TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

+125
Bitute
Korgė
Demittt
Raigis
Agnytea70
kamon
Simonap
karoliusikas
Marina
Meidy.
On Datra
Kornelija
Candity
lily
Miglė
dienavakaras
Gabreel
Zuze
realistic
lili12lota
Simsiukė
ramybė
imagination
Dziolina
Anastasija
kauliukas
Edith
Pinavija
Humanistic.
Addie_
Agniuk.
Judy*
guči*
Leah
aurink
Meškius
frida
chansons
Simsopolis
Diamond
silvija
Darn
K.amilė
MuFanta
Simsiuke7
Fanas
Ladybird
Haruka
trendy_
Simsiukea
Dusk
Deza*
Love is true! ;*~
Milly
l_aurute
Le Gitan
Miss.Gabe
Twilight
Kokosinė
simsumanee
NoOneElse
Sesilion
Ladybyrd
F.I.N.E
Fi Fi
K.
Sąžinė
TikiWinter
Dziugas
Xter0n
Revenge
lauriuxas
Vakare
Simba
Insomnia
LOVErytea
dziasika
make3wishes
Mantė*
asta2
CresI
DeySa
LittleStar*
Prototipe
Juokas
ZusiKas
ciute
KillMissWorld
heartless
MIAU
Purple.
Pina Colada
LaVa
qween24
Bella
Karolaina
Giselle
inetukee
BouncY
candyyya
Siggy
pupa13
CLuBLioN
kramtoske
Trou Noir
Rugilė.
Naitė.
Draco'a
ragana
cocange108
Buzia
Daisy*~
aureliukexxx
Bunny
ledine_ledi
Lacrymosa'
Bergė
MetalGuru
Ingrida J.
wikutia
plastic bitch
France
Merinin
Cara
Tekstaskaitė.
129 posters

Puslapis 69 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Simsopolis 2009-07-06, 17:21

apie 180 lt.

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 578
Miestas : MAXIMA, Agurkų skyrius
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by chansons 2009-07-09, 11:49

nesuprantu, kas ten jums kliūna valdyme, man viskas patogu, ir lyg ir nekeitinėjau jokių nustatymu tenai. confused

žaidžiu jau antrą dieną ir aaaaa, koks nerealus žaidimas! labai gražu viskas, namai, jūra, miškai, kalnai, saulėlydžiai ir saulėtekiai, apšvietimas. tikroviškiau viskas ir lengviau įsijaust į žaidimą. iš grafinės pusės tai tik veidai žmonių nepatinka, ir tas labai biesina, nes man veidai yra svarbūs.
daug įdomesni darbai, platesnės karjeros galimybės (pvz, mano simsą pakvietė dėstyti mokykloje logikos kursą, ir fainos tos visokios užduotys, kurias tau duoda bosas), naujoviška paaukštinimų sistema, kitoks skill'ų mokymasis. nebėra taip, kad simsas išvažiuoja pusei dienos į darbą ir per tą laiką tu su juo nieko daryt negali, dabar pasirenki, ką jis veikia darbe. o mano simsė rašytoja gauna asmeninius užsakymus parašyt kūrinius.
be to, pagaliau atsirado normalios auklės! nebaisu, kad vaiką po jų priežiūros paims socialinė tarnyba. :)

dar patiko, kad daugiau visokių bendravimo galimybių, nebereik naujų pažįstamų kelias valandas admire'inti, kad pakiltų long term relationship (berods taip vadinosi? :D) ir atsirastų naujų interactions.
kita vertus, dabar jie pernelyg lengvai susidraugauja, mano simsai sugebėjo per keturias pažinties valandas įsimylėti (ir pasimylėti :D).
patinka vaikščiojimas pas kaimynus.

šiek tiek nervina, kad, kuriant daiktus ir simsus, yra tiek daug visų tų spalvų ir tekstūrų, nesugebu padaryti gražaus namo, nes per daug man visko... :DD

tik šukuosenų per mažai, bet kada Maxis žaidime jų nebuvo per mažai... kol nebuvo parsisiuntimų, visos mano merginos antruose simsuose vaikščiojo tais paprastais tiesiais ilgais plaukais.
chansons
chansons
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-02-11
Pranešimų skaičius : 2331
Miestas : olandija
Amžius : 33

http://www.last.fm/user/vszabo

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by frida 2009-07-10, 23:54

man ir keista valdyti, ts2 byvo galima su pelia paspaudus ekrano šoną pasislinkti, o čia ne. tai nelbai moku aš valdyti...

frida
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-09
Pranešimų skaičius : 61
Miestas : Bournemouth

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by chansons 2009-07-11, 07:38

kažkur nustatymuose turi būti įmanoma šitą įjungti. nes aš tai su pele valdau. Suspect
chansons
chansons
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-02-11
Pranešimų skaičius : 2331
Miestas : olandija
Amžius : 33

http://www.last.fm/user/vszabo

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by inetukee 2009-07-11, 15:04

per reload versiją man valdėsi su pele, o dabar, per razor su rodyklėmis, truputį nepatogu, bet galima priprast.
inetukee
inetukee
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-10-20
Pranešimų skaičius : 67

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by chansons 2009-07-11, 15:12

tai aš irgi žaidžiu razor. :D atsidarykit žaidime options ir viską nuodugniai peržvelkit, tikrai turi kažkur būti. ir šitoj temoj jau buvo apie tai rašyta daug kartų, pasiskaitinėkit atgal kelis puslapius arba kitoj temoj, gal kas nors parašė, kur tiksliai reik to nustatymo ieškoti.
chansons
chansons
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-02-11
Pranešimų skaičius : 2331
Miestas : olandija
Amžius : 33

http://www.last.fm/user/vszabo

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Meškius 2009-07-11, 15:32

Darn rašo:O man kažkaip ts2 labiau patinka. :]
Ir tikrai ne dėl žmonių grožio ar panašiai. Tiesiog, pats žaidimas yra kažkoks šiltesnis. Jį įdomiau žaisti, bet čia aišku kaip kam. :]
Beabejo, miestas yra geras daiktas, bet manyčiau, jog būtų daug įdomiau, jei galėtum žiūrėti kas vyksta pavyzdžiui užkandinėje ar net darbe. Jei jau plečia galimybes galėtų iki galo tai padaryt.
Simso kūrimas gal yra šiek tiek geresnis, tačiau nėra didelio rūbų pasitrinkimo (ir kur dingo apatiniai? : D), tas pats su plaukais. Nors smagu dėl sruogų galimybių.
Gal kol kas taip yra todėl, kad esu pratusi prie ts2, bet šiuo metu tikrai rinkčiausi antrus vietoje trečių. :]
Meškius
Meškius
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-05-02
Pranešimų skaičius : 2837
Miestas : Alytus
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by aurink 2009-07-11, 18:00

na man grafika tikrai nepasirode geresne. o ir siaip nepasakyciau, kad pranoko antruosius.
aurink
aurink
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-14
Pranešimų skaičius : 13

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by frida 2009-07-14, 18:49

aš tai manau pranoko, daug įdomiau žaisti, vien tik dėl daiktų spalvos keitimo. Na nors patys simsai atrodo pritrėkšti Very Happy

frida
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-09
Pranešimų skaičius : 61
Miestas : Bournemouth

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Leah 2009-07-14, 19:23

Na, gal dėl to, kad seniai, labai seniai nebuvau žaidus, bet man asmeniškai pasirodė daug geresni už the sims 2. O gal ir dėl to, kad išlaikiau tas kelias savaitėlės, kol tėtis parnešė naują kompą. Clap
Leah
Leah
Žaliukas

Užsiregistravo : 2008-08-16
Pranešimų skaičius : 31
Miestas : Vilnius
Amžius : 33

http://www.r-way.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by guči* 2009-07-14, 21:18

nežinau, net neturiu kažkaip nuomonės, kai atsirado TS2 tai atrodė bus nerealus, taip ir buvo. O iš TS3 tikėjausi kažko geresnio, bet nematau kažko labai pritrenkiančio.
Tai vat manau TS2 yra geresni ;D
guči*
guči*
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-11
Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Fanas 2009-07-14, 22:05

As taipat manau :D dar jei su visais papildymais :D tai isvis super ;D
Fanas
Fanas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 60

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by lauriuxas 2009-07-14, 22:17

Fanas rašo:As taipat manau :D dar jei su visais papildymais :D tai isvis super ;D


as irgi pritariu ;)
lauriuxas
lauriuxas
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 184

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Judy* 2009-07-14, 22:21

lauriuxas rašo:
Fanas rašo:As taipat manau :D dar jei su visais papildymais :D tai isvis super ;D


as irgi pritariu ;)
prisidedu ir aš:)
Judy*
Judy*
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-05-29
Pranešimų skaičius : 1794
Miestas : Nerasi...Patikėk...
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Agniuk. 2009-07-15, 18:53

Man tai TS2 kažkaip greičiau veikė, o gal tik mano pc lievas, bet šitie per daug lagina.
Agniuk.
Agniuk.
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-13
Pranešimų skaičius : 6

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by K. 2009-07-15, 19:51

Agniuk. rašo:Man tai TS2 kažkaip greičiau veikė, o gal tik mano pc lievas, bet šitie per daug lagina.
Tubūt pc lievas, nes man viskas labai gerai veikia. Tongue
K.
K.
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-02-16
Pranešimų skaičius : 1945
Miestas : Vilnius
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Agniuk. 2009-07-16, 18:34

Aš net normaliai žaist negaliu, visą laiką stringa, kantrybės pas mane nulis.xD
Agniuk.
Agniuk.
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-13
Pranešimų skaičius : 6

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by frida 2009-07-16, 23:16

kai stringa, tai nė neįdomu žaisti. Mad

frida
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-09
Pranešimų skaičius : 61
Miestas : Bournemouth

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Addie_ 2009-07-21, 11:48

istikruju tai nuo kompiuterio stringimas labai priklauso
Man patiko tai kad TS2 pas mane ziauriai strigo o TS3 visisvai nestringa ne karto nebuvo :] Labai tuo dziaugiuosi cheers

Addie_
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-21
Pranešimų skaičius : 4

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Dziugas 2009-07-21, 17:41

Addie_ rašo:istikruju tai nuo kompiuterio stringimas labai priklauso
Man patiko tai kad TS2 pas mane ziauriai strigo o TS3 visisvai nestringa ne karto nebuvo :] Labai tuo dziaugiuosi cheers
Geras Very Happy Tai gal antru simsu kokia parsisiuntimu apkrova ar per daug papildymu buvo?
Dziugas
Dziugas
TheSims.lt Žurnalistas

Užsiregistravo : 2008-11-26
Pranešimų skaičius : 1145
Miestas : Palanga
Amžius : 30

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Galite padėti?

Rašyti by Humanistic. 2009-07-25, 20:32

Ar galite duoti patarimų Kad The Sims 3 nestriginetų? Gal ir ne i tema. Prasau padekite. confused

Mano System:
Procesorius: ADM Athlon(tm) 64 Processor 3200+ 2.01 GHz
Įdiegta atmintis: 2,00 GB (Naudotina: 1,00 GB)
Sistemos tipas: 32 bitų operacinė sistema Windows 7

išanksto Ačiu labai... Hello
Humanistic.
Humanistic.
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-25
Pranešimų skaičius : 95
Miestas : Kupiškis
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Addie_ 2009-07-29, 15:05

Dziugas rašo:
Addie_ rašo:istikruju tai nuo kompiuterio stringimas labai priklauso
Man patiko tai kad TS2 pas mane ziauriai strigo o TS3 visisvai nestringa ne karto nebuvo :] Labai tuo dziaugiuosi cheers
Geras Very Happy Tai gal antru simsu kokia parsisiuntimu apkrova ar per daug papildymu buvo?

na nezinau bet pas mane tai nestringa TS3 xD

Addie_
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-21
Pranešimų skaičius : 4

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Pinavija 2009-07-30, 17:14

Pačią pirmąją dieną keikiau valdymą. Bet jau kitą kart prisėdus prie TS3 įsikirtau jį, ir dabar visai paprasta ;D Sužavėjo toji atvira kaiminystė. :]
Pinavija
Pinavija
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-03-12
Pranešimų skaičius : 19

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by lauriuxas 2009-08-15, 01:29

pirma karta buvo keista bet kuo toliau tuo fainiau Ax
lauriuxas
lauriuxas
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 184

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Edith 2009-08-15, 08:54

man taip pat. ypac del parsisiuntimu. esu labai dekinga tiems kurie ts2 plaukus ir dauktus konvertuoja i ts3
Edith
Edith
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-08-09
Pranešimų skaičius : 648
Miestas : Raseiniai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 6 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 69 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume