TheSims.lt - SimsRevolution Community
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

+114
Milka
vagabond
Principinga
Adell
Roberta
Ice_Cream*
herium
rugra
Simsopolis
Poisoncat
Mūza
lily
Prototipe
karoliusikas
candyyya
gumma153
joanaaaw
imagination
Mirijama
realistic
donkadonk
gabawa
Judy*
LoveTimBurtonForever
Vasaros panele
Dakota.
Bunny
Boo
Nesse
Monika_^
Eilėraštis
DISPLAYNAME
Gintute.*
Adeliukas
MuFanta
SpyGleA
Fanas
Aura
Iliuminati
Deganti naktis
Aham
ragana
Suzu
Purple.
Ufonaute
Neja
Spalvota.
Shackle*
Ladybird
Haruka
l_aurute
Thea
Skruzdelytea24
kauliukas
pitita
Strawberry
Joomla
Neringa ^.^
Twilight
Meibė.
Snowflake
drauge121
Sesilion
Love is true! ;*~
K.amilė
meh
čerita;]]
Waiwux
lauriuxas
Barbie Dork
Zirniukea
Akvilius
K.
Abby
qween24
jigsaw
Williukss
Stelutea
ZusiKas
Draco'a
Insomnia
make3wishes
Meškius
ledine_ledi
Justukas
LittleStar*
Lacrymosa'
Aiist
heartless
Giselle
aXe
Karolaina
LaVa
ginger
Dziolina
lilitha
Agnu.
Silwute
Fembot
Sinsila
camane
Dziugas
Tekstaskaitė.
Buzia
Emilioske1
Gailė.
Rugilė.
plastic bitch
CresI
aureliukexxx
France
Agnė.
MetalGuru
Ayumi
118 posters

Puslapis 56 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Vote_lcap2%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Vote_lcap43%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Vote_rcap 43% 
[ 160 ]
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Vote_lcap55%Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Vote_rcap 55% 
[ 206 ]
 
Iš viso balsų : 375
 
 

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Adeliukas 2009-07-14, 14:15

The Sims 1 - Buvo neraealus zaidimas atrodo kiekviena diena atrandi kazka naujo ir vis kurnors dar nebuvai nuejus iki tol kol pasirode 2-ieji.
The Sims 2 - Zaidziau nuo pat kai tik atsirado atrode kad geresnio zaidimo ir but negali apie 1 net minties nebuvo.
The Sims 3 - Uz juos as ir balsavau mane labiausiai pakerejo vaiduokliai ir laisvas vaiksciojimas kur tik nori.Aisku ir kelios funkcijos bet nepatiko plastikiniai zmones... Veza
Aisku cia tik mano nuomone I love you
Adeliukas
Adeliukas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-04-10
Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Amžius : 26

http://one.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Meškius 2009-07-14, 22:23

Taigi man labiau patiko sims2 nes yra gražesnių simsų ir jų drabužių tad ir balsavau už sims 2 o sims 3 man nepatiko todėl kad juroje negali maudytis ir simsai kažkokie iš plastilino ir dar nėra pianino ir jekūzi.nedaug daiktų.
Taigi štai mano atsakymas į klausimą:
The sims 2 forever
Meškius
Meškius
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-05-02
Pranešimų skaičius : 2837
Miestas : Alytus
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Gintute.* 2009-07-29, 14:22

Agnė. rašo:Pirmieji geri, man geresni už the sims 3, kol kas. Šiaip balsavau už the sims 2. Manau jie yra geriausias darbas iš visų sims'ų. The sims 3 turi daug minusų, kad ir tie plasteliniški simsai ir valdymas. Bei grafikos klaidos.

Pritariu tie sims 3 žmonės kažkokie .....
Gintute.*
Gintute.*
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-18
Pranešimų skaičius : 74

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by DISPLAYNAME 2009-07-29, 14:38

The sims 1 legendinis žaidimas. Nemirtingas, netobulas, paprastas, bet vistiek gerulis.
The Sims 2 pats pačiausias. priprasti, žaisti ir atsižaisti, nusibodę ir vėl per naujo užsidegusi "meilė';DD
The Sims 3 komedija. Grafika nereali, galimybių daug, bet neee. Simsai kažkokie baisūs, kaip plastelininiai.
TS2 geriausi.
DISPLAYNAME
DISPLAYNAME
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 4247
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Eilėraštis 2009-08-04, 12:33

the sims 3 man nors greitai atsibodo, o the sims2 mėgiamiausias.:]]
Eilėraštis
Eilėraštis
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-08-04
Pranešimų skaičius : 16

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Williukss 2009-08-04, 13:00

Eilėraštis rašo:the sims 3 man nors greitai atsibodo, o the sims2 mėgiamiausias.:]]

Man irgi :bounce: dziaugiuosi kad dar liko zmoniu zaidzianciu the sims 2
Williukss
Williukss
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-02-06
Pranešimų skaičius : 255
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Monika_^ 2009-08-04, 20:24

Man The sims2 fainiausi buvo ir bus.
Nezinau,isirasiau sims3 kazkoks man valdymas nelabai.; \
Dar lagin man ten tai net ruosiuos trint ir siustis sims2. I love you
Monika_^
Monika_^
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-04-08
Pranešimų skaičius : 231
Miestas : ŠiauliaiP:
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Nesse 2009-08-12, 19:05

antri buvo geri bet ..
balsavau uz trecius .
prie plastelinines odos bei valdymo pripratau .
o grafikos klaidos pas jus greiciausiai nes arba kompas nepaveza , arba prastai nulauzti simsai .
as is turgaus uz 25 lt nusipirkau , ir dar klaidu kol kas nepastebejau .(idemiai ieskau)
Nesse
Nesse
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 39
Miestas : Vilnius
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Boo 2009-08-19, 11:41

Net sunkoka isirenkti seip man labiausiai patiko TS2 , bet veliau parsisiunciau pirmus tada negalejau atsiplesti akiu nuo ju po 2-3 menesiu man jie nusibodo taij vel gryzau prie TS2 o veliau drauge paskolino 3 simsus taij dabar tikrai jau "Simsaholike"
Boo
Boo
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-08-19
Pranešimų skaičius : 560
Miestas : Kaunas Domeikava ;P
Amžius : 28

http://www.one.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Bunny 2009-08-19, 12:50

Zinoma man patinka TS3 bet vistiek likau prie TS2 :DDDD
Bunny
Bunny
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 2309
Miestas : K A U N A S
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Dakota. 2009-08-19, 13:04

O man abiausiai TS3 patinka, nes jau atsibodo TS2. Dabar tikrai nežaščiau TS2. Kažkaip atrodo išsisėmė, o gal dėl to, kad TS3 daugiau galimybių, funkcijų.
Dakota.
Dakota.
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-08-04
Pranešimų skaičius : 168
Miestas : North
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Vasaros panele 2009-08-20, 11:53

Aš vieną kartą apsisbrendžiau-TS3 be papildymu ne man.Kol nebus papildymu pas mane kompe TS3 nebus.Aš šiandien juos trinu.Man juose yra daug minusų-nematai pardotuvių,nėra didelių akavariumų,nėra daug ko.O TS2 aš turiu visus papildimus,turiu diksą ir minusų-nėra.Ar taip,ar taip man TS3 vėl reikės siūstis.Aš skubėjau siūstis kai razoro nebuvo.Jei kadanors juos siūsiuos tai tik kai bus papildimai ir razor.TS2 geresni-nėra jokių razor,nereikia vargti dėl parsisiuntčiamų daitų papkių ir dg.Aš ir TS2 siunčiuasi atsiradus paskutiniam papildimui(diskus turėjau tik keturis papildimus ir pagrindinius simsus),o paskui parsisiunčiau su visais papildymais.
Mano simsai TS2.Ir aš prie jų pasilieku.Buvau padariusi pertrauka ir dabar aš vėl jų pasiilgau.TS3 aš turėjau tik 3 šeimas,nes pažaidžiau kelias savaites ir atsibodo. Ziuri
Vasaros panele
Vasaros panele
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-06-22
Pranešimų skaičius : 144
Miestas : Kaunas
Amžius : 36

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by LoveTimBurtonForever 2009-08-27, 14:13

TS3 yra geris, bet ir TS2 neblogai...tik ne TS1. Ziuri
LoveTimBurtonForever
LoveTimBurtonForever
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-12-04
Pranešimų skaičius : 791
Miestas : Wonderland
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Judy* 2009-08-27, 18:35

Man tai už TS2 geriau nėra...
Judy*
Judy*
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-05-29
Pranešimų skaičius : 1794
Miestas : Nerasi...Patikėk...
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by gabawa 2009-08-31, 16:49

Sims 1- nezaidziau.
Sims 2- labai patiko.
Sims 3- mylimiausi! O patiko todel,kad galima audinius keisti,patiko su traitais,patiko kad galima nustatyti maista megstamiausia,spalva... Like a Star @ heaven
gabawa
gabawa
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-05-19
Pranešimų skaičius : 115
Miestas : Vilnius
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by donkadonk 2009-09-16, 12:46

as uz TS3

donkadonk
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-09-16
Pranešimų skaičius : 3

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by realistic 2009-09-22, 22:38

The Sims 3.
Nors antrieji buvo Totaly awzm, bet treti man gražesni ir fainesni, o jeigu dar bus visokių papildymų, tai...~
Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 619346
o, tiksliai, čia ir pirmi įkišti... xD ew, net nepamenu, kada juos žaidžiau... Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 824681 Ai... tiksliai, žaidžiau, bet nieko man ten žavingo nebuvo. Jie laabi greit atsibodo. XD
realistic
realistic
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-08-15
Pranešimų skaičius : 112
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Mirijama 2009-10-24, 18:33

Agnė. rašo:
MetalGuru rašo:Dabar, žiūrėdama į tą foto viršuj, užsimaniau sims 1 pažaist XD~ Gal reiktų parsisiūst? ;DDDD

Aš irgi :DD Nesenai dar -žaidžiau sims 8 in 1 vėl susinstaliuosiu jaučiu :DD Be to jiem fainų parsisiuntimų galima rast xD

Ir as uzsinorejau
Mirijama
Mirijama
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-10-19
Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Tauragė
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by aXe 2009-10-24, 22:07

Man tai buvo sunkiai apsispręst.
aXe
aXe
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-05-23
Pranešimų skaičius : 614
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by imagination 2009-10-24, 22:15

Dar visai neseniai galvojau, kad The Sims 3 yra nieko gero, ir liksiu prie The Sims 2.
Užteko vieno gero savaitgalio, kad viskas pasikeistų.
Kai jau šiek tiek įvaldžiau The Sims 3 , radau daug funkcijų, man The Sims 2 tokie nebeįdomūs pasidarė. Tiesiog žaidžiant galvoju — ai, tikrai, čia nėra atviros kaiminystės. Rimtai , čia į svečius negali nueit.. Tikrai — juk, kai nežaisiu su ta šeima, jie neaugs..
O apie The Sims nekalbėsiu. Jei dabar juos gaučiau, tikriausiai, nemokėčiau jiems net liept valgyti pasidaryt. ;DD
imagination
imagination
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-08-06
Pranešimų skaičius : 1042
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Dziugas 2009-10-25, 09:05

Mokėtum mokėtum Very Happy
Dziugas
Dziugas
TheSims.lt Žurnalistas

Užsiregistravo : 2008-11-26
Pranešimų skaičius : 1145
Miestas : Palanga
Amžius : 30

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by joanaaaw 2009-10-25, 15:31

Man The Sims 3 labiau patinka negu The Sims 2, nes gali būti laisvas ir t.t.
Gali apsipirkti, yra kapinės, nereikia laukti kol užkraus. Drabužiai daug gražesni, gali suderinti spalvas. Clap
joanaaaw
joanaaaw
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-09-16
Pranešimų skaičius : 66
Miestas : Alytus
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by gumma153 2009-10-25, 15:36

The Sims - aš taip jų pasiilgau. Ačiū, kad įmetei foto, dabar jau siunčiuosi.
The Sims 2 - iš visų buvo geriausi.

The Sims 3 - man asmeniškai jie yra lievesni, nei The Sims. Tik gavusi žaidžiau ištisas dvi savaites, bet dabar jau spėjo atsibosti. Grįžau prie antrūjų.Prieš dešimt minučių ištryniau xD
Balsavau už The Sims 2 Very Happy
gumma153
gumma153
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-07-05
Pranešimų skaičius : 867
Miestas : Klaipėda
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by candyyya 2009-10-25, 16:17

the sims - Tai buvo kažkas nepaprasto , nerealaus. Buvo taip įdomu ir nauja .

the sims 2 - Gražūs žmonės , nerealios funkcijos , atrodė tai mano žaidimas amžinai.

the sims 3 - Mano žaidimas , mylimiausias , geriausias ir nepakeičiamas. Gražūs simsai , nepaprasta grafika . Pats geriausias iš visų!
candyyya
candyyya
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-04-15
Pranešimų skaičius : 366
Miestas : pnv;D
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by aureliukexxx 2009-10-29, 20:18

Mano nuomone pradėjo keistis. ;D
1 Sims-Nu man jie nebuvo tokie įdomus.
2 Sims-Šitie man buvo nuostabesni negu sims 3 nžn kodėl,bet man jie jau dabar geresni. Clap
3 Sims-Atsibodo jau kažkaip ir mane tai nervina,kad negaliu į pastatus ieiti ir mažai daiktų.
Taigi aš dabar už sims 2 jie yra jaučiu geriausi. Love
aureliukexxx
aureliukexxx
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-02-08
Pranešimų skaičius : 186
Miestas : Kaunas
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko? - Page 5 Empty Re: Kuri Sims serijos dalis jums labiausiai patiko?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 56 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume