TheSims.lt - SimsRevolution Community
Klausimai ir pagalba [9 dalis] 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Klausimai ir pagalba [9 dalis] 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klausimai ir pagalba [9 dalis]

+67
simdream
dantu pasta
andrius
Candity
Elethi
inetukee
Gretutia
sexyggirls
qween24
mikuczis
Roberta
blizgutis11
Symute
ItsMyLife
Raminta456
Simsopolis
Orphean
drugęęlis.
Unknown
Hypnotized
tusonke
gintariuxt
Meow*
diano4ka09
MeowMeow
donz
Silwute
godulexxx
lafeverte
Dovleta Spakovskaja
Mikė.
Marisa321
reggy
KuKuMaKu
dienavakaras
SuperKalonėlės
NoName
Night_owl
gintaliuxxe
kedainiokea
Saldu.
korinta
knowiing
morphine
Juokas
Megėja096
Afraid
Twilight
chansons
ColorMeCrazy
mindaslt
Emersion
dominyka.
Candie
nfusion
Dolcexxx
K.amilė
Siggy
Lili Greene
blizgutė
upse
EmilijaMeGusta
justiki121
Raimonda
AniMi
CherryYuri
ramybė
71 posters

Puslapis 19 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by ramybė 2012-01-19, 13:29

ramybė rašo:Toliau klauskite, jei iškilo kokių nors problemų ir forumiečiai jums bandys padėti. cat

Nepamirškit prieš tai peržvelgti prieš tai buvusių temų, galbūt į jūsų klausimą jau buvo atsakyta.

Taip pat primenu: dėti piratines nuorodas į forumą yra giežtai draudžiama ir už tai bus baudžiama. Jei reikia, darykite tai privačiai.
ramybė
ramybė
highly intoxicated

Užsiregistravo : 2009-08-16
Pranešimų skaičius : 6083
Miestas : in the middle of nowhere
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by CherryYuri 2012-01-28, 14:37

Reikia pagalbos. Įsiinstaliavau pets, nukrekinau ir kaip jau simsai būna užsikrove išmeta Disc Authorization Failure lentelę. Kaip tai sutvarkyti?

EDIT:Nebereikia
CherryYuri
CherryYuri
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2011-06-23
Pranešimų skaičius : 58
Miestas : Kaunas
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by AniMi 2012-02-01, 13:39

Kodėl nėra naujo skyriaus apie naują papildyma Sims 3 Showtime?
AniMi
AniMi
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 262
Amžius : 34

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Raimonda 2012-02-01, 18:39

CherryYuri rašo:Reikia pagalbos. Įsiinstaliavau pets, nukrekinau ir kaip jau simsai būna užsikrove išmeta Disc Authorization Failure lentelę. Kaip tai sutvarkyti?

EDIT:Nebereikia

Pas mane taip pat meta tokia lentele, ir niekaip negaliu ja atsikratyti. Darau atnaujinimus, parsisiunciau daugybe creck'u, bet ji vis yra.Gal kas gali ka patarti?

Raimonda
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-02-01
Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 39

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by justiki121 2012-02-02, 15:59

Sveiki, parsisiunciau The Sims 3 Pets FLT. Gal galit pasakyt kaip suinstaliuot?
justiki121
justiki121
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2010-08-13
Pranešimų skaičius : 483
Miestas : Tauragė
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by EmilijaMeGusta 2012-02-04, 21:30

Draugė instaliavos sims3 iš to pačio disko, o man per intaliavimą meta tokią lentelę ,,File: e:\GameData\Shared\Packages\FullBuild0.package Error: Data error (cyclic redundancy check)" .. Gal kokios programos neturiu?
EmilijaMeGusta
EmilijaMeGusta
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-02-04
Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Joniškis
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by upse 2012-02-07, 18:11

Sveiki, labai prašau padėti, nes visiškai nebežinau, ką bedaryti, gal jums buvo tokia bėda ir galbūt žinosite atsakymą, kaip sutvarkyti visą šią problemą.
Esmė ta, kad kai bandau įjungti žaidimą man tik juodas ekranas būna ir nieko nekrauna, po to kai bandau įjungti Task Menager'į išmeta tokią lentelę: "It looks like you have installed an unofficial game modification that does not match your current version of The Sims 3. We recommend that you either unistall these game modifications or get updated vertions of them - otherwise you may expetience chrashes or significat bugs". Jei žinot kaip sutvarkyt parašykit.
Labai lauksiu atsakymo :)

upse
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-02-07
Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by AniMi 2012-02-10, 12:05

Tikriausiai į žaidimą įsikėliai kokį parsisiuntimą kuris nesiderina su žaidimu scratch
AniMi
AniMi
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 262
Amžius : 34

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by blizgutė 2012-02-11, 17:07

Instaliuoju sims 3, nuckrackinu ir kai paleidžiu man vis meta lentelę ten kad invalid disc of copy, kažką tokio. Išinstaliavau paskui vėl instaliavau daug kartų taip dariau, bet vis tą patį metą. Praradus viltį juos suinstaliuot. Prašau padėkit.
Parsisiuntus kitus, tai meta lentelę ir prašo registration code.
Kad ir kokius parsisiunčiu, vis negerai... :(((
blizgutė
blizgutė
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-04-17
Pranešimų skaičius : 79
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Lili Greene 2012-02-11, 19:19

Iš kokių saitų pagrinde siuntiesi?
Lili Greene
Lili Greene
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-09-01
Pranešimų skaičius : 759
Miestas : Tau geriau nežinot :DDD
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by CherryYuri 2012-02-12, 01:17

EmilijaMeGusta rašo:Draugė instaliavos sims3 iš to pačio disko, o man per intaliavimą meta tokią lentelę ,,File: e:\GameData\Shared\Packages\FullBuild0.package Error: Data error (cyclic redundancy check)" .. Gal kokios programos neturiu?

Čia bus jau disku problemos,o ne su programom.
blizgutė rašo:Instaliuoju sims 3, nuckrackinu ir kai paleidžiu man vis meta lentelę ten kad invalid disc of copy, kažką tokio. Išinstaliavau paskui vėl instaliavau daug kartų taip dariau, bet vis tą patį metą. Praradus viltį juos suinstaliuot. Prašau padėkit.
Parsisiuntus kitus, tai meta lentelę ir prašo registration code.
Kad ir kokius parsisiunčiu, vis negerai... :(((

Čia aiškiai krekas yra blogas todėl. Pabandyk kaip įsiinstaliuoji simsus nuimk atvaizdą žaidimo nuo programos kurią tu naudoji,kad juos paleistum. (pvz: Deamons tools) Tada parsisiūsk creką pagal savo simsų versiją iš čia. Failus nukopijuoji į žaidimo dokumentų bin. Ir bandyk paleisti žadimą. ;)

CherryYuri
CherryYuri
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2011-06-23
Pranešimų skaičius : 58
Miestas : Kaunas
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by blizgutė 2012-02-12, 12:42

Vistiek meta tą lentelę kur prašo registration code, nors ir su kitu cracku bet vistiek tas pats. :(( Taip niekad nebuvo.
blizgutė
blizgutė
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-04-17
Pranešimų skaičius : 79
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Siggy 2012-02-12, 12:59

aš tai nesuprantu, kai tik pažaidžiu biškį simus tai man jie išsijungia visada...
Siggy
Siggy
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-10
Pranešimų skaičius : 178

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by blizgutė 2012-02-12, 13:55

blizgutė rašo:Vistiek meta tą lentelę kur prašo registration code, nors ir su kitu cracku bet vistiek tas pats. :(( Taip niekad nebuvo.

Omg, suinstaliavo pagaliau, ačiū. Tikiuosi instaliuojant papildymus, nieko neatsitiks. O kai instaliuoji tuos papildymus, jų crackus reikia dėti į papildymų bin, ar į sims 3 bin? Nes kažkur mačiau, kad kai kurių reikia į sims 3 kišti, nors anksčiau taip nebūdavo.
blizgutė
blizgutė
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-04-17
Pranešimų skaičius : 79
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Raimonda 2012-02-12, 14:20

blizgutė rašo:Instaliuoju sims 3, nuckrackinu ir kai paleidžiu man vis meta lentelę ten kad invalid disc of copy, kažką tokio. Išinstaliavau paskui vėl instaliavau daug kartų taip dariau, bet vis tą patį metą. Praradus viltį juos suinstaliuot. Prašau padėkit.
Parsisiuntus kitus, tai meta lentelę ir prašo registration code.
Kad ir kokius parsisiunčiu, vis negerai... :(((

vat man lygiai tas pats Cry perinstaliavau kompa ir nebegaliu susiinstaliuoti simsu. Prisitraukiau ju gal 20 ir nei vieni nepasileidzia Sad

Raimonda
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-02-01
Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 39

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by K.amilė 2012-02-12, 14:45

Laba, gal pas kažką buvo toks HUUUGE bugas su arkliais? am. man yra taip ir tik su arkliais pastebėjau, nes šiaip žaidimas veikia PERFECT. nueinu į tą equitarian ir biškio palaukus pradeda ekranas mirksėt, o veiksmas nevyksta arba biški, bet ir tai nieko nepasidaro?
ar čia mano crackas lėvas, ar ką? šiaip instaliavau master suite stuff tai turėtų susitvarkyt. vienu žodžiu - HELP!
K.amilė
K.amilė
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-15
Pranešimų skaičius : 3413
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by blizgutė 2012-02-12, 18:43

Ne nu šakes, jau viskas susinstaliavo, bet vistiek turi būt kažkas negerai..įjungiu, užsikrauna, tada paspaudžiu ant miesto, biški pasikrauna ir išsijungia simsai. Kas gali būti?
blizgutė
blizgutė
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-04-17
Pranešimų skaičius : 79
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Raimonda 2012-02-13, 18:43

Bukit geri zmones PADEKIT!!!
Niekaip negaliu suinstaliuoti simsu vis meta lentele DISC AUTHORIZATION FAILURE ka daryti!!! JIs tik parsisiuncia atnaujinima ir nepasileidzia. O jei atnaujinti neduodi, tai papildymu neleidzia suinstaliuoti. PADEKIT!!!

Raimonda
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-02-01
Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 39

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by CherryYuri 2012-02-14, 15:33

Raimonda rašo:Bukit geri zmones PADEKIT!!!
Niekaip negaliu suinstaliuoti simsu vis meta lentele DISC AUTHORIZATION FAILURE ka daryti!!! JIs tik parsisiuncia atnaujinima ir nepasileidzia. O jei atnaujinti neduodi, tai papildymu neleidzia suinstaliuoti. PADEKIT!!!

Čia aiškiai krekas yra blogas todėl. Pabandyk kaip įsiinstaliuoji simsus nuimk atvaizdą žaidimo nuo programos kurią tu naudoji,kad juos paleistum. (pvz: Deamons tools) Tada parsisiūsk creką pagal savo simsų versiją iš čia. Failus nukopijuoji į žaidimo dokumentų bin. Ir bandyk paleisti žadimą. ;)

Siggy rašo:aš tai nesuprantu, kai tik pažaidžiu biškį simus tai man jie išsijungia visada...
Persilpna vaizdo plokštė ir kompiuteris nepaveža simsų. Arba perdaug parsiuntimų.

blizgutė rašo:
blizgutė rašo:Vistiek meta tą lentelę kur prašo registration code, nors ir su kitu cracku bet vistiek tas pats. :(( Taip niekad nebuvo.

Omg, suinstaliavo pagaliau, ačiū. Tikiuosi instaliuojant papildymus, nieko neatsitiks. O kai instaliuoji tuos papildymus, jų crackus reikia dėti į papildymų bin, ar į sims 3 bin? Nes kažkur mačiau, kad kai kurių reikia į sims 3 kišti, nors anksčiau taip nebūdavo.

Kaip instaliuoji papildymus,nueik ir pažiūrėk ar jų bin aplankale yra tie failai nuo kreko. Jeigu nėra dedi juos į ts3 bin aplankalą.

Raimonda rašo:
blizgutė rašo:Instaliuoju sims 3, nuckrackinu ir kai paleidžiu man vis meta lentelę ten kad invalid disc of copy, kažką tokio. Išinstaliavau paskui vėl instaliavau daug kartų taip dariau, bet vis tą patį metą. Praradus viltį juos suinstaliuot. Prašau padėkit.
Parsisiuntus kitus, tai meta lentelę ir prašo registration code.
Kad ir kokius parsisiunčiu, vis negerai... :(((

vat man lygiai tas pats Cry perinstaliavau kompa ir nebegaliu susiinstaliuoti simsu. Prisitraukiau ju gal 20 ir nei vieni nepasileidzia Sad

Tu jų nenukrekinai?

K.amilė rašo:Laba, gal pas kažką buvo toks HUUUGE bugas su arkliais? am. man yra taip ir tik su arkliais pastebėjau, nes šiaip žaidimas veikia PERFECT. nueinu į tą equitarian ir biškio palaukus pradeda ekranas mirksėt, o veiksmas nevyksta arba biški, bet ir tai nieko nepasidaro?
ar čia mano crackas lėvas, ar ką? šiaip instaliavau master suite stuff tai turėtų susitvarkyt. vienu žodžiu - HELP!

Pabandyk, pakeisti kreką arba atnaujink pets'us.

blizgutė rašo:Ne nu šakes, jau viskas susinstaliavo, bet vistiek turi būt kažkas negerai..įjungiu, užsikrauna, tada paspaudžiu ant miesto, biški pasikrauna ir išsijungia simsai. Kas gali būti?

Kompas simsų nepaveža.

Raimonda rašo:Bukit geri zmones PADEKIT!!!
Niekaip negaliu suinstaliuoti simsu vis meta lentele DISC AUTHORIZATION FAILURE ka daryti!!! JIs tik parsisiuncia atnaujinima ir nepasileidzia. O jei atnaujinti neduodi, tai papildymu neleidzia suinstaliuoti. PADEKIT!!!

Čia aiškiai krekas yra blogas todėl. Pabandyk kaip įsiinstaliuoji simsus nuimk atvaizdą žaidimo nuo programos kurią tu naudoji,kad juos paleistum. (pvz: Deamons tools) Tada parsisiūsk creką pagal savo simsų versiją iš čia. Failus nukopijuoji į žaidimo dokumentų bin. Ir bandyk paleisti žadimą. ;)




CherryYuri
CherryYuri
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2011-06-23
Pranešimų skaičius : 58
Miestas : Kaunas
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Raimonda 2012-02-14, 18:09


Čia aiškiai krekas yra blogas todėl. Pabandyk kaip įsiinstaliuoji simsus nuimk atvaizdą žaidimo nuo programos kurią tu naudoji,kad juos paleistum. (pvz: Deamons tools) Tada parsisiūsk creką pagal savo simsų versiją iš čia. Failus nukopijuoji į žaidimo dokumentų bin. Ir bandyk paleisti žadimą. ;)

[/quote]

Pagal mano versija tokio creko tame tinklapyje nera No Pas mane versija 1.0.615.00107

Raimonda
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-02-01
Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 39

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by CherryYuri 2012-02-14, 18:33

Pabandyk naujausią siūstis. ;)
CherryYuri
CherryYuri
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2011-06-23
Pranešimų skaičius : 58
Miestas : Kaunas
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Raimonda 2012-02-14, 19:31

CherryYuri rašo:Pabandyk naujausią siūstis. ;)

Jau visus parsitraukiau, bet nei vienas netinka Mad

Raimonda
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-02-01
Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 39

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by K.amilė 2012-02-15, 07:13

viską updatinau, crackų nekeičiau. tiesiog perrinstaliavau,neturėjau laiko patikrint.... skaičiau kad daug kam bugai su žaidimu... :)
EDIT: turiu klausimą dėl ORIGIN programos. či vietoj EA games programėlė tokia, kai nori pirkti kažką ir pan ir updatus daryti. PVZ. per launch mane prašo paleisti jį,atrodo paleidžiu bet nesujungia su launch. gal yra kitoks būdas kad tarkim daryti apdatus ir/arba padaryt, kad sujungtų su launhch tuo :) ?
K.amilė
K.amilė
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-15
Pranešimų skaičius : 3413
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by EmilijaMeGusta 2012-02-15, 13:49

CherryYuri rašo:
EmilijaMeGusta rašo:Draugė instaliavos sims3 iš to pačio disko, o man per intaliavimą meta tokią lentelę ,,File: e:\GameData\Shared\Packages\FullBuild0.package Error: Data error (cyclic redundancy check)" .. Gal kokios programos neturiu?

Čia bus jau disku problemos,o ne su programom.
blizgutė rašo:Instaliuoju sims 3, nuckrackinu ir kai paleidžiu man vis meta lentelę ten kad invalid disc of copy, kažką tokio. Išinstaliavau paskui vėl instaliavau daug kartų taip dariau, bet vis tą patį metą. Praradus viltį juos suinstaliuot. Prašau padėkit.
Parsisiuntus kitus, tai meta lentelę ir prašo registration code.
Kad ir kokius parsisiunčiu, vis negerai... :(((

Čia aiškiai krekas yra blogas todėl. Pabandyk kaip įsiinstaliuoji simsus nuimk atvaizdą žaidimo nuo programos kurią tu naudoji,kad juos paleistum. (pvz: Deamons tools) Tada parsisiūsk creką pagal savo simsų versiją iš čia. Failus nukopijuoji į žaidimo dokumentų bin. Ir bandyk paleisti žadimą. ;)



Nu tikrai negali būt su disku, nes su tuo pačiu disku mano draugė įsirašė, o aš ne ;oo nesenai bandžiau su kitu disku, tas pats ;//
EmilijaMeGusta
EmilijaMeGusta
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-02-04
Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Joniškis
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Dolcexxx 2012-02-19, 17:41

Sveiki kas gali dar karta gerai viska paaiskinti kaip suinstaliuoti sims 3 ka uzmoutint ant demon tools kaip nukrekint ir panasiai as cia esu naujoke o be galo noriu zaisti ta zaidima:(

Dolcexxx
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-07-04
Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Klausimai ir pagalba [9 dalis] Empty Re: Klausimai ir pagalba [9 dalis]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 19 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume