TheSims.lt - SimsRevolution Community
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

+114
Milka
vagabond
Principinga
Adell
Roberta
Ice_Cream*
herium
rugra
Simsopolis
Poisoncat
Mūza
lily
Prototipe
karoliusikas
candyyya
gumma153
joanaaaw
imagination
Mirijama
realistic
donkadonk
gabawa
Judy*
LoveTimBurtonForever
Vasaros panele
Dakota.
Bunny
Boo
Nesse
Monika_^
Eilėraštis
DISPLAYNAME
Gintute.*
Adeliukas
MuFanta
SpyGleA
Fanas
Aura
Iliuminati
Deganti naktis
Aham
ragana
Suzu
Purple.
Ufonaute
Neja
Spalvota.
Shackle*
Ladybird
Haruka
l_aurute
Thea
Skruzdelytea24
kauliukas
pitita
Strawberry
Joomla
Neringa ^.^
Twilight
Meibė.
Snowflake
drauge121
Sesilion
Love is true! ;*~
K.amilė
meh
čerita;]]
Waiwux
lauriuxas
Barbie Dork
Zirniukea
Akvilius
K.
Abby
qween24
jigsaw
Williukss
Stelutea
ZusiKas
Draco'a
Insomnia
make3wishes
Meškius
ledine_ledi
Justukas
LittleStar*
Lacrymosa'
Aiist
heartless
Giselle
aXe
Karolaina
LaVa
ginger
Dziolina
lilitha
Agnu.
Silwute
Fembot
Sinsila
camane
Dziugas
Tekstaskaitė.
Buzia
Emilioske1
Gailė.
Rugilė.
plastic bitch
CresI
aureliukexxx
France
Agnė.
MetalGuru
Ayumi
118 posters

Puslapis 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Vote_lcap2%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Vote_lcap43%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Vote_rcap 43% 
[ 160 ]
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Vote_lcap55%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Vote_rcap 55% 
[ 206 ]
 
Iš viso balsų : 375
 
 

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Dziolina 2009-05-23, 11:08

as balsavau
uz sims 3 jie nerealus :liux:
Dziolina
Dziolina
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-23
Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Vilnius
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by ginger 2009-05-23, 12:38

Sims 2. Labiausiai prie jų pripratus buvau. Taip, žinoma, The Sims 3 daugiau funkcijų, ir visa kita, bet vistiek.. :teddy:
ginger
ginger
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2009-02-14
Pranešimų skaičius : 3270
Miestas : Hawaii
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by lilitha 2009-05-23, 12:45

Kažkodėl manau kad šį klausimą geriau butų iškelt po pusmečio. Kadangi nevisi dar žaidė TS3, o kas ir žaidė tai dar nespėjo visko "paragauti". Smile
lilitha
lilitha
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-03
Pranešimų skaičius : 479
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Agnė. 2009-05-23, 13:00

Dziugas rašo:
lilitha rašo:Man tretieji, evoliucija yra evoliucija.. Cool O šeip daugelis (mano pastebėjimu) kurie balsavo už antrus simsus tai arba TS3 dar nežaidė, arba kompas jų nepavelka. :D
Nesakau TS2 nuostabu, klasika. Bet TS3 kurkas tobulesni. Galų gale simsai nebebėra tuščios lėles, jie turi savitą ir unikalų charakterį, bruožus ir tt..
Cia 100% pataikei, kad kurie balsavo uz The Sims 2, tai jie nezaide The Sims 3 arba ju kompas nepavelka Very Happy

nenusišnekėkit. Jei nežaistų, nerašytų apie juos nuomonės.
Agnė.
Agnė.
Terminatorius

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 11356
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by LaVa 2009-05-23, 13:50

Man puikiai veikia The Sims 3, bet balsavau už The Sims 2. Jie man tiesiog mielesni, artimesni širdžiai. Tiesiog gera būti su jais. Sims 3 labai faini, viskas gerai, bet kažkodėl neskleidžia man šilumos, jaukumo. Gal dar priprasiu ir jie tiesiog įaugs į mane. Tiesa, vienas pastebėjimas, kai pirmą kartą įsijungiau Sims 2, apie Sims 1 net pagalvoti nenorėjau, man jų nereikėjo, aš džiaugiausi antraisiais, jie man iš karto prilipo. O dabar vis prisimenu antruosius, jie man labai patiko.
LaVa
LaVa
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-05-20
Pranešimų skaičius : 116
Miestas : Marijampolė
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by lilitha 2009-05-23, 16:05

Agnė. rašo:
Dziugas rašo:
lilitha rašo:Man tretieji, evoliucija yra evoliucija.. Cool O šeip daugelis (mano pastebėjimu) kurie balsavo už antrus simsus tai arba TS3 dar nežaidė, arba kompas jų nepavelka. :D
Nesakau TS2 nuostabu, klasika. Bet TS3 kurkas tobulesni. Galų gale simsai nebebėra tuščios lėles, jie turi savitą ir unikalų charakterį, bruožus ir tt..
Cia 100% pataikei, kad kurie balsavo uz The Sims 2, tai jie nezaide The Sims 3 arba ju kompas nepavelka Very Happy

nenusišnekėkit. Jei nežaistų, nerašytų apie juos nuomonės.

Pasiskaityk pirma žmonių postus. Yra žmonių kurie prisipažysta nežaidę TS3 ir teigia kad antrieji geresni.
lilitha
lilitha
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-03
Pranešimų skaičius : 479
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Karolaina 2009-05-23, 16:55

The Sims 3 akivaizdžiai geresnės grafikos už TS2 ar TS1. Daug naujovių, pradžioje gal kiek keblokas valdymas, bet pats žaidimas vertas tikrai daug.
Karolaina
Karolaina
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-11-03
Pranešimų skaičius : 734
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by aXe 2009-05-23, 18:03

THE SIMS 3 nors dar nežinau bet spėju ;)
aXe
aXe
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-05-23
Pranešimų skaičius : 614
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Giselle 2009-05-23, 18:04

Pirmieji: kokia nostalgija. Kaip aš jų pasiilgau. To seno mielo garso takelio. Pamenu, kaip su drauge sustatydavom šalia savo laptopus ir žaisdavom. Tada pasikeisdavom kompais ir toliau žaisdavom, eksperimentuodavom. Patikdavo kurti šeimas, kur visi simsai vienodi, o jų vardai tarakonas1, tarakonas2, tarakonas3, tarakonas12 ir t.t., o tada juos visus sudeginti ir siųsti savo simsus į comunity lotą, kur vaikšto daug vienodų vaiduokių Very Happy O jau vocation papildymo garso takelio nerealumas. Ir dar ta skeletas tarnaitė, kuri tiesiog sustingdavo kažkur vidury durų ir atbaidydavo svečius visus. O kur dar ta šeima su močiute ir dieduku, kur dvi kates augino. Man ten tiek tų kačių prisivisdavo, kad nebesusitvarkydavau su jom. Laugh

Antrieji: geri, net labai, tačiau geruosius prisiminimus užgožia šie: (f**k nepasileidžia, stringa,užkniso <<tuomet spyris į kompą>> nu daivai pasileiskit ir t.t.)

Tretieji: po kol kas jokių problemų. Grafika tiesiog nereali. Visas kaip iš svajonių. Balsavau už šiuos simsus, bet dabar kai pagalvoju reikėjo balsuoti už pirmuosius.
Giselle
Giselle
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 3740
Miestas : Vilnius
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by heartless 2009-05-23, 21:53

Pirmieji: Žaidžiau juos tik tada kai jau buvo ts2 bet jie man tikrai patiko, nors nebuvo tokie tobuli kaip 2 ir 3 dalis.
Antrieji: Nerealu, viskas tobula ir aišku būdavo šiokių tokių nesklandumų bet tikrai maniau kad nebus geresnių nei ts2 ;]
Tretieji: Taip pat nerealūs bet kažko pritrūko norėjosi kažko daugiau, bet man nerealiai patiko kad ir kiek dar težaidžiau.
Balsavau už trečiuosius,nors manau kad jie ir nelabai skiriasi nuo antrųjų. :}
heartless
heartless
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-11-22
Pranešimų skaičius : 2404
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 27

http://fashion.forumf.biz

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Aiist 2009-05-23, 22:17

Pirmieji - na sitie buvo pirmieji.. nuo ju viskas prasidejo, tikriausiai didziausia ispudi paliko pirma karta zaidziant ;] cia tikriausiai dauguma ismoko statyti namus, kurtis veikeja, su juo zaisti.
Antrieji - laukiau labiausiai ;} Atsimenu, kai gavau per kaledas ir man jie nepasileido... verkiau per visas kaledas, laikiau jas blogiausiomis is visu ;DD Pats zaidimas yra tikrai geras, visi papildymai ir pan.. Manau daugelis ju prazaide belekiek metu, todel bent jau man jie isliks fainiausi ir mieliausi.. :)
Tretieji - Viskas lyg ir nerealu, ir faina, bet lyg ir kazko truksta, kazko tikejaus daugiau.. Na gal per daug norejau.. Bet pirmas ispudis taip pat ziauriai geras, gal kai daugiau pazaisiu trukumas pranyks :)
Taigi vis del to balsavau uz naujausiuosius t.y. The Sims 3
Aiist
Aiist
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2008-08-23
Pranešimų skaičius : 179
Miestas : Šiauliai
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by aXe 2009-05-24, 10:31

man tai

pirmieji- buvo įdomus ir labai man patikdavo žaisti
antrieji-žiauriai geri tik namų normalių nemoku statyti bet žaidimas fainas
trečioji-dar nežinau bet žadu siūstis
aXe
aXe
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-05-23
Pranešimų skaičius : 614
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Lacrymosa' 2009-05-24, 11:02

Aš už trečiuosius. Prisipažystu pirmųjų nesu žaidusi (lol), bet antrieji žiauriai patiko. O TS3 tai tiesiog žmonės patinka, nebe visi vienodi, su savais charakteriais. Galima sukurti išsiskiriantį, savitą simsą (: O kai vėliau prisidės parsisiuntimai, tai išvis jaučiu bus paaaasaka ;DD
Lacrymosa'
Lacrymosa'
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2008-08-04
Pranešimų skaičius : 616
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by LittleStar* 2009-05-24, 18:50

The Sims 3, nors dar ir neturiu ;D

LittleStar*
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 24

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Justukas 2009-05-24, 23:14

The Sims: Atsimenu kai seeniai, mokykloj, per kaldas visiem padovanoju "Makin' Magic "rusiškus piratinius po 15lt ;D Tai visiem jėga atrodė.
Ilgai juo žaidžiau.... Kol...
Pas draugą pamačiau The Sims 2. Po Sims1 jie attrodė tokie tikroviški ir panašiai. Žaidžiau gal kokius tris metus Ir tikrai nenusivyliau (Būčiau žaidęs ir ilgiau, bet kompas iš pradžių lėvas buvo. Nepatempė xD)
Bet.... Praeitais metais pamačiau viedo apie The Sims 3. iškart man jie pasirodė įdomesni galimybėmis. Atsisiunčiau. Dvi dienas turiu, žaidžiu vos ne po 10 valandų, negaliu atsitraukt kaip sakant kaifuoju Very Happy. ir simsai tikroviškesni ir visa aplinka tikroviškesnė. Pas mane Medium grafika, bet vistiek labai tikroviškai atrodo. O ta kaiminystė atvira.. Tiesiog jėga. Aišku yra ir trūkumų kaip visuose, be tai niekis palyginus su anti-trūkumais (kaip tie vadinasi? xDD)
taigi balsavau už The Sims 3
Justukas
Justukas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-02-12
Pranešimų skaičius : 105
Miestas : Klaipėda\Briuselis
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by ledine_ledi 2009-05-25, 15:21

PAGALIAU tretieji simsai įsiveržė į priekį:D
o šiaip aš taip pat balsavau už 3;}
ledine_ledi
ledine_ledi
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 848
Amžius : 30

http://www.ultimate-hayden.co.nr

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Meškius 2009-05-25, 21:33

sims 3 labai patiko nes galima kur nori išeiti pvz.:
kino teatras,kavinė,spa...
ir dar patiko nes visai nieko simsai ir dėl to kad yra daugiau amziau pasirinkimu. nu vienu žodžiu labai faini
Pirmas Pooh
Meškius
Meškius
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-05-02
Pranešimų skaičius : 2837
Miestas : Alytus
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by make3wishes 2009-05-26, 14:32

kolkas the sims 2 geriausi
make3wishes
make3wishes
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 119
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Insomnia 2009-05-28, 16:34

Pirmieji: prisipažinsiu, jų nebandžiau.
Antrieji: patiko. Daug drabužių, daiktų, galimybių ir funkcijų.
Tretieji: kol kas dar nepripratau. Bet balsavau už juos. Tikroviški, naujoviški ir atviri.

Insomnia
Godmother

Užsiregistravo : 2009-05-28
Pranešimų skaičius : 3971

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Draco'a 2009-05-28, 16:39

Pirmi - Žaidžiau visas dalis, kadangi tada buvo seni laikai, ir turėjau kompą, kuriame veikė tik TS1, ir tik paprasti sims 2. [Tame kompe tik 256mb ramoxD]

Antri. - Kaip džiaugiaus žaisdama pačią pirmą dalį! Kas be ko, paskui atsibosta.;]

Treti. - Neatsibodo dar kol kas, patinka, žaidžiu laisvu laiku.
Draco'a
Draco'a
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 2197
Miestas : Panevėžys
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by ZusiKas 2009-05-28, 16:45

Pirmi-patinka xDDD Ypač noriu Super Star išmėginti, o niekur nerandu gero linko...
Antri-galvojau už juos nėra geresnių.
Treti-bet deje atsirado..
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Draco'a 2009-05-28, 16:57

Aš žaidžiau superstar, toli man iki tos žvaigždės buvo...
Ir kodų ten nėra, kuriais galėtum pagerint simso būklę, tad ZusiKas, nepatarčiau jų megint, su TS2 IR TS3 nepalyginsi. ;]
Draco'a
Draco'a
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 2197
Miestas : Panevėžys
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by ZusiKas 2009-05-28, 17:00

O tai ten sakai sunku tapti žvaigžde?
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Draco'a 2009-05-28, 17:04

Aga, po pusę žvaigždutės vis rinkt... O kai kur net neleidžia nieko daryt, žodžiu. ;[
Pati vos 2,5 žvaigždutės surinkau... Nesąmonė, be reikalo ten stengies ir visks.
scratch
Draco'a
Draco'a
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 2197
Miestas : Panevėžys
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Stelutea 2009-05-31, 15:57

Sims 2, Balsuočiau už Sims 3 bet nesu dar išbandžiusi. Simsai 1? Tik pagrindisius turėjau. Kažinau, sim 2 man geriausi vistiek. Na o šeip... Norėčiau sims 1 pažais vėl.
Stelutea
Stelutea
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2008-08-17
Pranešimų skaičius : 177
Miestas : Ant kėdės

http://www.teamavril.hot-me.com

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 2 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume