TheSims.lt - SimsRevolution Community
Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

+21
K.
Meškius
Judy*
mantosis
liveta1997
MIAU
ZusiKas
Sinsila
hellskitten
Yurla
ramybė
karoliusikas
Aura
briedisszz
Mantė*
qween24
Williukss
sepala
glamourr
Linuxete
plastic bitch
25 posters

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by MIAU 2009-11-21, 21:54

synthetic. rašo:
MIAU rašo:Ką daryti jei meta tokią lentelę?
Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 335e4uc
Nucrakint žaidimą reikia.

Nucrakinau ir vistiek neveikia...
MIAU
MIAU
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 3392
Miestas : Ukmergė
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by plastic bitch 2009-11-21, 22:08

ne viską reiškias nukcrakinai :] jeigu crackinai pagal pirmame poste parašytas instrukcijas tada turi veitki.

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-08-05
Pranešimų skaičius : 3030
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Meškius 2009-11-21, 22:25

K. rašo:
Meškius rašo:
Mantė* rašo:Man tapati mete, bet perinstaliavau simsus ir visus updeitus is naujo ir tada jau leido.
Jeigu, ką tai ir aš jau šiandien keturis kartus simsus perinstaliavau ir man vis tą patį meta.
EDIT : Bandysiu be updeitų.
EDIT2 :Ar veiks Sims 3 WA Realoded ant Sims 3 Razor ?
Pavyko?
Dar S3 WA neparsikuntė iš torentų dar tik 56,99% per šiendien tikriausiai neparsiūs.
Meškius
Meškius
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-05-02
Pranešimų skaičius : 2837
Miestas : Alytus
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Grify 2009-11-21, 22:43

Pranesiu The Sims 3 World adventures nelegalio zaidimo turetojam. ne updeitinkite zaidimo iki 2.2.8 versijos. Kadangi siam updeitui cracko nera zaidimas gali buti su errorais :)
Grify
Grify
TheSims.lt Žurnalistas

Užsiregistravo : 2009-05-18
Pranešimų skaičius : 23
Miestas : Kaunas
Amžius : 33

http://www.cinemabizarre.tik.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Grify 2009-11-21, 23:01

Ir beja Reloaded kurejai pranesa: pradinė žaidimo versija , kalbant apie The Sims 3 turi būti reloaded ir updeitinta iki paskutinios versijos. tai yra 1.6 (su cracku). Paskui The Sims 3 World Adventures turi buti Reloaded versija su cracku, (ir jokiu budu neistaliuoti nauju updeitu iki kol nepasirodo nauja zaidimo versija su cracku). Razor versija nuo reloaded skiriasi tuo kad tai yra 2 skirtingi nulauzimo budai ir kolkas reloaded yra geriausi. Vadovaudomiesi šia shhh žaidimas turėtu veiktu. Ir beja pasižiūrėkit ar jūsų kompiuteris min ram yra 1gb :)

EDIT:
O geriausei patarsiu kam finansai leidžia kaip ir aš nusipirkite abi dalis :) Love
Grify
Grify
TheSims.lt Žurnalistas

Užsiregistravo : 2009-05-18
Pranešimų skaičius : 23
Miestas : Kaunas
Amžius : 33

http://www.cinemabizarre.tik.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Siggy 2009-11-22, 00:23

o jeigu patys sims 3 pas mane yra razor, o world adventure reloaded, tai labai blogai?
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Sinsila 2009-11-22, 00:31

Ne. Taigi čia tik kitas nulaužė. Aš pati sėkmingai naudojosi pagrindiniu razoru ir papildymu reloaded.
Sinsila
Sinsila
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-09-07
Pranešimų skaičius : 4633
Amžius : 28

http://www.last.fm/user/Sinsila

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Siggy 2009-11-22, 01:06

aha, įsitikinau :D viskas puikiai veikia
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by plastic bitch 2009-11-22, 01:14

kaip tik pagrindinis turi būti razor o papildymas reloaded ;D

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-08-05
Pranešimų skaičius : 3030
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Meškius 2009-11-22, 11:31

Meškius rašo:
K. rašo:
Meškius rašo:
Mantė* rašo:Man tapati mete, bet perinstaliavau simsus ir visus updeitus is naujo ir tada jau leido.
Jeigu, ką tai ir aš jau šiandien keturis kartus simsus perinstaliavau ir man vis tą patį meta.
EDIT : Bandysiu be updeitų.
EDIT2 :Ar veiks Sims 3 WA Realoded ant Sims 3 Razor ?
Pavyko?
Dar S3 WA neparsiuntė iš torentų dar tik 56,99% per šiendien tikriausiai neparsiūs.
Nu tai va man jau jį atsiuntė.Ir viskas ok išmetė lentelę, tipo , kad simsai neupdeitinti, paspaudžiau (per instaliacija), kad updeitintų juos, ir updeitinų viskas puikiai veikia.
Meškius
Meškius
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-05-02
Pranešimų skaičius : 2837
Miestas : Alytus
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Siggy 2009-11-22, 12:33

aš vakar parsisiunčiau,žaidžiau, buvo viskas ok, o šiandien kai paspaudžiu ant žaidimo tai prašo, kad įdėčiau diską....ant paoprastų sims 3 taip pat, nors anksčiau neprašydavo, wtf?
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by ramybė 2009-11-22, 12:36

daemon tools panaudok
ramybė
ramybė
highly intoxicated

Užsiregistravo : 2009-08-16
Pranešimų skaičius : 6083
Miestas : in the middle of nowhere
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Siggy 2009-11-22, 12:39

gal gali paaiškint man durnelei kaip? aš įrašiau simsus tai per deamon...
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by ramybė 2009-11-22, 12:45

per daemon užmountini vėl simsus kaip kad įrašinėjant, po to jungi žaidimą. jai nepavyks tada nežinau.
ramybė
ramybė
highly intoxicated

Užsiregistravo : 2009-08-16
Pranešimų skaičius : 6083
Miestas : in the middle of nowhere
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by K. 2009-11-22, 18:09

Spoiler:
O jėga. Reikia eit siųstis. :)
K.
K.
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-02-16
Pranešimų skaičius : 1945
Miestas : Vilnius
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Siggy 2009-11-22, 18:33

ranybe - ačiū ;) per deamon padėjo
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Williukss 2009-11-22, 20:16

O kai susiinstaliavau papildyma ar galima susikurt mods folderi ir det mods ten ??? Question
Williukss
Williukss
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-02-06
Pranešimų skaičius : 255
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Judy* 2009-11-23, 23:36

Man registration key reikia.
EDIT:nebereikia
Judy*
Judy*
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-05-29
Pranešimų skaičius : 1794
Miestas : Nerasi...Patikėk...
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) - Page 4 Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume