TheSims.lt - SimsRevolution Community
Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

+6
Siggy
manomeile
Deganti naktis
HappyFruit
grekahi
Prototipe
10 posters

Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by Prototipe 2010-08-10, 18:41

Čia rašome kas jums per Sims 3 buvo atsitikę keisčiausio/juokingiausio iš The Sims 3 Gyvenimo.

Na man buvo,kad iškviečiau policija be reikalo, tai tie atėjo skyre man bauda , nuėjo i tuoletą pašiko ir išvažiavo. Arba kažkada lauke kepiau hot dogus ir simsas užidege ir išoko i baseina poto išlipo su sudeguseis rūbais , ir jo nuoga sikna matės. ;xx Dar buvo toks atvejis kaip vyras žmona pertrenke su mašina.:D

Prototipe
Prototipe
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-04-25
Pranešimų skaičius : 944
Miestas : Šiauliai
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by grekahi 2011-01-15, 21:04

Prototipe rašo:Čia rašome kas jums per Sims 3 buvo atsitikę keisčiausio/juokingiausio iš The Sims 3 Gyvenimo.

Na man buvo,kad iškviečiau policija be reikalo, tai tie atėjo skyre man bauda , nuėjo i tuoletą pašiko ir išvažiavo. Arba kažkada lauke kepiau hot dogus ir simsas užidege ir išoko i baseina poto išlipo su sudeguseis rūbais , ir jo nuoga sikna matės. ;xx Dar buvo toks atvejis kaip vyras žmona pertrenke su mašina.:D


Nu geras su baseinu :DD Dar niekada neteko girdėt,kad taip būtų buvę kažkam Laugh
Pas mane tai buvo taip: Kažkada žaidžiu simsus ir laikas jau buvo simsui į darbą,nu išvažiavo,nueina prie pastato o prie durų kažkoks paparacis (nes pas mane late night) stovi. Nu galvoju šeip stovi pasitrauks. Ir niekaip nesitraukia :DD vis bandau pereit ratu tas kažkaip atsiranda vistiek priešais mane ir neduoda praeit,taip į darbą nenuėjau,o tas persekiojo mane. Laugh
Dar buvo kad įsivaikinau vaiką,ir po darbo ne namo važiavau o į klubą ir tada tam vaikui raudonas tas kristaliukas pasidarė,ir atvažiavo ta kuri pasiema atgal,prižiūrėtoja. :D Nu ką grįžtu iš to klubo namo,žiūriu ta prižiūrėtoja prie lifto stovi (pirmam aukšte,o aš 17 gyvenau) Ir taip stovi vis dejuoja kad jai į tuoaletą reikia,kad valgyt,miegot nori :D Ateinu pas save į butą žiūriu: vaiko tai nėra. ;DD O ta apačioj stovi laukia vaiko.. Ir taip prastovėjo visą laiką kol sims žaidžiau,dar kitą kartą kai įjungiau ji buvo,bet išvažiavo gal po 5 min. pastovėjus. :D
grekahi
grekahi
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-01-15
Pranešimų skaičius : 49
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by HappyFruit 2011-02-12, 21:53

Prototipe rašo:Čia rašome kas jums per Sims 3 buvo atsitikę keisčiausio/juokingiausio iš The Sims 3 Gyvenimo.

Na man buvo,kad iškviečiau policija be reikalo, tai tie atėjo skyre man bauda , nuėjo i tuoletą pašiko ir išvažiavo. Arba kažkada lauke kepiau hot dogus ir simsas užidege ir išoko i baseina poto išlipo su sudeguseis rūbais , ir jo nuoga sikna matės. ;xx Dar buvo toks atvejis kaip vyras žmona pertrenke su mašina.:D


Dar ir partrenkti galima ? ;ooo
HappyFruit
HappyFruit
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-08-28
Pranešimų skaičius : 70
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by Deganti naktis 2011-02-15, 15:29

atėjo vagis ir stovi vidurį svetainės, nieko nevogia. nu aš paskambinau farams, atbėgo prie vagies, vagis net nebėga. kai pradėjo muštis, vagis laimėjo ir pabėgo. galvojau, jog nieko nepavogė, bet kai mano simsui prispyrė į tualetą, suvokiau, kad nebėr klozeto.
kartą atbėgo tokia moteris su vaiku ant rankų, padėjo jį man prie durų ir pabėgo. Tas vaikas klykė rėkė ir stebuklingai atsirado mano šeimoj.
vieną kart po gaisro (nu kai apdega visad, juodi vaikšto) nuėjo pasimaudyt simsė, jai nenusiplovė ir vaiksčiojo kelias dienas.
Deganti naktis
Deganti naktis
girl with hurricanes in her eyes

Užsiregistravo : 2008-08-12
Pranešimų skaičius : 1205
Miestas : Vilniū.
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by HappyFruit 2011-02-15, 20:57

Man tai mieste simsė vaikščiojo sau, Greit atbėgo kažkokia moteris ir iš mano inventors paėmė gitarą . Aš net pati nesuvokiau, kaip taip gali būt.Ji tik prie manęs atbėgo, nieko nedarė ir kitur nubėgo, bet jau su mano gitara ... :D
HappyFruit
HappyFruit
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-08-28
Pranešimų skaičius : 70
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by manomeile 2011-03-02, 22:35

Labas vakaras. Nutiko gan keistas ir visai nejuokingas dalykėlis, ir nesuprantu kodėl. Žaidžiau sau kaip įprastai su viena šeima, ir staiga jie visi subėgo į namą ir iš žmonių lentelės vis mažėjo mano simsų ir mažėjo, kol nebegalėjau nei su vienu žaisti, jie užsidarė name ir neina nei lauk, nei aš galiu juos pajudinti, į namą įeiti irgi negaliu., Tai koks įdomu čia protestas prieš mane iš jų pusės gaunasi...

manomeile
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-02-26
Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 33

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by Siggy 2011-03-03, 14:54

mano tai du iš trijų simsų tiesiog užstrigo...kaip suprast? nieko negali daryti, ką liepiu nedaro ir visi ten jų nned mažėja, dabar jau raudonus rodo visiškai, bet niekaip nemiršta
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by Minakax 2011-05-03, 18:17

Mano sims'ai surengė vestuvių vakarėlį ir susituokė. O jų liokajus pradėjo reaguot į vestuves tik kitą dieną, stovėjo vienoj vietoj, plojo, barstė blizgučius.. Ir nesustojo kol neišsikrausčiau į kitą namą What a Face
Minakax
Minakax
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-05-03
Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by milvyde 2011-07-09, 21:00

sveiki. gal kas galetu nuo a iki z paaiskint kaip trecius simsus nucrackint kaip ten kokius patchus instaliuot kad veiktu? antrus moku bet tretin kazkaip kitaip ir neiseina.. labai jau noriu ju

milvyde
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-07-09
Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by justiki121 2011-07-21, 16:43

Yra tam skirta tema klausimai ir pagalba. ;)
justiki121
justiki121
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2010-08-13
Pranešimų skaičius : 483
Miestas : Tauragė
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by Blofeld. 2011-09-11, 11:58

heh. Vakar su kodu vienu nužudžiau savo simsę ir simą, tai giltinė pasiėmė abu, tada įsijungė mano kompą ir pažaidė žaidimą, tik tada iškeliavo:D

Pasigirsiu: Katik gimė dvynukai(mergaitės), nors nenorėjau dvynukų, norėjau tik vieno vaiko. ;D

Blofeld.
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-09-10
Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai Empty Re: Keisčiausi/juokingiausi jums atsitikę dalykai

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume