju.. ir kuo toliau, tuo labiau jie man patinka! :)
beje, Koralaina, pritariu..tas smakras su pagurkliu lyg svyti lyg kaip..keistai.. :suspect:dar nepatiko kad mazokai daiktu ir rubu..sukuosenu.. ir tas valdymas kad nori pavaziuot i sona reikia pele spausti tai nervina..

Valdymą gi galima nusistatyt kaip TS2 (: O rūbų tai ligi kaklo. Gi galima susikurti sooočiai savo (: Na, jei kalbant apie formas,stilių, tai gal ir trūksta, bet gi atsiras su parsisiuntimais ir pan (: Pati šnd daug ką ištyrinėjau tai daug geresnė nuomonė apie TS3 pasidarė. Tik va dėl šukuosenų pritariu. Mažokai (:
Lacrymosa'
Lacrymosa'
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2008-08-04
Pranešimų skaičius : 616
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Rugilė. 2009-05-23, 17:06

man tai visko užtenka, daiktų,šukuosenų,rūbų, tuo labiau, kad rūbus gali pasidaryti savo (medžiagas pakeisti,spalvas),kadangi nemėgstu tūrėti labai turtingus sims'us tai man pats tas. :}
Rugilė.
Rugilė.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-05-09
Pranešimų skaičius : 718
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by France 2009-05-23, 17:21

Bespėjau sukurti sims'ę, ir įkelti į namą. Bet įspūdis jų geras. CAS mane tikrai labai sužavėjo, o namukai visi tokie jaukūs ir gražučiai. : ) Bet pažaisti kaip ir nėra galimybių, nes labai striginėja. Taigi, išinstaliavau, ir neužilgo gausiu naują kompiuterį, kuris tikrai paveš.
France
France
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 4935

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by qween24 2009-05-23, 21:08

Ispradziu man tai nelabai patiko, bet pasigerinau grafika ir ramu nusipirkau, dabar tai atsiplest negaliu kaip patinka.SUPER

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by LaVa 2009-05-23, 21:16

Pirmas įspūdis buvo nelabai koks. Bet kuo toliau žaidžiu, tuo man labiau patinka. Čia tiek daug visokių galimybių!.. Dar pasidariau normalų, įprastą valdymą, tai atkrito vienas rūpestis. Visą dieną šiandien stačiau gražų namą priemestyje ir jame apgyvendinau susikurtą jauną porą. Dabar pagaliau jau galiu su ja žaisti pastatytame naujame name, į kurį įdėjau visą širdį. Šiek tiek nepatinka, kad nėra pianino ar fortepijono pirkti tarp daiktų, man šis instrumentas pats pačiausias. Dar mažas šukuosenų, drabužių stilių pasirinkimas. Šiaip ir baldų mažoka. Pvz virtuvės spintelių yra tik viena rūšis moderni, kitos klasikinio stiliaus, arba kaip aš vadinu, senoviškos. Man tokios nepatinka. Tačiau be galo patinka, kad dabar galima laisvai ir be jokių trukdžių važinėti ir vaikščioti po visą miestą, tiek daug jame galima visko nuveikti ir pamatyti. O anksčiau mano simsai visą laiką namie lindėdavo...
Taigi, šie simsai man vis labiau pradeda patikti, gal pagaliau priprasiu prie jų ir nenorėsiu su jais skirtis.
LaVa
LaVa
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-05-20
Pranešimų skaičius : 116
Miestas : Marijampolė
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Pina Colada 2009-05-23, 21:42

Labai labai laukiau siu simsu ir apsidziuagiau kai pagaliau galejau juos atsisiusti ir zaisti, bet kazkaip jau siandien man jie pabodo.... Nzn gal del to kad per daug panasumu su The sims 2.
Pina Colada
Pina Colada
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-11-02
Pranešimų skaičius : 92
Miestas : Vilnius
Amžius : 38

http://www.myspace.com/stage_wisper

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Purple. 2009-05-24, 02:34

Na ką.
Ką tik pažaidžiau.
Žaidžiau beveik penkias valandas.
Žiauriai patiko, galėčiau ir dar žaisti, bet jau reikia eit miegot. ;D
Sakau, man tikrai patiko naujieji simsioookai. ;D
Tikrai atsirado daugiau funkcijų, negu antruosiuose.
Purple.
Purple.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-04-25
Pranešimų skaičius : 919
Miestas : Tauragė.
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by MIAU 2009-05-24, 09:19

pažaidžiau apie dvi valandas (valandą sedėjau CAS : DD ), na kol kas su valdymu keista, bet šiaip labai patiko. juk prie visko priprantama : DD
MIAU
MIAU
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 3392
Miestas : Ukmergė
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 2 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume