TheSims.lt - SimsRevolution Community
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

+114
Milka
vagabond
Principinga
Adell
Roberta
Ice_Cream*
herium
rugra
Simsopolis
Poisoncat
Mūza
lily
Prototipe
karoliusikas
candyyya
gumma153
joanaaaw
imagination
Mirijama
realistic
donkadonk
gabawa
Judy*
LoveTimBurtonForever
Vasaros panele
Dakota.
Bunny
Boo
Nesse
Monika_^
Eilėraštis
DISPLAYNAME
Gintute.*
Adeliukas
MuFanta
SpyGleA
Fanas
Aura
Iliuminati
Deganti naktis
Aham
ragana
Suzu
Purple.
Ufonaute
Neja
Spalvota.
Shackle*
Ladybird
Haruka
l_aurute
Thea
Skruzdelytea24
kauliukas
pitita
Strawberry
Joomla
Neringa ^.^
Twilight
Meibė.
Snowflake
drauge121
Sesilion
Love is true! ;*~
K.amilė
meh
čerita;]]
Waiwux
lauriuxas
Barbie Dork
Zirniukea
Akvilius
K.
Abby
qween24
jigsaw
Williukss
Stelutea
ZusiKas
Draco'a
Insomnia
make3wishes
Meškius
ledine_ledi
Justukas
LittleStar*
Lacrymosa'
Aiist
heartless
Giselle
aXe
Karolaina
LaVa
ginger
Dziolina
lilitha
Agnu.
Silwute
Fembot
Sinsila
camane
Dziugas
Tekstaskaitė.
Buzia
Emilioske1
Gailė.
Rugilė.
plastic bitch
CresI
aureliukexxx
France
Agnė.
MetalGuru
Ayumi
118 posters

Puslapis 16 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Vote_lcap2%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Vote_lcap43%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Vote_rcap 43% 
[ 160 ]
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Vote_lcap55%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Vote_rcap 55% 
[ 206 ]
 
Iš viso balsų : 375
 
 

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Ayumi 2009-05-21, 14:44

Kadangi pasirodė tretieji simsai, manau, laikas balsavimui, kuris žaidimas iš trijų jums labiausiai patiko. Galite balsuoti apklausoje, tačiau, jei norite, palikite ir komentarą, su argumentavimu, kodėl, kokie pliusai, kokie minusai.

The Sims

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? 566-The%20Sims1

The Sims 2

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? The-sims-2

The Sims 3

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? 100541_sims-3
Ayumi
Ayumi
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 1031
Amžius : 33

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by MetalGuru 2009-05-21, 14:53

Pirmieji buvo geri. Oh... kiek atsiminimų. Viskas taip nauja buvo, įdomu, nematyyyta *w* net knygelę turėjau, kur rašiau Sims dienoraštį, nes pas mane buvo rusiškai, tai teko verst ;D
Antrieji - best. ACHHH! Vienintelis žaidimas, kuris manęs neužknisa jau penkis metus X3
Tretieji. Amžius: dvi dienos kaip mano kompiuteryje ^^ Kažkaip... eeh... Gal dėl to, kad pagrindinis perversmas buvo kai po pirmų sukūrė antruosius. Tas žmonių augimas, kita grafika, galimybės.
O šitie ne tokie įspūdingi. Kuo toliau, tuo sunkiau mane nustebinti :> Gal dėl to.
MetalGuru
MetalGuru
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 2052
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Agnė. 2009-05-21, 14:56

Pirmieji geri, man geresni už the sims 3, kol kas. Šiaip balsavau už the sims 2. Manau jie yra geriausias darbas iš visų sims'ų. The sims 3 turi daug minusų, kad ir tie plasteliniški simsai ir valdymas. Bei grafikos klaidos.
Agnė.
Agnė.
Terminatorius

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 11356
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by France 2009-05-21, 14:58

Sims 1 - seni geri laikai. : } Kol nepasirodė Sims 2, maniau kad nieko nebus geriau. Bet, pasirodė Sims 2, ir man jie jau pamiršti.
Sims 2 - man jie kaip naujiena buvo nerealuu.
Sims 3 - o štai mano žaidimas. Dabar nieko nėra geriau. (chuckle)
France
France
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 4935

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by aureliukexxx 2009-05-21, 14:59

Pirmieji manes nelabai sudomino.Antrieji buvo tiesiog fantastiski nerealus,o tretieji labai idomus tik simsai nelabai grazus ir tas miestas buvo nerealus nezinau kas bus geresnis uz sims 3 Smile


Paskutinį kartą redagavo aureliukexxx, 2009-05-21, 14:59. Redaguota 1 kartą
aureliukexxx
aureliukexxx
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-02-08
Pranešimų skaičius : 186
Miestas : Kaunas
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by MetalGuru 2009-05-21, 14:59

Dabar, žiūrėdama į tą foto viršuj, užsimaniau sims 1 pažaist XD~ Gal reiktų parsisiūst? ;DDDD
MetalGuru
MetalGuru
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 2052
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by CresI 2009-05-21, 15:22

ASmeniskai favoritai 1/3 , bet balsuosiu uz 3
CresI
CresI
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-01-05
Pranešimų skaičius : 389
Miestas : Kaunas
Amžius : 32

http://www.one.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Agnė. 2009-05-21, 15:40

MetalGuru rašo:Dabar, žiūrėdama į tą foto viršuj, užsimaniau sims 1 pažaist XD~ Gal reiktų parsisiūst? ;DDDD

Aš irgi :DD Nesenai dar -žaidžiau sims 8 in 1 vėl susinstaliuosiu jaučiu :DD Be to jiem fainų parsisiuntimų galima rast xD
Agnė.
Agnė.
Terminatorius

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 11356
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by France 2009-05-21, 15:50

Agnė. rašo:
MetalGuru rašo:Dabar, žiūrėdama į tą foto viršuj, užsimaniau sims 1 pažaist XD~ Gal reiktų parsisiūst? ;DDDD

Aš irgi :DD Nesenai dar -žaidžiau sims 8 in 1 vėl susinstaliuosiu jaučiu :DD Be to jiem fainų parsisiuntimų galima rast xD

Aš irgi visai dar norėčiau prie 1-ųjų grįžti, bet užtad prie 2-ųjų - neeee.
France
France
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 4935

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by MetalGuru 2009-05-21, 15:56

Agnė. rašo:
MetalGuru rašo:Dabar, žiūrėdama į tą foto viršuj, užsimaniau sims 1 pažaist XD~ Gal reiktų parsisiūst? ;DDDD

Aš irgi :DD Nesenai dar -žaidžiau sims 8 in 1 vėl susinstaliuosiu jaučiu :DD Be to jiem fainų parsisiuntimų galima rast xD

joo xD~ Pamenu turėjau tokią kiaulę parsisiuntus. Jinai buvo judri kaip taburetė (rofl) į priekį judėjo, tačiau kojų nejudino xDDD Pamenu, kaip kiaulė-voras kiaurai sienas vaikščiojo XDDDD Geriausias tai buvo making magic papildymas. *w*
MetalGuru
MetalGuru
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 2052
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by plastic bitch 2009-05-21, 16:31

Aišku kad TheSims 3:]
Grafika ir kokybė nepalyginama su ankstesniais, nebėra tų užknisančių krovimūsi tarp kelionių ir panašiai, neribota kaimynystė, gražesni ir daug tikroviškesni simsai, specialūs bruožai charakterio :] galima vardint ir vardint :]

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-08-05
Pranešimų skaičius : 3030
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Rugilė. 2009-05-21, 16:43

Pirmieji simasai-Kai ši dalis ir tebuvo, jie man žiauriai patiko žaidžiau nuo ryto ligi vakaro juos , bet kai atsirado įdomesnės salygos,gyvesni simsai še sims man nebepatiko.

Antrieji simsai-Sužavėjo Love Patiko viskas šiame sims 2,juokių priekaištų neturiu.


Tretieji simsai-Paliko įspudį :teddy: , išties niekada nemaniau, kad bus toks nerealus šis žaidimas ,,The sims 3",gyvesni simsai, storiai, atvira erdvė, taip pat kiek teko matyti žvaigždės, fanai, šis žaidimas beveik toks pat kaip ir mūsų žmonių.
Kaip nebūtų keista šie simsai, man ppaliko įspudį didžiausia, visi šie išvardinti dalykai mane paveikė siūstis The Sims 3.
Tad balsavau už the sims 3. :gogo:
Rugilė.
Rugilė.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-05-09
Pranešimų skaičius : 718
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Gailė. 2009-05-21, 17:16

Pirmieji. Kai nebuvo nei antrųjų, nei trečiųjų maniau, kad nieko geresnio negali būti.
Antrieji. Nerealumas neišpasakytas. Atsimenu kiek džiaugsmo buvo, kai per kalėdas gavau Nightlife ir University. :oo Kėlėmės su broliu 6 ryto, insistaliavom ir žaidėm iki vakaro. Vėliau jie užlūžo. Bandėm ir siųstis, ir vėl bandyti įrašyti originalą, bet viskas veltui. Kai gavome antrą kompą, pirmasis darbas buvo bandyti insistaliuoti Sims 2. Kiek laimės buvo kai pavyko.
Tretieji. Nėra to užknsančio laukimo kur nors važiuojant, simsų bruožai tikroviškesni, kiekvieno drabužio ar daikto perdažymas.
Tačiau, kad ir koks šaunus būtų Sims 3, aš balsavau už Sims 2. Man jie arčiau širdies. :)
Gailė.
Gailė.
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-10-18
Pranešimų skaičius : 3483
Miestas : Alytus
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Emilioske1 2009-05-21, 18:06

aŠ TIEK MYLIU SIMS 2 ,kad net nesisiųsiu 3(stick)

Emilioske1
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-04-02
Pranešimų skaičius : 210
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Buzia 2009-05-21, 18:37

Sims-Kol nebuvo The sims2 maniau kad tai nuostabiausias zaidimas ;]
The sims 2 -vis dar mano kompiuterio DIEVAS
The sims 3 - nusivyliau..neturiu zodziu..Shit! Crap!
Buzia
Buzia
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-09-21
Pranešimų skaičius : 253
Miestas : Kaunas
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Tekstaskaitė. 2009-05-21, 18:51

Pirmųjų Simsų nežaidžiau, tad negaliu objektyviai vertinti.
Antrieji - kiek mačiau nuotraukas ir skaičiau pasakojimus, labai patobulėjo nuo pirmųjų :> Tik, pamenu, TS2 patiko pirmus du metus, vėliau nebeliko entuziasmo žaisti.
Tretieji - puiki grafika, viskas daug tikroviškiau. Iš pradžių keikiau valdymą, bet dabar - įpratus, viskas daug lengviau. Pridurčiau dar tiek, jog vakar penkias valandas negalėjau nuo jų atsiplėšti O_o

Tekstaskaitė.
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 3406
Miestas : Kaunas
Amžius : 22

http://www.byrugile.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Dziugas 2009-05-21, 19:40

Tekstaskaitė. rašo:Pirmųjų Simsų nežaidžiau, tad negaliu objektyviai vertinti.
Antrieji - kiek mačiau nuotraukas ir skaičiau pasakojimus, labai patobulėjo nuo pirmųjų :> Tik, pamenu, TS2 patiko pirmus du metus, vėliau nebeliko entuziasmo žaisti.
Tretieji - puiki grafika, viskas daug tikroviškiau. Iš pradžių keikiau valdymą, bet dabar - įpratus, viskas daug lengviau. Pridurčiau dar tiek, jog vakar penkias valandas negalėjau nuo jų atsiplėšti O_o
Tik 5 val? Laugh As antradieni 7 h atsikeliau ir iki kokios 24h Laugh Nu aisku buvo keleta pertrauku pavalgyti ir i WC, bet taip tai zaidziau visa laik Very Happy
Dziugas
Dziugas
TheSims.lt Žurnalistas

Užsiregistravo : 2008-11-26
Pranešimų skaičius : 1145
Miestas : Palanga
Amžius : 30

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Tekstaskaitė. 2009-05-21, 22:16

Dziugas rašo:
Tekstaskaitė. rašo:Pirmųjų Simsų nežaidžiau, tad negaliu objektyviai vertinti.
Antrieji - kiek mačiau nuotraukas ir skaičiau pasakojimus, labai patobulėjo nuo pirmųjų :> Tik, pamenu, TS2 patiko pirmus du metus, vėliau nebeliko entuziasmo žaisti.
Tretieji - puiki grafika, viskas daug tikroviškiau. Iš pradžių keikiau valdymą, bet dabar - įpratus, viskas daug lengviau. Pridurčiau dar tiek, jog vakar penkias valandas negalėjau nuo jų atsiplėšti O_o
Tik 5 val? Laugh As antradieni 7 h atsikeliau ir iki kokios 24h Laugh Nu aisku buvo keleta pertrauku pavalgyti ir i WC, bet taip tai zaidziau visa laik Very Happy
Aha, aš nelabai kompiuterastė ir labai nemėgstu ilgai prie PC sedėt. :DD
Taigi, man tai pasiekimas.

Tekstaskaitė.
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 3406
Miestas : Kaunas
Amžius : 22

http://www.byrugile.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by camane 2009-05-21, 22:22

gaila, niekas pirmos dalies simsų nesirinko : D Vien iš pagarbos galėjot balsuoti xD na , o man labiausiai patinka The Sims 3 : )
camane
camane
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-21
Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Sinsila 2009-05-21, 22:23

Už trečius. Laukiu parsisiuntimų dabar - tada tikrai nebus kaip su 2 simsais lyginti (jūs pažiūrėkit TS2 ir TS3 defaultinius simsus, namus). Ir odą sugalvos kaip padaryt, neabejoju. O pirma dalis tai šiems dviems ne konkurentė. : D
Sinsila
Sinsila
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-09-07
Pranešimų skaičius : 4633
Amžius : 28

http://www.last.fm/user/Sinsila

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Fembot 2009-05-22, 14:32

The Sims 2
Man jie visuomet išliks mėgstamiausi.
Fembot
Fembot
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 2408
Miestas : Bucaramanga
Amžius : 83

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Silwute 2009-05-22, 14:42

Kad ir kaip man patinka The sims 2, The sims 3 arčiau širdies;D
Silwute
Silwute
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 3349
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Agnu. 2009-05-22, 17:06

Agnė. rašo:Pirmieji geri, man geresni už the sims 3, kol kas. Šiaip balsavau už the sims 2. Manau jie yra geriausias darbas iš visų sims'ų. The sims 3 turi daug minusų, kad ir tie plasteliniški simsai ir valdymas. Bei grafikos klaidos.

Pritariu.
Agnu.
Agnu.
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 1134
Miestas : Jonava.
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by lilitha 2009-05-22, 21:03

Man tretieji, evoliucija yra evoliucija.. Cool O šeip daugelis (mano pastebėjimu) kurie balsavo už antrus simsus tai arba TS3 dar nežaidė, arba kompas jų nepavelka. :D
Nesakau TS2 nuostabu, klasika. Bet TS3 kurkas tobulesni. Galų gale simsai nebebėra tuščios lėles, jie turi savitą ir unikalų charakterį, bruožus ir tt..
lilitha
lilitha
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-03
Pranešimų skaičius : 479
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Dziugas 2009-05-23, 10:57

lilitha rašo:Man tretieji, evoliucija yra evoliucija.. Cool O šeip daugelis (mano pastebėjimu) kurie balsavo už antrus simsus tai arba TS3 dar nežaidė, arba kompas jų nepavelka. :D
Nesakau TS2 nuostabu, klasika. Bet TS3 kurkas tobulesni. Galų gale simsai nebebėra tuščios lėles, jie turi savitą ir unikalų charakterį, bruožus ir tt..
Cia 100% pataikei, kad kurie balsavo uz The Sims 2, tai jie nezaide The Sims 3 arba ju kompas nepavelka Very Happy
Dziugas
Dziugas
TheSims.lt Žurnalistas

Užsiregistravo : 2008-11-26
Pranešimų skaičius : 1145
Miestas : Palanga
Amžius : 30

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 16 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume