TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

+125
Bitute
Korgė
Demittt
Raigis
Agnytea70
kamon
Simonap
karoliusikas
Marina
Meidy.
On Datra
Kornelija
Candity
lily
Miglė
dienavakaras
Gabreel
Zuze
realistic
lili12lota
Simsiukė
ramybė
imagination
Dziolina
Anastasija
kauliukas
Edith
Pinavija
Humanistic.
Addie_
Agniuk.
Judy*
guči*
Leah
aurink
Meškius
frida
chansons
Simsopolis
Diamond
silvija
Darn
K.amilė
MuFanta
Simsiuke7
Fanas
Ladybird
Haruka
trendy_
Simsiukea
Dusk
Deza*
Love is true! ;*~
Milly
l_aurute
Le Gitan
Miss.Gabe
Twilight
Kokosinė
simsumanee
NoOneElse
Sesilion
Ladybyrd
F.I.N.E
Fi Fi
K.
Sąžinė
TikiWinter
Dziugas
Xter0n
Revenge
lauriuxas
Vakare
Simba
Insomnia
LOVErytea
dziasika
make3wishes
Mantė*
asta2
CresI
DeySa
LittleStar*
Prototipe
Juokas
ZusiKas
ciute
KillMissWorld
heartless
MIAU
Purple.
Pina Colada
LaVa
qween24
Bella
Karolaina
Giselle
inetukee
BouncY
candyyya
Siggy
pupa13
CLuBLioN
kramtoske
Trou Noir
Rugilė.
Naitė.
Draco'a
ragana
cocange108
Buzia
Daisy*~
aureliukexxx
Bunny
ledine_ledi
Lacrymosa'
Bergė
MetalGuru
Ingrida J.
wikutia
plastic bitch
France
Merinin
Cara
Tekstaskaitė.
129 posters

Puslapis 59 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Kokosinė 2009-06-14, 22:18

Man taip pat prie valdymo buvo sunku priprasti, bet dabar viskas puiku :)
Jau pramokau Happy
Kokosinė
Kokosinė
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-06-07
Pranešimų skaičius : 1678
Miestas : Druskininkai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Twilight 2009-06-15, 17:15

Miestas jis buvo kitoks nei TS2 : D
Gyvingesnis nei per TS2
Twilight
Twilight
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-02-06
Pranešimų skaičius : 105
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Miss.Gabe 2009-06-15, 19:56

Man asmeniskai sims 2 labiau patiko, jie tokio rimtesni...nzn sims2 man geresni, ir valdimas ir visa kita...
Miss.Gabe
Miss.Gabe
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-05-19
Pranešimų skaičius : 700
Miestas : Kaunas
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by aureliukexxx 2009-06-15, 20:16

gabse rašo:Man asmeniskai sims 2 labiau patiko, jie tokio rimtesni...nzn sims2 man geresni, ir valdimas ir visa kita...
Dar priprasi prie to valdymo ;D
aureliukexxx
aureliukexxx
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-02-08
Pranešimų skaičius : 186
Miestas : Kaunas
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Le Gitan 2009-06-16, 00:32

visiškai nesužavėjo, valdyti sunku, pasirinkimas mažas, ir išvis taip ilgai lauktas, tikėjausi iškart tokio WOW bet nee. TS 2 Man priimtesni.
Le Gitan
Le Gitan
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-08-01
Pranešimų skaičius : 2298
Miestas : Kaunas
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by l_aurute 2009-06-16, 13:12

Dzestina rašo:Man taip pat prie valdymo buvo sunku priprasti, bet dabar viskas puiku :)
Jau pramokau Happy
l_aurute
l_aurute
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-06
Pranešimų skaičius : 478
Miestas : .You Like It, Believe Me.
Amžius : 28

http://mychem.xz.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Milly 2009-06-16, 15:42

Pirmas įspūdis- Wau, kokios technologijos. Nes visas visas miestas tikrai toks gyvas, energingas, bet man kaip ir daugeliui kliuvo valdymas, bet dabar tai jau vienodai, nes pripratau.
Milly
Milly
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-08-04
Pranešimų skaičius : 3138
Miestas : Trakai
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Love is true! ;*~ 2009-06-16, 16:14

Karoče valdymas yra gan lengvas tik kai kurie jo dar neperprato ;D
juk viską galima valdyti tik pelyte ;D ne vien klavietura. ;]
Love is true! ;*~
Love is true! ;*~
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 3814
Miestas : Zarasai
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Deza* 2009-06-16, 19:45

Aš nesuprantu, prie ko tas valdymas? Juk jį galima pasidaryti kaip ir TS2.
Deza*
Deza*
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 1942
Miestas : Mažeikiai.
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Dusk 2009-06-16, 19:51

na, visai nieko. iš pirmo valdyt buvo sunku, dabar pripratau tai dzin. : D tik pas mane visi daigtai labai greit sugenda. Question Ai,bet paskambinu ir sutvarko. : D šeip padarė įspūdį. Clap
Dusk
Dusk
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-07
Pranešimų skaičius : 17
Miestas : Elektrėnai

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Simsiukea 2009-06-20, 13:19

Mano įsspūdis kol kuriau simsę buvo žiauriai fajnas, bet kai įkėliau į namą tai įspūdis buvo labai durnas, nes pas mane kažkokia grafika lieva ir per nustatymus visaip bandžiau ją ištaisut, bet niekas nepasikeitė. Toks vaizdas lyg žaisčiau the sims 1, gal kas galit parašyt pe rnustatymus, ką man ten nustatyt, kad grafika normali būtų??? Please atrašykit man skuviai reikia, nes aš taip noriu juos žaist atsisiuntus aš juos gal jau 3 dienas, bet dar nepažaidžiau vie dėl tos grafikos Please
Simsiukea
Simsiukea
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-06-20
Pranešimų skaičius : 1061
Miestas : NY
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by trendy_ 2009-06-25, 13:26

Šeip viskas labai idomu bei šaunu..bet ,kad nervina tai ,kad išties gan greit genda daiktai..dar vienas minusiukas ,tai,kad valdymas gan sudėtingas TS2 buvo kažkoks kitoks.bet laukui bėgant prie to galima priprasti.. Smile
trendy_
trendy_
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-14
Pranešimų skaičius : 32
Miestas : Vilnius
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Haruka 2009-06-25, 16:13

As tai vakar ir uzvakar po visa diena prie tu simsu 3 paleidau man idomu ziasti tik daznai seiva darausi nes kai pastringa tas zaidimas tai ir pc tenka isjunkti...man patinka kad ten galima zmogu tiek storint ar plonint kiek nori negu kad per sims 2 daiktu biski per mazai...man patinka kad galima keisti daiktu spalvas ir ten yra mobilus telefonas su juo net fotkinti galima xD seip fainas zaidimas jau pripratau prie jo ^^

Haruka
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-24
Pranešimų skaičius : 4

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by trendy_ 2009-06-26, 10:34

Simsiukea rašo:Mano įsspūdis kol kuriau simsę buvo žiauriai fajnas, bet kai įkėliau į namą tai įspūdis buvo labai durnas, nes pas mane kažkokia grafika lieva ir per nustatymus visaip bandžiau ją ištaisut, bet niekas nepasikeitė. Toks vaizdas lyg žaisčiau the sims 1, gal kas galit parašyt pe rnustatymus, ką man ten nustatyt, kad grafika normali būtų??? Please atrašykit man skuviai reikia, nes aš taip noriu juos žaist atsisiuntus aš juos gal jau 3 dienas, bet dar nepažaidžiau vie dėl tos grafikos Please

taip del grafikos ir as noreciau pakalust..pas mane ji netokia..nu ne tai kad susilieje ,bet matosi kad prasta grafika,nes kai kur nuotraukose pas kitus matosi ji kitokia ir geresne realiai.. Like a Star @ heaven
trendy_
trendy_
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-14
Pranešimų skaičius : 32
Miestas : Vilnius
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by wikutia 2009-06-26, 11:30

jusu turbut vai\do plokstes silpnokos, nes zaidimas automatiskai nustato tokia grafika, su kuria veikia geriausiai Svilpia
wikutia
wikutia
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-20
Pranešimų skaičius : 162
Miestas : Klaipeda/Manchester
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Ladybird 2009-06-26, 13:47

Viskas labai gražu. Truputį keisti žmonės.
Ladybird
Ladybird
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 436
Miestas : ten uzh melino dangaus

http://eurovizija.1forum.biz

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by trendy_ 2009-06-26, 14:05

parametrai blogai sutvarkyti cat
trendy_
trendy_
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-14
Pranešimų skaičius : 32
Miestas : Vilnius
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Fanas 2009-06-30, 23:56

Ką aš galiu pasakyti, kad Sims 3 dvigubai pranoksta Sims 2.
Mano nuomonė :)
Fanas
Fanas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 60

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Simsiuke7 2009-07-01, 08:40

O, man tiesiog pradėjo patikti TS3, yra daug galimybių., pvz., pasirinkimas spalvų bei medžiagų, daiktų pasukimas 45 laipsniu atstumu, CAS man labai, kad yra atkirai batai, taip pat ir traits.


P.S. Aš jau sukuriau daud simsų, bet nebežinau su kuriuo ir žaisti, šiuo metu sustojau, ties vyrų, kuris siekia roko žvaigždės karjeros, tuoj vėl eisiu žaisti, nes bandysiu sukurti meginą - prostitutę Tongue
Simsiuke7
Simsiuke7
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-25
Pranešimų skaičius : 528
Miestas : Panevėžys
Amžius : 45

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by MuFanta 2009-07-01, 12:35

Žaidimas pasirodė įdomus tuomet, kada kūriau simsę, na o vėliau.. įspūdis išblėso What tas naujesnis valdymas, grafika..man pasirodė per sunku.. Black Eye
MuFanta
MuFanta
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-06-27
Pranešimų skaičius : 824
Miestas : mechanikų dirbtuvės.
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by ZusiKas 2009-07-01, 13:29

Ne nu...Nesuprantu, kodėl jūs visi tuo valdymu skundžiatės? Juk eina nusistatyti normalų, o ir šiaip ir per ts2 ėjo taip daryti...O grafika manau tikrai geresnė nei ts2, aišku mes pripratom prie modifikacijų ir mums tie simsai atrodo gražesni, bet jūs dar palaukit..praėjo vos mėnesis nuo žaidimo išleidimo, o jūs jau skundžiatės, nėra modifikacijų ir taip toliau...Jūs palaukit metus, du, tada ir spreskit apie ts3...
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by K.amilė 2009-07-03, 18:27

Zusikas nesinervuok.Daugumai ( tarp jų ir aš) pirmieji įspūdžiai yra blogesni visad,o kai praeina laikas viskas susitvarko ir mūsų nuomonė pasikeičia.
Tarkim.Man ir nepatiko simsai,jie negražūs ir pnš.O dabar kažkaip pamėgau juos,ir nesiskundžiu.
K.amilė
K.amilė
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-15
Pranešimų skaičius : 3413
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Darn 2009-07-05, 00:09

O man kažkaip ts2 labiau patinka. :]
Ir tikrai ne dėl žmonių grožio ar panašiai. Tiesiog, pats žaidimas yra kažkoks šiltesnis. Jį įdomiau žaisti, bet čia aišku kaip kam. :]
Beabejo, miestas yra geras daiktas, bet manyčiau, jog būtų daug įdomiau, jei galėtum žiūrėti kas vyksta pavyzdžiui užkandinėje ar net darbe. Jei jau plečia galimybes galėtų iki galo tai padaryt.
Simso kūrimas gal yra šiek tiek geresnis, tačiau nėra didelio rūbų pasitrinkimo (ir kur dingo apatiniai? : D), tas pats su plaukais. Nors smagu dėl sruogų galimybių.
Gal kol kas taip yra todėl, kad esu pratusi prie ts2, bet šiuo metu tikrai rinkčiausi antrus vietoje trečių. :]
Darn
Darn
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-04
Pranešimų skaičius : 8

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by silvija 2009-07-05, 09:11

seip The Sims3 man patiko tik tiek kad pripratau prie The Sims2 tai ten truputi keista o seip pats zaidimas tikrai yra labai idomus.Galima pasukti daiktus yra sauniu papildymu ir dar t.t.
silvija
silvija
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-05-07
Pranešimų skaičius : 104
Miestas : Jai noresi rasi
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Diamond 2009-07-05, 20:23

o kiek dazniausiai kainuoja the sims 3 parduotuveje Question
Diamond
Diamond
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-07-01
Pranešimų skaičius : 1643
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis] - Page 5 Empty Re: The Sims 3. Pirmieji įspūdžiai [2 dalis]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 59 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume