TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

+125
Bitute
Korgė
Demittt
Raigis
Agnytea70
kamon
Simonap
karoliusikas
Marina
Meidy.
On Datra
Kornelija
Candity
lily
Miglė
dienavakaras
Gabreel
Zuze
realistic
lili12lota
Simsiukė
ramybė
imagination
Dziolina
Anastasija
kauliukas
Edith
Pinavija
Humanistic.
Addie_
Agniuk.
Judy*
guči*
Leah
aurink
Meškius
frida
chansons
Simsopolis
Diamond
silvija
Darn
K.amilė
MuFanta
Simsiuke7
Fanas
Ladybird
Haruka
trendy_
Simsiukea
Dusk
Deza*
Love is true! ;*~
Milly
l_aurute
Le Gitan
Miss.Gabe
Twilight
Kokosinė
simsumanee
NoOneElse
Sesilion
Ladybyrd
F.I.N.E
Fi Fi
K.
Sąžinė
TikiWinter
Dziugas
Xter0n
Revenge
lauriuxas
Vakare
Simba
Insomnia
LOVErytea
dziasika
make3wishes
Mantė*
asta2
CresI
DeySa
LittleStar*
Prototipe
Juokas
ZusiKas
ciute
KillMissWorld
heartless
MIAU
Purple.
Pina Colada
LaVa
qween24
Bella
Karolaina
Giselle
inetukee
BouncY
candyyya
Siggy
pupa13
CLuBLioN
kramtoske
Trou Noir
Rugilė.
Naitė.
Draco'a
ragana
cocange108
Buzia
Daisy*~
aureliukexxx
Bunny
ledine_ledi
Lacrymosa'
Bergė
MetalGuru
Ingrida J.
wikutia
plastic bitch
France
Merinin
Cara
Tekstaskaitė.
129 posters

Puslapis 19 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Tekstaskaitė. 2009-05-20, 21:08

Šioje temoje toliau dalinkimės pirmaisiais įspūdžiais apie TS3.
Klausimams ir parsisiuntimui yra atskiros temos


:!: Tema: Klausimai apie žaidimą: [ klausimai-ir-pagalba-t1999.htm ]
:!: Tema: Instaliacijos problemos, Gidas: [ pagalba-instaliuojant-the-sims-3-gidas-t2004.htm ]

Tekstaskaitė.
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 3406
Miestas : Kaunas
Amžius : 22

http://www.byrugile.ten.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Cara 2009-05-20, 21:17

Labai keistas ir neįprastas valdymas.
Cara
Cara
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 176
Miestas : Vilnius
Amžius : 31

http://sosthesims2.ten.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Merinin 2009-05-20, 21:20

Man valdymas visai geras, as su klaveturos rodyklem vaizda judinu. Tik pas mane nera susizadet, gal kokia klaida zaidime... scratch
Merinin
Merinin
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 70
Miestas : Finlandija
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by France 2009-05-20, 21:29

Man rodos jie išleisti, tik tas kad nuo birželio 2 d. bus prekyboje, o jau galima siųstis. (chuckle) Jau spėjau vakar žaisti pas pusbrolį. Tiesą sakant beveik tas pats kaip sims 2, tik atvira kaiminystė, kita grafika, ir kelios ten naujovės. Bet įdomu, įdomu. Tik visi gražiausi namai buvo užimti pas jį. (chuckle)
France
France
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 4935

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by plastic bitch 2009-05-20, 21:34

Merinin rašo:Man valdymas visai geras, as su klaveturos rodyklem vaizda judinu. Tik pas mane nera susizadet, gal kokia klaida zaidime... scratch
Susižadėt pastoviai nebūna. Pirmiausiai reikia pasirinkti Propose to go steady, ar kažkas tokio. Tada tampa mergina/vaikinu. Vėliau yra Propose, tampa sužadėtiniu ir tik tada atsiras vedybų mygtukas. Bet jis dingsta kartais. Man reikėdavo paflirtuot, pakalbėt, apsikabint nu bla bla bla ir tada jis vėl atsirasdavo. Vestuves galima daryti Privačias arba iškelti Wedding Party :]

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-08-05
Pranešimų skaičius : 3030
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by wikutia 2009-05-20, 22:04

man is pradziu labai keistas valdymas buvo bet kai pripratau tai fainai. smagus menu, kad tie daiktai pavaizduoti idomiai :) as asmeniskai daug nauju funkciju suradau, nors is pirmo zvilgsnio daug nuo antruju simsu gal ir nesiskiria kol nepazaidi ir nepamatai skirtumu. faina kad gal belekoki daikta susikurti visiskai pagal save, ten medziaga, asta keisti :) man patinka :)
wikutia
wikutia
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-20
Pranešimų skaičius : 162
Miestas : Klaipeda/Manchester
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Ingrida J. 2009-05-20, 22:07

Na va. Katik taip rimčiau pažaidžiau t.y. daugiau nei valandą. Dvi gal kokias. Žaidimas man patiko. Simsai tokie tikroviški. Pripratau prie jų. Nebepanašūs į plastelininius. Kaip tik atrodo tokie tikroviški. Ir ta figūra, raumenys. Man patiko. Bent jau grafikos atžvilgiu. Smagu tai, kad norint kur nors išeit, išvažiuot nebereikia tiek laukti. Viskas greita ir paprasta. Smagu, kad simsas patapo savarankiškas. Aišku, dar daug neišbandžiau per tas dvi valandas, bet esmę žaidimo pagavau ir pripratau prie valdymo. Smile
Ingrida J.
Ingrida J.
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 1975
Amžius : 32

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by MetalGuru 2009-05-20, 22:33

Best buvo, kai bendraujant su simsais žiūriu į vardus: ten koks.. Barry Malcolm, Amy Tompson ir blankt - Cycl0n3 SwOrd XDDDDDDDD That was awesome X3
MetalGuru
MetalGuru
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 2052
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Bergė 2009-05-20, 23:05

Su valdymu jokių problemų B) Sims 2 taip pat valdžiau.Šnd pažaidžiau .Hmz , gal šiandien netinka.Iš viso : apie dvi valandas.
Kol kas gyvenu įprastą gyvenimą ir niekaip nesusirandu vaikino : D
O šeip,ten mažai baldų,bet ir iš tų kas tra labai gražiai įrengt galima.Sims 2 pristatyk kalnus baldų , bet be 45 laipnių rotationo viskas kitaip.O TS3 taip viskas puikiai dėliojasi. Labai patinka mintis su dviračiais . Taip pat atradau,kad galima groti gitara parke . Siekiu rock žvaigždės karjeros .
Daugiau nieko naujo. Beje,needs pildau su kodu,nes tai lėtina naujovių atradimą :DDD . Beje,man taip nobodu laukt kol iš darbo Jessė išeis ... Kažkodėl suka laiką labai lėtai >.>
Bergė
Bergė
Veteranas

Užsiregistravo : 2008-08-06
Pranešimų skaičius : 7441
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Lacrymosa' 2009-05-21, 15:03

Na va,ryte atsisiunčiau ir kątik instaliavau, ir pradėjau žaist. Na simsą kūriau nežinau kiek laiko, vos ne apie valandą ;D Dar miestan nuvariau, pabuvau. O pvz ten tam pastate kur Teatras ir pan galima matyt simsą viduj ar ne? (think)

Šeip grafika puiki, valdymas toks normalus. Vakare mėginsiu dar labiau įsižaist ;D


Paskutinį kartą redagavo Lacrymosa', 2009-05-21, 15:04. Redaguota 1 kartą
Lacrymosa'
Lacrymosa'
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2008-08-04
Pranešimų skaičius : 616
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by ledine_ledi 2009-05-21, 15:03

šakėėėėėės.
nerealu <333
tiesiog dievinu atvirą kaiminystę. seniau man bendravimas ir vaikščiojimai kitur būdavo kančia, o dabar be jų nebegaliu. labai fainas CAS ir tie parspalvinimo įrankiai. įdomu žaisti su traits. ak, pasaka <3
ledine_ledi
ledine_ledi
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 848
Amžius : 30

http://www.ultimate-hayden.co.nr

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Bunny 2009-05-21, 16:12

naa pazaidziau.man kaskodel letai juda nu letas zaidimas bet man ir taip gerai ka tik padariau try for baby tai laukiu pilvo padidejimo ir vaikuuucio : DDD na kolkas man patinka : D
Bunny
Bunny
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 2309
Miestas : K A U N A S
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by aureliukexxx 2009-05-21, 16:54

WoW jau insistaliavau ir zaidziu viskas taip nerelej,kad....Tik gaila,kad man stringa Cry Twisted Evil
aureliukexxx
aureliukexxx
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-02-08
Pranešimų skaičius : 186
Miestas : Kaunas
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Daisy*~ 2009-05-21, 18:29

Na, ką gavau ir aš tuos išsvajotuosius 3. Kažkur apie 10 minučių buvau šoko būsenoj, tik spoksojau į ekraną ir galvojau "čia aš nesapnuoju?" . Tėtė parsiuntė. Deje, negaliu įsijungt neto kei jie veikia. Pirmas įspūdis- 10 . Kūriau tik žmogų, nespėjau pažaist, vėliau biškį. Rūbų labai daug ir man patiko, kad pagaliau bus batai. Tolesni įspūdžiai vėliau.
Daisy*~
Daisy*~
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-08-11
Pranešimų skaičius : 234
Miestas : Alytus.
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Buzia 2009-05-21, 18:38

Nepatiko,nusivyliu nepatinko valdymas,vaiksciojimas po miesta,viskas,statyba..;/
Buzia
Buzia
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-09-21
Pranešimų skaičius : 253
Miestas : Kaunas
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by cocange108 2009-05-21, 20:05

Štai ir aš jau grįžau su pirmaisiais įspūdžiais Aciu . Šiaip The Sims 3 žaidime labai daug naujovių (nei nebandau sakyti, kad jau viską išbandžiau, šiandien pirmiausia (tikriausiai kaip ir visi) sukūriau simsę (labai patiko platus pasirinkimo spektras, drabužiams galėjau išrinkti net medžiagą)... nusipirkau namą ir susidūriau su valdymo problemomis (nesakau, kad valdymas labai sudėtingas, tiesiog esu pripratusi prie senosios versijos). Žaidimas buvo gana lėtas (džiaugiuosi, kad bent pasileido), todėl greitai išjungiau.

cocange108
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-20
Pranešimų skaičius : 3

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by ragana 2009-05-21, 20:55

labai saunu kad simsai graziai valgo.anksciau spjaudesi lyg kiaules
ragana
ragana
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-29
Pranešimų skaičius : 315
Miestas : Raseiniai
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Draco'a 2009-05-21, 21:19

Po velniais!
Nusivyliau simsai belenkaip.
Atrodo galėjau viską dėl jų padaryt... Bet atrodo žiauriai klydau.
Nieko įdomaus ten nematau. Keisti ten valdymai ir panašiai... Nelabai patiko...
Draco'a
Draco'a
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 2197
Miestas : Panevėžys
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Draco'a 2009-05-21, 21:22

Tai kad nauju idomybiu tikrai nedaug... Cry
Draco'a
Draco'a
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 2197
Miestas : Panevėžys
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Buzia 2009-05-21, 21:42

Nusivyliau valdymu!
Oj tikejausi daugiau kazko,kai tikiesi negauni.
Namai negrazus,vienu odziu baisu.
Norejau paklausti kaip pvz sims evaiksto kaimynysteje kaippritraukti vaizda? man tik is virsaus rodo ir nerodo nei parduotuviu nei zmoniu kai j vaiksto ;/ baisu,nesusipratimas.arba as dar nepripratau.
Buzia
Buzia
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-09-21
Pranešimų skaičius : 253
Miestas : Kaunas
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Bergė 2009-05-21, 21:43

Štai kodėl tau baisu..nes žiūri iš viršaus.Kitaip paukščio skrydžio kamera.
Man su valdymu jokių problemų.Paskausk du kartus ant tavo simso ir viską priartins :)
Bergė
Bergė
Veteranas

Užsiregistravo : 2008-08-06
Pranešimų skaičius : 7441
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Naitė. 2009-05-21, 22:12

Nepakenčiu valdymo.Man asmeniškai nepatinka , kad sukeitė pelės klavišus stumti vaizdui. Vis esu įpratus tai daryti su pelytes kairiuoju.
Vos nepasiklydau simso valdyme, dabar ten viskas taip supainiota.
Nepatinka, nes mažokai stuff'o - jo tikėjausi daugiau.
Man simsai atrodo kaip guminiai, seniau jie buvo gražesni.

Yra ir pliusų, pvz.: kad galima vaikščioti po kaiminystę. Arba laabai fainas CAS, ten yra tikrai gražių rūbų. Patinka, kad gali perspalvinti daiktus, drabužius. Labai tikroviškai atrodo pravažiuojančios mašinos, skraidantys paukščiukai :D. Arba labai tikroviškas vanduo ;]]
Naitė.
Naitė.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-08-03
Pranešimų skaičius : 880
Miestas : Vilnius
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Rugilė. 2009-05-22, 11:42

Kaip ir kekvienas žaidimas turiu pliusų ir minusų, truputėlį kliūna valdymas, bet priprantama, dar vienas minusas, kad sims'ai žiauriai greitai pavalgo, o daugiau nepastebėjau minusų.O pliusų yra begalės,atvira erdvė,gyvesni sims'ai,patiko, kad gali padaryti ilgesnes blakstienas,rudumą,storį,raumenis ir begales kitų dalykų.Ačiū dievui neteko nusivilti :}


Paskutinį kartą redagavo SkySun, 2009-05-22, 12:09. Redaguota 1 kartą
Rugilė.
Rugilė.
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-05-09
Pranešimų skaičius : 718
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Trou Noir 2009-05-22, 12:01

po truputį pradedu priprast. tik pastoviai pažaidus kokį pusvalandį užlagina ir restartuojas pc. šeip neblogai, kad galima nusistatyi kiek ilgai simsas gyvens.
Trou Noir
Trou Noir
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 720
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by kramtoske 2009-05-22, 13:15

seip visai fainas zaidimukas tjik gaila kad negaliu pazaist kaip noris nes visad kompas kai zaidziu po keliolikos minuciu issijungia
kramtoske
kramtoske
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-04-17
Pranešimų skaičius : 525
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 19 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume