TheSims.lt - SimsRevolution Community
Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

+21
K.
Meškius
Judy*
mantosis
liveta1997
MIAU
ZusiKas
Sinsila
hellskitten
Yurla
ramybė
karoliusikas
Aura
briedisszz
Mantė*
qween24
Williukss
sepala
glamourr
Linuxete
plastic bitch
25 posters

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by plastic bitch 2009-11-17, 21:50

World Adventures instaliacija tiems, kas naudoja RAZOR versiją
(su nauju updeitu gali būti, kad vartotojai dažnai patiria "crash" situaciją ir negali išsaugoti žaidimo. Bandykite instaliuoti world adventures be updeito, gal jums leis. Man asmeniškai to padaryti neleido.)


Pirmiausiai tai noriu pasakyti, gal kai kuriems visai šito net nereikia daryti, bet kadangi taip pačiam man reikėjo daryti, tai pabandau parašyti ir kitiems gal pravers šitas mažas Gidas. Nebandžiau ar su Reloaded The Sims 3 veikia šis papildymas, todėl apie tai nieko komentuoti negaliu.



1. Įsitikinkite, jog turite susiinstaliavę RAZOR The Sims 3 versiją, o ne Reloaded. Jeigu turite RAZOR. Važiuojam toliau.
2. Jeigu naudojate kokias nors modifikacijas žaidimo (kameros mod'ą ar panašius dalykus) patariu panaikinti šias modifikacijas, nes kai kurios tikrai nebus suderintos su papildymu. Kodėl taip sakau? Man pačiam reikėjo panaikinti visas modifikacijas padarytas, kad leistų padaryti naujausią 1.6.6 updeitą. Jeigu išimėte modifikacijas važiuojam toliau.
3. Aš pats išėmiau ir Resources.cfg ir Mods folderį iš vis iš The Sims 3 papkės pagrindinės. Tai dariau dėl atsargos, kad nesusipjautų kas nors. Downloadus esančius My Documents failuose palikau, ir jie nesipjovė suinstaliavus papildymą.
4. Jeigu išvalei pašalinius dalykus, kurie originaliai nepriklausė žaidimui ir kurie gali sukelti problemas, tuomet važiuojame toliau. Metas atnaujinti The Sims 3 versiją.
Mano atveju aš išvis instaliavau The Sims 3 versiją, kadangi nežinojau ar pas mane RAZOR ar Reloaded. Todėl suinstaliavęs padariau visus esamus updeitus iki 1.6.6. (naujausio). Prieš tai man metė, kad yra erroras, todėl dabar veikė viskas gerai nes nebebuvo pašalinių failų. Jeigu atnaujinote The Sims 3 į 1.6.6. versiją, tuomet galėsime pradėti instaliaciją papildymo.
PRIMINIMAS: jeigu darote atnaujinimus pirmą kartą, nenaudokite duotų crackų, juos nauodosime pabaigoje. Bent jau aš taip dariau.
5. Įjungiame instaliaciją. Suvedame ko prašo ir t.t. ir laukiame kol suinstaliuos. Man šitoje vietoje jokių problemų nebuvo. Jeigu viskas buvo padaryta sėkmingai, turėtų instaliacija būti baigta.
6. Dabar pagrindinis dalykas kas man daugiausiai atėmė laiko. Suinstaliavus žaidimą, ir panaudojus duotąjį cracką, man metė tai, kad prašė vis tiek originalaus disko, todėl, kad buvo nenukrekinti pagrindiniai The Sims 3 simsai. Mano patarimas: Panaudokite The.Sims.3.Update.v1.4.6 cracką pagrindiniam The SIMS 3 crackinimui (tik TS3.exe failą) ir naujausią papildymo cracką (TS3EP01.exe ir TSLHost.dll failai) į abu C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 World Adventures\Game\Bin ir C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin folderius, tuomet nusikrakina pilnai viskas. Kitiems gali to neprireikti, nes galbūt jau buvo nukrekinti simsai, pas mane jie nebuvo, nes naujai suinstaliuoti.
7. Baigus crakinti, pasileiskite naują papildymą ir žaiskite. Patariu išjungti visokius Skype ir panašias programas, nes jos apkrauna PC darbą, ir tada blogai būna. :> Mėgaukitės žaidimu. Tikiuosi viską supratote.


DĖL VERSIJOS: Kokia jūsų simsų versiją galima pasižiūrėti pasileidus The Sims 3 Launcher, kairės pusės apačioje rašo versiją. Kadangi mano buvo su 00002 galūne, tai aš ir naudojau 1.6.6 updeitą su 00002 galūne. Parsisiųsti updeitą naujausią galite šiais adresais:


Jeigu turi 1.4.6.00001 ir nori atsinaujinti siųskis adresu http://akamai.cdn.ea.com/eadownloads/u/f/sims/sims3/patches/Sims3_1.6.6.002001_from_1.4.6.00001.exe

Jeigu turi 1.4.6.00002 ir nori atsinaujinti siųskis adresu http://akamai.cdn.ea.com/eadownloads/u/f/sims/sims3/patches/Sims3_1.6.6.002002_from_1.4.6.00002.exe

Jeigu turi 1.4.6.00003 ir nori atsinaujinti siųskis adresu http://akamai.cdn.ea.com/eadownloads/u/f/sims/sims3/patches/Sims3_1.6.6.002003_from_1.4.6.00003.exe

Jeigu turi 1.4.6.00005 ir nori atsinaujinti siųskis adresu http://akamai.cdn.ea.com/eadownloads/u/f/sims/sims3/patches/Sims3_1.6.6.002005_from_1.4.6.00005.exe

Jeigu turi 1.4.6.00107 ir nori atsinaujinti siųskis adresu – Šiuo metu nuorodos dar nėra

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-08-05
Pranešimų skaičius : 3030
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Linuxete 2009-11-18, 10:38

Noriu paklausti ar veiks World Adventures ant šitokios versijos 1.0.631.00002? Dar neparsisiunčiau to papildymo, bet norėčiau sužinoti ar kas jau bandė ant šitos versijos? Šiaip čia veikia ir Riverview ir update'ai visi... Gal kam teko susidurt? Čia tikriausiai RAZOR skaitosi, nes kai siunčiau tai RAZOR užrašyta buvo...
Beje noriu paklausti iš kur siunčiatės?
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by glamourr 2009-11-18, 11:28

man tai neveikia ant tos versijos. :s
glamourr
glamourr
i’ll try being nicer if you try being smarter

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 11642
Miestas : Šiauliai
Amžius : 28

http://www.glamourr.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by sepala 2009-11-18, 11:58

As pries instaliuojan t neistryniau tai kaip poto istinu man vistiek traits neatsiranda...;/

sepala
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-02
Pranešimų skaičius : 399
Miestas : somewhere far far away
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Williukss 2009-11-18, 13:03

Gal kas zino is kur atsisiusti updatus nuo versijos 1.0.631.00002 iki to pacio naujausio updato ? jei kas zino kur atsisiust rasykit y pm prasau
Williukss
Williukss
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-02-06
Pranešimų skaičius : 255
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by qween24 2009-11-18, 13:50

kai as instalaiavai, man pats zaidimas updeitinos, jokiu as pati updeitu nerasiau ir sims3 nekrekinau tik adventures cracka irasiau

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Mantė* 2009-11-18, 13:52

o tas patchas 1.6.6 turetu veikt an reloaded( ar kaipten rasosi) versijos?
Mantė*
Mantė*
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-08-01
Pranešimų skaičius : 272
Miestas : panevežys
Amžius : 29

http://vilightown.proboards.com

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by briedisszz 2009-11-18, 16:33

parasykit man i PM registration code, nes pasirodo google kolkas nevisagale Blabla Dekui Aciu Ax
briedisszz
briedisszz
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-14
Pranešimų skaičius : 17
Miestas : klaipeda
Amžius : 31

http://www.one.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by sepala 2009-11-18, 19:29

Pas mane simsuose nera modu, na bent jau man taip atrodo, kiek ymanoma viska isitryniau, zinoma po yrasymo, neatsirado traitsai tai per nauja simsu yrasiau, ir vistiek nk nera... Ka daryt, gal kas galit padet? Please

sepala
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-02
Pranešimų skaičius : 399
Miestas : somewhere far far away
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Linuxete 2009-11-18, 19:50

Kokią Sims 3 versiją turi? Ar RAZOR, ar RELOADED? Jei RELOADED tai World Adventures neveiks, nes ten ne pilna versija. Reikia turėti RAZOR pilną versiją tada. O paskui susižinoti koks versijos galas ar 00002, ar 00001. Tai galima padaryti paleidus The Sims 3 launcher'į, ten rašo apačioj kokią versiją turi. Kiek žinau, versija su galu 00002 veikia, o norint versiją su galu 00001 atnaujinti papildymu reikia keisti regioną, t.y. registrus. Kaip tai padaryti yra torrent'ų komentaruose, pabandyk pasiieškoti.
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by sepala 2009-11-18, 20:10

Mano RAZOR dabar pabandysiu atsisiusti mano versijos galas 2002 db siunciuosiu pabandysiu kaip ten man iseis

sepala
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-02
Pranešimų skaičius : 399
Miestas : somewhere far far away
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Linuxete 2009-11-18, 20:36

Gerai pabandyk, o paskui parašyk, kas gavosi. Šiaip tai aš irgi dar nebandžiau įrašinėti, nes dar neatsiuntė, bet skaičiau torrent'ų komentarus, tai ten labai su tais regionais pjaunasi, bet jei tavo versija RAZOR ir su galu 00002, tai turėtų veikti viskas manau.
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by plastic bitch 2009-11-18, 20:43

Šiaip bugai kyla daugumai visam pasaulyje, todėl visi laukia kol EA atsakys į šią problemą :] man ir pačiam neleidžia daryt "Save" todėl "Save as" visada reik daryt :]

Beje dėl regionų. Aš instaliuodamas visada pasirenku USA :]

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-08-05
Pranešimų skaičius : 3030
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Linuxete 2009-11-18, 20:52

Ne čia netokie regionai, juos rašo prie versijos, jų iš viso yra 7. Galiniai versijos skaičiai parodo, koks tas regionas. Nu, kad ir tie 00002, tai čia pasaulinis skaitosi, o 00001 jau tik USA tinka, tai kartais ir meta tuos error'us, tokiu atveju reikia registrus keisti.
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by sepala 2009-11-18, 21:15

Taigi parsiunte man ta faila yrasiau ir ant galo ismete error. Tipo parasyta: Update error: Invalid file found ir tada paspaudziau ok isijunge ir yjungiau simsus ir nieko... Tai ka db daryt?

sepala
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-02
Pranešimų skaičius : 399
Miestas : somewhere far far away
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Linuxete 2009-11-18, 21:18

Parašyk kokia tavo versija. Visus skaičius nurašyk.
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by plastic bitch 2009-11-18, 21:18

Man irgi metė šitą errorą. Įsitikink, kad jokių modifikacijų nėra ir panašiai pas tave.

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-08-05
Pranešimų skaičius : 3030
Amžius : 32

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by sepala 2009-11-18, 21:21

2.0.86.002002
Nu, kad download foldery isvis viska istrynus, bet kai yjungiu zaidima vistiek parsisiuntima yra.

sepala
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-02
Pranešimų skaičius : 399
Miestas : somewhere far far away
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Linuxete 2009-11-18, 21:25

O čia tikrai RAZOR, nes aš irgi turiu RAZOR, bet pas mane tai kitokia versija. Aš siunčiausi tą, kur MAXSPEED užrašyta buvo. Jau kažkur rašiau šitoj temoj kokia mano versija. Bet galėtum pabandyt registrus keisti. Ar moki angliškai?
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by sepala 2009-11-18, 21:27

Nu moku :D Tik paaiskink ka reikia daryt

sepala
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-02
Pranešimų skaičius : 399
Miestas : somewhere far far away
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Linuxete 2009-11-18, 21:29

Tai aš tau į PM atsiųsiu, kaip ten reikia viską daryti, bet bus anglų kalba, nes baisiai bus daug rašyt man čia, ar gerai?
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Aura 2009-11-19, 14:16

atsisiunčiau the sims 3 razor ir viską įrašiau paleidžiu žaidimą viską užkrauna ir tada išmeta tokią lentelę paspaudi varnelę ir išsijungia simsai ką daryti? O kai turėjau reloaded buvo viskas gerai.
Aura
Aura
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 1620
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by karoliusikas 2009-11-19, 14:34

labai ačiū. viską pasidariau ir kuo puikiausiai veikia. cheers
karoliusikas
karoliusikas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-10-10
Pranešimų skaičius : 94

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by ramybė 2009-11-19, 17:22

aaa, man niekas neveikia. :(( o taip tikėjausi...
ramybė
ramybė
highly intoxicated

Užsiregistravo : 2009-08-16
Pranešimų skaičius : 6083
Miestas : in the middle of nowhere
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Linuxete 2009-11-19, 19:28

Man viskas irgi veikia;) Update'inau savo 1.0.631.00002 versiją į 1.6.6.02002, o tada papildymą suinstaliavau, įdėjau crack'ą ir viskas.
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI) Empty Re: Instaliacijos patarimai (RAZOR VERSIJAI)

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume