TheSims.lt - SimsRevolution Community
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

+114
Milka
vagabond
Principinga
Adell
Roberta
Ice_Cream*
herium
rugra
Simsopolis
Poisoncat
Mūza
lily
Prototipe
karoliusikas
candyyya
gumma153
joanaaaw
imagination
Mirijama
realistic
donkadonk
gabawa
Judy*
LoveTimBurtonForever
Vasaros panele
Dakota.
Bunny
Boo
Nesse
Monika_^
Eilėraštis
DISPLAYNAME
Gintute.*
Adeliukas
MuFanta
SpyGleA
Fanas
Aura
Iliuminati
Deganti naktis
Aham
ragana
Suzu
Purple.
Ufonaute
Neja
Spalvota.
Shackle*
Ladybird
Haruka
l_aurute
Thea
Skruzdelytea24
kauliukas
pitita
Strawberry
Joomla
Neringa ^.^
Twilight
Meibė.
Snowflake
drauge121
Sesilion
Love is true! ;*~
K.amilė
meh
čerita;]]
Waiwux
lauriuxas
Barbie Dork
Zirniukea
Akvilius
K.
Abby
qween24
jigsaw
Williukss
Stelutea
ZusiKas
Draco'a
Insomnia
make3wishes
Meškius
ledine_ledi
Justukas
LittleStar*
Lacrymosa'
Aiist
heartless
Giselle
aXe
Karolaina
LaVa
ginger
Dziolina
lilitha
Agnu.
Silwute
Fembot
Sinsila
camane
Dziugas
Tekstaskaitė.
Buzia
Emilioske1
Gailė.
Rugilė.
plastic bitch
CresI
aureliukexxx
France
Agnė.
MetalGuru
Ayumi
118 posters

Puslapis 36 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Vote_lcap2%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Vote_lcap43%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Vote_rcap 43% 
[ 160 ]
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Vote_lcap55%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Vote_rcap 55% 
[ 206 ]
 
Iš viso balsų : 375
 
 

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Williukss 2009-06-01, 13:00

Sims 1 - Nebandžiau
Sims 2 - ankščiau tik juos ir žaisdavau bet ...
Atsirado sims 3 ! Tai dbr sims 3 tik zaidziu . Taigi balsavau uz The sims 3 .
Williukss
Williukss
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-02-06
Pranešimų skaičius : 255
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by jigsaw 2009-06-01, 13:52

Pirmieji- Oi man patiko,geras žaidimas,atsimenu dar su broliu pamainomis žaisdavom...;D
Antrieji-Buvo perversmas.Nuo pat pradžių aš jų nemėgau,keikiau.Bet dabar Aš juos dievinu.
Tretieji - Nesamonė .Bet gal priprasiu kaip ir prie The Sims 2
jigsaw
jigsaw
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-28
Pranešimų skaičius : 9

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by qween24 2009-06-01, 14:46

Man tai sims 2 labai patiko :) jei butu galeje vaiksciot po miesta kaip sims3 :) tai butu buve napakartojama

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Abby 2009-06-06, 22:05

Pirmieji- Ohoho kokie įspūdžiai. Geri ir linksmi prisiminimai. ((:
Antrieji- The best. Geriausi simsai. Visada tokie buvo ir bus. {bent man}
Tretieji- Nesužavėjo, nežinau bet ten man daug ko trūksta ir šeip nieko gero. Abėjojiu ar pamėgsiu juos kaip Sims2.
Abby
Abby
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-02-19
Pranešimų skaičius : 1858
Miestas : Šiauliai
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by K. 2009-06-07, 17:35

Sims 1 - nebandžiau.
Sims 2 - Buvo pats geriausias žaidimas, bet..
Sims 3 - ...atsirado šie ir dabar tai puikiausias žaidimas Atleisk
K.
K.
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-02-16
Pranešimų skaičius : 1945
Miestas : Vilnius
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Akvilius 2009-06-08, 01:04

simsų "evoliuciją" prilyginu gerai knygai:
The Sims 1 - pagrindinės istorijos priešistorė. neitin kažkas, bet pradžia yra pradžia
The Sims 2 - Pagrindinis siužetas, intrigos ir tra lia lia. neįmanoma atsiplešti.

The Sims 3 - nevykęs tęsinukas. pabandai, ai nu okay.... ir grįšti prie 2
Akvilius
Akvilius
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 4118
Miestas : Ten, kur mintys arbata kvepia vakarais
Amžius : 32

http://akvilekartaisraso.blogas.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Sinsila 2009-06-08, 01:17

Pirmuosiuose tai nėra kas veikt, pastatai namą ir nieko daugiau nerandi ką veikt. Antruosiuose tiek galimybių kurti, tiek rūbus, baldus, drabužius, tiek simsus, namus. Tačiau pats žaidimas ne toks jau ir įdomus, kelti skilus nuobodu, darbas nieko įmantresnio nesiūlo, skirtingai nuo trečiųjų, kuriuose net užsikėlus visą skilą turi dar kaip tobulintis, darbas daugiau siūlo(turi net bosą). Tad už paskutiniuosius
Sinsila
Sinsila
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-09-07
Pranešimų skaičius : 4633
Amžius : 28

http://www.last.fm/user/Sinsila

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Draco'a 2009-06-08, 15:14

Trečia.
bet nežinau ar mano Reloaded versija yra tokia pat kaip Razor. ;]
Draco'a
Draco'a
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 2197
Miestas : Panevėžys
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Zirniukea 2009-06-08, 19:46

sims3 dabar mano gyvenimas.... Very Happy

Zirniukea
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-08
Pranešimų skaičius : 2

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Barbie Dork 2009-06-08, 20:04

Simsai - nežaidžiau. Suspect
Simsai 2 - nepaliksiu jų ant ledo. Xe
Simsai 3 - nepatinka man jie, ką be sakytum. Simsai negražūs. Suspect
Barbie Dork
Barbie Dork
Hitmanas

Užsiregistravo : 2008-09-06
Pranešimų skaičius : 9353
Miestas : Seoul
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by lauriuxas 2009-06-08, 21:36

sims 3 patys geriausi tik biski keistai su uzseivinimu bet vistiek geriausi ;D
lauriuxas
lauriuxas
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 184

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Waiwux 2009-06-09, 15:54

Sims man labai patiko.Net atrode,kad geresniu-nebus,bet kaip ameginau sims 2 tai dar sunkaiu buvoatsiplest,o sims 3...Tik tie simsai ziauriai negrazus Sad
Waiwux
Waiwux
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 38
Miestas : Skuodas

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by čerita;]] 2009-06-09, 16:56

Šeip simsų pirmų neažaidziau :run:
Bet dėdė siuntė kažkada neparsisiunte
O labiausiai patiko tos abi dalys 2,3 abieji turi kažkokiu minusu ;]]]
Pvz 3 sunkoka yra prieitaarciau ;]]]


Paskutinį kartą redagavo BouncY, 2009-06-09, 17:05. Redaguota 1 kartą (Reason for editing : Norint papildyti žinutę, reikia paspausti mygtuką "Keisti", o ne rašyti du pranešimus iš eilės.)
čerita;]]
čerita;]]
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-06-07
Pranešimų skaičius : 255
Miestas : Vilnius
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by meh 2009-06-13, 16:25

Balsavau už S2, nes pirmi simsai man asmeniškai nelabai įdomūs buvo, o S3 dar net atsisiuntus neturiu ^^
meh
meh
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-05-28
Pranešimų skaičius : 2579

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by K.amilė 2009-06-13, 19:35

The sims - well.tikrai geri atsiminimai.Gera buvo žaisti,o kai pamačiau šį žaidimą pas pusę lb jai pavydėjau,kol negvau jų.Tiesa pasakius.Dar pažaisčiau kartais,jei juos turėčiau.
The sims2 - well.mano manymu šis darbas geriausias.daugiausia patobulėjo šie viskuom.Ir daugiau dalykų papildymuose buvo ir t.t.Dar pažaidžiu.
The sims 3 - kolkas mano nuomonė gėrėja apie juos,bet balsuosiu už 2 simsus,kadangi jie man kolkas labiausia patinka.
Mano nuomonė išvis simsai yra labai pasisekęs žaidimas.
K.amilė
K.amilė
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-15
Pranešimų skaičius : 3413
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Love is true! ;*~ 2009-06-13, 20:17

Nežinau sims 1 man patiko net labiau už sims 3 ;D Tik man problema su papyldimais Cry tai noriu the sims 2 ir jų papildimų Cry turėjau bet ne draugė prilindo prie kompo ir uninstal'ino Cry bet dabar turiu the sims 3 Laugh
Bet balsuoju už 2 : D Cool
Love is true! ;*~
Love is true! ;*~
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 3814
Miestas : Zarasai
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Sesilion 2009-06-13, 20:28

The Sims 2 - geriausi cheers , nes jie labai patobulėjo lyginant su pirmaisiais simsais, na o The Sims 3 yra tik vos vos patobulėję antrieji simsai.... Fie
Sesilion
Sesilion
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-12
Pranešimų skaičius : 19

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by drauge121 2009-06-13, 21:25

antri.
pačiausi.
Love
drauge121
drauge121
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-19
Pranešimų skaičius : 162
Miestas : Vilnius.
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Snowflake 2009-06-14, 19:32

TS3 nors dar nedaug žaidžiau ;]
Snowflake
Snowflake
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-01-10
Pranešimų skaičius : 38
Miestas : Somewhere over the rainbow
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Meibė. 2009-06-15, 11:40

*******************************************
The Sims <~~~ Esu žaidus tik kartą..Tad nieko negaliu pasakyt.Nesidomėjau tada Simsais.The Sims 2 <~~~ Dievaičiai Love Begalė parsisiuntimų ir įdomus PC game. Net neįsivaizdavau kas galėtų būti geriau, bet žinojau, kad kažkada konkurentas atsiras.[TS3] :drunken:
The Sims 3 <~~~ Šiek tiek nuvylė.Tikėjausi kažko daugiau.net kai draugė žaidė,rodos tik įjungus game, man pasidarė taip įdomu..Bet tik pradėjo žaist kažkas nyto..Pasidarė nuobodoka..Simsai keisti ;D scratch Bet lb patiko kūrimas. CREATE - A - SIM. Čia didelis pliusas. :)
Rinkausi TS2 .
Meibė.
Meibė.
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-09-07
Pranešimų skaičius : 302
Miestas : Vilnius
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Twilight 2009-06-15, 17:13

The Sims <~~~Prisimenu pešdavomes mes su sese dėl jų : DD Įdomu būdavo o dar ypač toks vienas žaidimas buvo kur pasistatai namą ir gali valdyti savo žmones : DDD
The Sims2<~~~Mmm...Man jie patiko žaisdavau ir žaisdavau : DDD Tikrai buvo įdomu lošti : ))
The Sims3 <~~~Kažko man trūksta :)Pirmas kartas išvis buvo sunku valdyti ir atrodė, kad TS2 geriau : ) Bet, kaip įsižaidi būna įdomu. : ))
Renkuosi TS2 : D
Twilight
Twilight
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-02-06
Pranešimų skaičius : 105
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Draco'a 2009-06-15, 19:02

Man tai TS2 tai nelabai patiko. ;D
Tokie lyg apkarpyti ir netikroviški simsai.
Draco'a
Draco'a
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 2197
Miestas : Panevėžys
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Neringa ^.^ 2009-06-15, 19:19

The sims --> esu ištikima simsams nuo pat pirmųjų :> super buvo pirmieji, manau, pirmųjų simsų geriausi papildymai buvo, nes TS2 nk panašaus nebuvo. Nepatiko netikroviški simsų judesiai (ypač kai valgydavo), o šiaip super cat
The sims 2 --> daar nuostabesni simsai, jų papildymai, viskas gan tikroviška, daug daiktų, kitokių funkcijų, įsimylėjau SEASONS ir UNIVERSITY papildymus I love you
The sims 3 --> kai sužinojau, kad jie atsiras, nemaniau net, kad siųsiuos-galvojau kompas nepaveš, bet atsisiučiau, tačiau RELOADED versiją tai man išsijunginėja, todel nepatinka, šiaip man irgi ten KAŽKO trūksta.. Bet labai super, kad galima labai tikroviškai trainiotis po miestą ir pan. Pakolkas, man vis tiek prie širdies labiau TS2.Lauksim TS3 papildymų-gal nuomonė ir pasikeis
Cool Music
Neringa ^.^
Neringa ^.^
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-11-30
Pranešimų skaičius : 70
Miestas : Klaipeda
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by aureliukexxx 2009-06-15, 20:15

The sims-Pasakysiu tiesa aš nesu jų žaidusi,bet gal jis ir toks nieko tik,kad simsai man labai negražus. :bounce:
The sims 2-Labai patiko maniau nieko nebus už jų geresniu parsisiuntimai papildymai buvo tiesiog nuostabu nepakartojama. cheers
The sims 3-Kažko trūksta,bet man labai patiko,bet gal kai bus papildymų bus jau super.Tai už TS3 Smile
aureliukexxx
aureliukexxx
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-02-08
Pranešimų skaičius : 186
Miestas : Kaunas
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Joomla 2009-06-17, 12:20

Sims 1 -nelabai kažkaip ,nelabai..
Sims 2-the best.Man jis dar neįgriso po kelių metų ...Žaidžiu jį ir žaidžiu.Lūvas jam.
Sims 3 -visai fainas,bet Sims 2 daug fainesnis.
Joomla
Joomla
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-05-31
Pranešimų skaičius : 51
Miestas : Lietuva-Jeruzalė (2008-2010)
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 3 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 36 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume