TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

+125
Bitute
Korgė
Demittt
Raigis
Agnytea70
kamon
Simonap
karoliusikas
Marina
Meidy.
On Datra
Kornelija
Candity
lily
Miglė
dienavakaras
Gabreel
Zuze
realistic
lili12lota
Simsiukė
ramybė
imagination
Dziolina
Anastasija
kauliukas
Edith
Pinavija
Humanistic.
Addie_
Agniuk.
Judy*
guči*
Leah
aurink
Meškius
frida
chansons
Simsopolis
Diamond
silvija
Darn
K.amilė
MuFanta
Simsiuke7
Fanas
Ladybird
Haruka
trendy_
Simsiukea
Dusk
Deza*
Love is true! ;*~
Milly
l_aurute
Le Gitan
Miss.Gabe
Twilight
Kokosinė
simsumanee
NoOneElse
Sesilion
Ladybyrd
F.I.N.E
Fi Fi
K.
Sąžinė
TikiWinter
Dziugas
Xter0n
Revenge
lauriuxas
Vakare
Simba
Insomnia
LOVErytea
dziasika
make3wishes
Mantė*
asta2
CresI
DeySa
LittleStar*
Prototipe
Juokas
ZusiKas
ciute
KillMissWorld
heartless
MIAU
Purple.
Pina Colada
LaVa
qween24
Bella
Karolaina
Giselle
inetukee
BouncY
candyyya
Siggy
pupa13
CLuBLioN
kramtoske
Trou Noir
Rugilė.
Naitė.
Draco'a
ragana
cocange108
Buzia
Daisy*~
aureliukexxx
Bunny
ledine_ledi
Lacrymosa'
Bergė
MetalGuru
Ingrida J.
wikutia
plastic bitch
France
Merinin
Cara
Tekstaskaitė.
129 posters

Puslapis 89 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by ZusiKas 2009-11-29, 13:26

Na matot, mes kai pažaidę Sims 2 su visais papildymais ir sims 3 be papildymų, mums mielesni antrieji, bet jūs pabandykit pažaisti tik ts2 be papildymų. Aš jau pabandžiau ir geresniu žaidimu tapo ts3. O, kad jūs vertinat ts2 su papildymais prieš ts3 tik su vienu papildymu, tai nėra tikra jūsų nuomonė, nes tai nėra lygu.
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Diamond 2009-12-08, 14:20

žiauriai patinka

man dar buvo tikra naujiena ,kad atsirado the sims 3 parsisiusintimu nu ir va pradejau siuntineti sukuosenu,baldu,tapetu ir t.t. dabar man nieko netruksta ;)
Diamond
Diamond
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-07-01
Pranešimų skaičius : 1643
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Candity 2010-01-02, 18:57

man asmeniskai tikrai daug idomiau nei ts2. aisku buvo idomiau pirmai ts2 kol nemokejau naudotis ts3 :D ;OO~~
Candity
Candity
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-02-15
Pranešimų skaičius : 1001
Miestas : Bradford
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Kornelija 2010-01-03, 15:45

Ts3 nustebino geresne grafika, kūrimo laisve, kad gali nueiti pas kaimynus ir pan. Galiu drąsiai teigti, kad ts3 geriau negu ts2, o kam dar nepatinka tai siūlau palaukti papildymų ir kol kas žaisti ts2 ;] (tai mano nuomonė beje ;D)
Kornelija
Kornelija
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 279
Miestas : Kaunas
Amžius : 30

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000842940966

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by On Datra 2010-01-10, 11:05

Pirmasis ispudis buvo tas kad galima buvo laisvu valdymu ziuret visa miesta... ziuret kaip tavo simsas vaziuoja, ir dar siaip grafika siek tiek geresne nei Sims 2...
On Datra
On Datra
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-12-22
Pranešimų skaičius : 33

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Meidy. 2010-01-16, 20:11

Sims3 tikriausiai daug kuo geresni už antrus,bet man antrieji labiau prie širdies. Čia visiškai kitos valdymas prie kurio nežinau per kiek laiko priprasčiau,nors žmogus ir tikroviškesnis nėra gražių veido formo arba aš nemoku jos pritaikyt. Žodžiu,antrieji vistiek liks geresni bent jau man;D
Meidy.
Meidy.
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 64
Miestas : Kėdainiai.
Amžius : 25

http://tuiras.bigforumlive.com

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Marina 2010-03-15, 23:42

Sveiki man iškilo problema gal kas gali padet turiu simsus 3 iš turgaus pirkau as isiinstaliavau ten man pakrove ir t.t ant destopo yra zaidimas starte irgi yra ten aplankas viskas kaip ir tvarkoj paspaudziu ta kur yra išsikėlęs bet kai paspaudžiu meta lentele su užrašu - This application has failed to start because d3dx9_31.dll was not found. Re- installing the application may fix this problem nelabai suprantu ka reškia gal kas galėtu pasakyt kas tai ir ką daryt bučiau labai dėkinga padėkit Fie
Marina
Marina
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-03-15
Pranešimų skaičius : 5

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by karoliusikas 2010-03-16, 07:24

Marina rašo:Sveiki man iškilo problema gal kas gali padet turiu simsus 3 iš turgaus pirkau as isiinstaliavau ten man pakrove ir t.t ant destopo yra zaidimas starte irgi yra ten aplankas viskas kaip ir tvarkoj paspaudziu ta kur yra išsikėlęs bet kai paspaudžiu meta lentele su užrašu - This application has failed to start because d3dx9_31.dll was not found. Re- installing the application may fix this problem nelabai suprantu ka reškia gal kas galėtu pasakyt kas tai ir ką daryt bučiau labai dėkinga padėkit Fie

rašo jog kažkoks failas nerastas ir, kad padėtų periinstaliavimas. tai manau perintsaliuok simsus :)
karoliusikas
karoliusikas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-10-10
Pranešimų skaičius : 94

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Marina 2010-03-16, 09:05

Nu tai kad jau per instaliavau daug kartu ir vistiek ta pati rodo o prie simsu butinos dar gal kokias programas tureti?
Marina
Marina
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-03-15
Pranešimų skaičius : 5

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Anastasija 2010-03-16, 15:56

Vat geriau reikejo ne is turgaus pirkt,o originala.Nes tavo tie ,,turginiai" simsai yra nepilnai irasyti ir truksta d3dx9_31.dll failo.
Anastasija
Anastasija
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-09-23
Pranešimų skaičius : 97
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Marina 2010-03-16, 17:45

bet daviau savo draugei jei paleido simsus bet jie ir nera piratiniai normalus diskas ne tas kur paprastas mokejau 70 lt
Marina
Marina
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-03-15
Pranešimų skaičius : 5

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Simonap 2010-03-20, 14:29

Valdymas man nepatiko , buvo per sunku susigaudyt . Matyt esu labiau pripratus prie senų simsų :D
Simonap
Simonap
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-01-07
Pranešimų skaičius : 22
Miestas : Šiaulių rajonas
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by kamon 2010-03-22, 14:48

Aha, ir aš prie valdymo nesupratau, bet vėliau kažkaip pradėjau susigaudyt, ir namus išmokau statyt, tai dabar normaliai viskas eina tik parsisiuntimai neveikia. : - (
kamon
kamon
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-03-22
Pranešimų skaičius : 17
Miestas : Klaipėda
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Agnytea70 2010-03-30, 18:02

Aš čia su tokia problema. Turėjau nusipirkus "The Sims 3", žaidžiau juos, bet po kelių mėnesių sugedo mano kompiuteris, tai jį sitvarkė - nuskenavo (ar ką ten darė), ir po to nuskenavimo norėjau žaist "Simsus", bet man išmetė tokią lentelę, kurioj rašo, kad ten trūksta kažkokios TSR3.exe nuorodos ar ko ten... Ir aš nieko nesuprantu, ką ten reik daryt, o aš taip noriu "The Sims 3" pažaist... :(
Gal kas gali padėt??

Agnytea70
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-03-29
Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Agnytea70 2010-03-30, 22:04

Žiauriai patiko, bet nelabai dar supratau, ką spaust, bet greitai apsipratau, labai patinka, kad bet kokiam daiktui galima parinkti vis kitokią spalvą, raštą, ir šiaip daug naujų galimybių. Man labiau patiko nei "The Sims 2", bet va, atsitiko viena bėda dėl kurios "The Sims 3" nebeturiu (turiu tų "Simsų" diską, instaliuoja normaliai, bet nepaleidžia, nes išmeta tokią "Browse" lentelę, kurioj rašo, kad ieško kažkokio TSR.exe, net nesuprantu, ką tai reiškia, gal žinot kas nors?? Būčiau dėkinga).

Agnytea70
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-03-29
Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Agnytea70 2010-03-30, 22:08

Marina rašo:Sveiki man iškilo problema gal kas gali padet turiu simsus 3 iš turgaus pirkau as isiinstaliavau ten man pakrove ir t.t ant destopo yra zaidimas starte irgi yra ten aplankas viskas kaip ir tvarkoj paspaudziu ta kur yra išsikėlęs bet kai paspaudžiu meta lentele su užrašu - This application has failed to start because d3dx9_31.dll was not found. Re- installing the application may fix this problem nelabai suprantu ka reškia gal kas galėtu pasakyt kas tai ir ką daryt bučiau labai dėkinga padėkit Fie

Man ir tas pats - pirkau iš turgaus, nes originalas brangiai kainuoja, o atsisiųst nelabai moku. Gerai man ten viskas buvo, bet man nuskenavo kompiuterį, nes buvo žiauriai "užlūžęs", tai žaidimą instaliavau iš naujo, visko buvo gerai, bet žaidimo nepaleidžia, o išmeta lentelę, kurioj rašo, kad ieško kažkokio TSR.exe, gal žinot kas tai, ką tai reiškia ir ką reikėtų daryt, jei norėčiau vėl žaist (jei tai išvis būtų įmanoma)? Aš nieko nesuprantu, atsilikus truputį esu Yahoo

Agnytea70
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-03-29
Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Raigis 2010-04-02, 12:28

Man tai sims 3 nepatinka. Iš pradžių kai sužinojau kad jau yra žiauriai užsinorėjau pažaist. Įsijungiau pažaidžiau 1,2,3 dienas ir po to net netraukė įsijungt...

Sims 2 forever
Raigis
Raigis
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2010-01-19
Pranešimų skaičius : 245
Miestas : Utenėlė
Amžius : 28

http://Simsvideo.ow.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Demittt 2010-04-04, 16:13

Iš pradžių tooks neįdomus pasirodė, bet taip įsižaidžiau, kad net naktim žaisdavau ir neatsitraukdavau (kaip ir dabar) :P
Demittt
Demittt
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-04-04
Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Korgė 2010-07-04, 22:26

Iš pradžių pasirodė keistas. Galvoju, kol viską perprasiu amžinybė praeis. Bet kuo toliau, tuo labiau ėmė patikt (išskyrus guminius žmones). Patiko toks, na nežinau kaip apibūdinti... Toks erdvumas (miesto), kad gali matyt kaip po miestą vaikšto, dviračiai, pro šalį lekiančios mašinos ir dviračiai... mmm... Vėl užsimaniau šių simsų.
Korgė
Korgė
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-01-20
Pranešimų skaičius : 953
Amžius : 27

http://simsstation.forume.biz/

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Bitute 2010-08-20, 00:36

Na va, šiandien ir aš parsisiunčiau ir įsijungiau pažaist.
Džiaugiuos, kad funkcijų vietos ir valdymas panašus, nes man sunkoka persilaužt prie naujo valdymo. Kolkas tik erzina, kad vaizdą reikia slankioti su klavetūra, bet manau įprasiu.
Patiko kurti žmogų, kiekvieną veido bruožą, rūbams suteikti savas spalvas. Smagu, kad galima kūno apimti reguliuot, tonus, atspalvius rinktis. Čia didelis pliusas. Priartinus veidai tikrai atrodo tikroviški, bet iš kiek toliau šiekt tiek panašūs į plastelininius. Norėtusi kad būtų tų veido nelygumu, raukšlių, va kažko tokio, kas suteiktų tikroviškumą.
Namą kurti patiko, daug įdomių dalykų atradau ko pasigesdavau antroje dalyje.
Kolkas tik tiek per porą valandų išmeginau. Bendras vaizdas patinka.

Kai atrasiu daugiau laiko, prisėsiu pažaist ir išbandyt miesto naujoves I love you
Bitute
Bitute
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-09
Pranešimų skaičius : 46
Miestas : Klaipėda
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by ZusiKas 2010-08-20, 09:45

Dėl raukšlių ir valdymo gali nesijaudint. Valdymą eina pasikeist, o raukšlės atsiranda nuo adult. Iš pradžių prie lūpų, paskui ir kaktoj. Kuo senesnis, tuo raukšlės ryškesnės.
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Simonna2 2010-10-04, 20:34

Kai pirmą kartą parsisiunčiau šį žaidimą po kokių 60 minučių jį ištryniau,nes pasirodė labai nuobodus,paskui kai parsisiunčiau antrą kartą man šis žaidimas pradėjo labai patikti,tad dar iki šiol negaliu sustot žaisti šio žaidimo:)
Simonna2
Simonna2
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2010-10-02
Pranešimų skaičius : 178
Miestas : Kaunas
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by dantu pasta 2011-10-10, 18:35

Seniai jau tai buvo..:D nekažką ir atsimenu :D Tik kad buvo keistas valdymas. O šjp tj iškart juos įsimylėjau !!!! Love
dantu pasta
dantu pasta
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2011-07-07
Pranešimų skaičius : 230
Miestas : Kaunas
Amžius : 24

http://mintyselaukuose.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Kamilyt 2011-12-09, 10:10

Iš pradžių buvo be galo painus valdymas, bet paskui apsipratau ir viskas buvo okey. Manau, kaip ir daugumai, patiko atvira kaiminystė ir tai, kad simsai daug tikroviškesni.
Ai, ir man dar labai patiko tie maži stebukliukai, kuriuos simsės iš ligoninės išsineša
Hug
Kamilyt
Kamilyt
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-12-09
Pranešimų skaičius : 1
Miestas : Vilnius
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by inetukee 2012-08-05, 14:30

būtų gal ir nieko, bet simsai viską labai lėtai daro. Pvz: paspaudžiu kad gamintų valgyti. Nueina prie šaldytuvo ir pastovi dar kokias dvi minutes ir tik tada atsidaro šaldytuvą. Nežinau čia gal koks bugas :/
inetukee
inetukee
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-10-20
Pranešimų skaičius : 67

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 8 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 89 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume