TheSims.lt - SimsRevolution Community
Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klausimai ir pagalba [9 dalis]

+67
simdream
dantu pasta
andrius
Candity
Elethi
inetukee
Gretutia
sexyggirls
qween24
mikuczis
Roberta
blizgutis11
Symute
ItsMyLife
Raminta456
Simsopolis
Orphean
drugęęlis.
Unknown
Hypnotized
tusonke
gintariuxt
Meow*
diano4ka09
MeowMeow
donz
Silwute
godulexxx
lafeverte
Dovleta Spakovskaja
Mikė.
Marisa321
reggy
KuKuMaKu
dienavakaras
SuperKalonėlės
NoName
Night_owl
gintaliuxxe
kedainiokea
Saldu.
korinta
knowiing
morphine
Juokas
Megėja096
Afraid
Twilight
chansons
ColorMeCrazy
mindaslt
Emersion
dominyka.
Candie
nfusion
Dolcexxx
K.amilė
Siggy
Lili Greene
blizgutė
upse
EmilijaMeGusta
justiki121
Raimonda
AniMi
CherryYuri
ramybė
71 posters

Puslapis 89 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Simsopolis 2013-07-27, 10:34

Nu bet čia per live modą su tuo žmogumi(ar šeima), kuriam priklauso tas resortas.... Jeigu tu čia apie tuos namelius, į kurių vidų negali įeiti(simsas išnyksta ir tiek), klausi.

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 578
Miestas : MAXIMA, Agurkų skyrius
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by qween24 2013-07-29, 21:27

apie tuos, bet dar nepabandziau, laukiu kol namosiu gri

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by mikuczis 2013-09-26, 18:27

Is kur jus siunciates "The Sims 3"? Parasyykit man i pm, aciu:)
mikuczis
mikuczis
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2013-01-23
Pranešimų skaičius : 53
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by sbloom 2013-10-28, 10:17

Sveiki, as esu isirasiusi dar du papildymus ir kai noriu isijunti zaisti tai man nieko nekrauna, neisijungia. Kaip turejau viena papildymai tai simsu nekrove ir issijungdavo jie. Kas cia gali buti?

sbloom
Žaliukas

Užsiregistravo : 2013-10-20
Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by qween24 2013-10-28, 12:28

Gal nenukrekinai?

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by sbloom 2013-10-28, 13:13

Nukrekinau. As kai viena papildyma isirasau tai tada man neuzkrauna ir issijungia zaidimas

sbloom
Žaliukas

Užsiregistravo : 2013-10-20
Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by qween24 2013-10-30, 12:42

cracka i pagirindiniu simsu aplanka reikia deti. Gal Creckas?..

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by čiaupkis 2013-10-31, 12:10

Padeeeeeeekit, noriu isirasyt seasons, bet kazko kai isirasau, kai jau uzkrauna miesta paleidzia ismeta kad disko nera. crackus tikrai tikrai i ta vieta idedu, nes jau tris kartus bandziau is naujo perinstaliuot
čiaupkis
čiaupkis
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 3154
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by qween24 2013-10-31, 13:46

Gal kas zaidziat sims in future? Noreciau paklaust, kodel i mano simso namus atsikrausto visokiu tai pasalaiciu, ka daryt ?

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Candity 2013-12-01, 07:40

o pvz tiems zmonems kurie yra nusipirke simsu diskus parduotuvej tai jie turi problemu su bugais ir pns? :)
Candity
Candity
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-02-15
Pranešimų skaičius : 1001
Miestas : Bradford
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Simsopolis 2013-12-02, 21:53

Kai kuriems būna, kai kuriems - ne. Pvz. man nėra. Nors kai buvau nusipirkęs Pets'us tai tada kartais kai įjungdavau miesto rėžimą tai išsijungdavo žaidimas. Tad savint visada pradėjaupireš išeidamas į world mode'ą :DDD
MAC'ų savininkams, tai neabejoju, kad būna. jei kartais nueitumėt į simsų 3 originalios svetainės forumų MAC dalį, tai tenai visi tik ir klykauja ištaisyti bug'us ir pnš., nes su kiekvienu patch'u(arba update'u) jiems ten vis klaidų pasidaro, kartais žaidimas išvis veikt nustoja.

Nors šiaip... Juk simsų kurėjai ne dievai. Neabejoju, kad vienas kitas bugas tikrintojams praslysta pro akis tikrai.

Taigi, overall, pats žaidimas - bug'ų prasme ar dar ten kuo - nepasikeičia, jeigu juos nusiperki(nebent siuntiesi iš kokių nors virusinių svetainių, o tada jau padėk Dieve). Gal tik morališkai geriau jautiesi Roll1

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 578
Miestas : MAXIMA, Agurkų skyrius
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Candity 2013-12-04, 13:17

o padetu jeigu patchus siusciaus is torrent arba linkomanijos atskirai  o ne spausdziau ten next ir laukciau kol pats zaidimas updatinsis?
pas mane pradejo simsu neuzkrauti kai i kita sali nukeliauja (egipta) viskas uzkrauna gerai o simsu nebera mano ir tos sims panel neatidaro ir sviecia nebe zalia spalva o tokia melsva. cia is oro taip?
Candity
Candity
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-02-15
Pranešimų skaičius : 1001
Miestas : Bradford
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by mergyzoom 2014-01-31, 19:05

Sveiki, norėčiau pagalbos. Po ilgo laiko vėl noriu suinstaliuoti the sims 3. BET niekur nerandu atsisiųsti, ankščiau naudojausi zmule, bet iš ten kažko nesiunčia (tikriausiai programos problem), iš kur gauti internete, kad veiktų ir be virusu, nenoriu iš bet kur siųstis. Linkomanijoje ieškojau bet visi papildymai gan keisto failo tipo, nemanau, kad ant daemons bus galima užmesti tokio tipo failą.... gal aš kako nežinau apie papildymus? Kai ankščiau žaidžiau buvo tik atsiradę, jokių papildymų nedėjau, tai galvoju jei rasiu pagrindinį žaidimą ir norėsiu papildymo nelabai išeis suinstaliuoti. Nežinau ar aiškiai parašiau, bet išduokit paslaptį iš kur siųstis, galite ir pm parašyti, būsiu labai dėkinga :))

mergyzoom
Žaliukas

Užsiregistravo : 2013-11-29
Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by qween24 2014-02-01, 14:32

Pirma isirasyk sims3 razor pagrindini tada papildymus, bet dabar galima gauti iskart kolekcijas pagrindini+ papildymai(bet pirmas variantas geresnis). Geriausias variantas nusipirkti, dabar man atrodo ne taip brangiai ir bekainuoja, nes tie nulauzti, bent jau man isisjungineja arba uzeina issaugot neleidzia, tai supykau ir istriniau,laukiu sims 4 ir pirksiu orginala. Hello 

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Simsopolis 2014-02-01, 18:42

Candity rašo:o padetu jeigu patchus siusciaus is torrent arba linkomanijos atskirai  o ne spausdziau ten next ir laukciau kol pats zaidimas updatinsis?
pas mane pradejo simsu neuzkrauti kai i kita sali nukeliauja (egipta) viskas uzkrauna gerai o simsu nebera mano ir tos sims panel neatidaro ir sviecia nebe zalia spalva o tokia melsva. cia is oro taip?

Hmm. Aš tai siūlyčiau World Adventures išsiinstaliuot ir siųstis iš kitur.

qween24 rašo:Pirma isirasyk sims3 razor pagrindini tada papildymus, bet dabar galima gauti iskart kolekcijas pagrindini+ papildymai(bet pirmas variantas geresnis). Geriausias variantas nusipirkti, dabar man atrodo ne taip brangiai ir bekainuoja, nes tie nulauzti, bent jau man isisjungineja arba uzeina issaugot neleidzia, tai supykau ir istriniau,laukiu sims 4 ir pirksiu orginala. Hello

Aš tai irgi manau kad pirksiu(pagr. sims 4). Bet tu matei, ten yra dar visokių to originalo versijų - Limited, Collector's...

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 578
Miestas : MAXIMA, Agurkų skyrius
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Lili Greene 2014-03-08, 20:51

Sveiki, reiktu pagalbos :) Atsisiunciau zaidima, suinstaliavau, nucrack'inau, bet kaip paleidziu zaidima, ji man uzkrauna, bet ismeta lentele:
,,Disc Authorization failure. We are unabled to verify that your dick is a valid copy of The Sims 3. Please contact customer service''

Man regys cia su crack'u kazkas blogai :/ Ar reikia naujo ar kazkaip blogai padariau?As nezinau savo zaidimo versijos... Gal kas galite padeti?
Lili Greene
Lili Greene
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-09-01
Pranešimų skaičius : 759
Miestas : Tau geriau nežinot :DDD
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Simsopolis 2014-03-11, 09:56

Man atrodo tau tą crack'ą reik įkelti į paskutinio instaliuoto papildymo/stuff'o folder'į. Ir, aišku, ne pagrindinio žaidimo crack'ą, o to paskutinio stuff'o/papildymo. Dar turi išmest tą kažkokią ,,replace, replace with another name or not replace" lentelę, jeigu jos neatsiranda, reiškia ne į tą vietą instaliuoji.

Šiaip siūlau youtube pasižiūrėt tutorial'ų visokių, gali google parašyt pavadinimą to parsisiuntimo(pvz. THE SIMS 3 RAZOR1911 FINAL MAXSPEED) ir žiūrėt, gal kokių video išmes kaip įinstaliuot.

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 578
Miestas : MAXIMA, Agurkų skyrius
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by qween24 2014-03-11, 12:18

Cracka bet korio papildymo reikia deti i pagrindini sims aplanka.

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Lili Greene 2014-03-12, 20:15

Aciu, jau susitvarkiau :)
Lili Greene
Lili Greene
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-09-01
Pranešimų skaičius : 759
Miestas : Tau geriau nežinot :DDD
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by dantu pasta 2014-04-15, 20:36

Hai! Gal kas žinot, kaip iš vampyro simsą į normalų žmogų paversti? Mano mylimam simsukui įkando kažkoks vampyras ir po kelių dienų jis pats tuo kraugeriu pavirto, tai dabar nežinau, ką daryt :/ Science lab pastate nėra pasirinkimo, kad eliksyrą nusipirkt ar pan. Gal kas nors žino?
dantu pasta
dantu pasta
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2011-07-07
Pranešimų skaičius : 230
Miestas : Kaunas
Amžius : 24

http://mintyselaukuose.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Lili Greene 2014-04-15, 21:14

Jeigu turi Supernatural tai gal galima nusipirkti iš raganos arba Alchemijos parduotuvėlės kokį eleksyra... :D Nes kitaip neįsivaizduoju.
Lili Greene
Lili Greene
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-09-01
Pranešimų skaičius : 759
Miestas : Tau geriau nežinot :DDD
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by dantu pasta 2014-04-15, 21:54

Tik kur tą raganą ar parduotuvę rast?:D Nebent Supernatural mieste... O mano šeima ne tame gyvena.
dantu pasta
dantu pasta
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2011-07-07
Pranešimų skaičius : 230
Miestas : Kaunas
Amžius : 24

http://mintyselaukuose.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Siggy 2014-04-16, 10:52

o kaip celebrity taškų gaut ir žvaigžde tapt? nes kad ir gyvenu tam mieste kur dangoraižiai ir kur turėtų jų būt, esu susibendravus, bet vis tiek netampa žvaigžde simsas mano...? su testingcheatsenabled true irgi bandžiau tipo nustatyti lygį, vis tiek ne...
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by qween24 2014-04-16, 13:11

Man tas kodas tai veikia, reikia daug draugu zvaigzdziu tureti. Dar už kažkokias tai užduotis duoda taškus.

qween24
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-31
Pranešimų skaičius : 349

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Siggy 2014-04-16, 19:45

nu bet turiu aš tų draugų daug, rodo kad žvaigždžių namai, bet kai nuvarau, susibendrauju, vis tiek nieko.. net ant jų nerodo kad jie žbvaigždės, nors žemėlapyje rodo kad žvaigždių namai
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] - Page 8 Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 89 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume