TheSims.lt - SimsRevolution Community
Šeimos - Page 2 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Šeimos - Page 2 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šeimos

+23
ieva1997
Deganti naktis
gintariuxt
grekahi
Miglė
akvile787
Candity
Bitute
Orphean
Pupssesy
Addiction
Milka
Pufa
CLuBLioN
austejaanime
Vailet
Dziugas
Edith
ZusiKas
Sūmerė.
Emilié
Fanas
Demittt
27 posters

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by Bitute 2010-12-20, 18:53

Aš nuo pat instaliavimo kartais vis pažaidžiu su ta pačia šeima, kurią sukūriau. "Pagaminau" gražią merginą, ji susirado vyrą, nuo jo susilaukė triejų vaikų: mergytės pradžioje, vėliau dvinukes. Vos spėjau tais mažais vaikais rūpintis Very Happy bet moterėlė mano jau paseno, vyrukas irgi jau į senatvę traukia, dukra viena užaugo, jaunėlės jau paauglės, tai taip ir gyvenam I love you
Bitute
Bitute
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-09
Pranešimų skaičius : 46
Miestas : Klaipėda
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by Candity 2010-12-22, 18:16

as tai zaidziu tik su viena seima:D jie vis keliauja ir daro tas uzduotis,vaiku nera dar:D ir zodziu kai is young adult parejo i adult tai man atrodo rauksles kazkokios biski pasidare:DDD jums ne?;D
Candity
Candity
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-02-15
Pranešimų skaičius : 1001
Miestas : Bradford
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by akvile787 2010-12-23, 10:43

As buvau sukurusi tokia 2 merginas ir 2 vaikinus ir tada jie susilauke po 2 vaikus tai is viso buvo 4 vaikai

akvile787
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-12-21
Pranešimų skaičius : 9
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by Miglė 2011-01-08, 21:18

Tokia bobikė ir vyrukas, du jų vaikai, ir tas vyrukas išduoda žmoną su kitu vyru pas mane :DDD
Miglė
Miglė
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2009-11-19
Pranešimų skaičius : 4031
Miestas : Tokyo
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by grekahi 2011-01-15, 21:09

Pas mane 3:
1. Viena mergina,surado sau berną,tik dar nesusituokė. :D
2. Atletikas vyras ir mergina fyfa :DD
3. Mama ir dukra.
Bet dažniausiai tai su 1 šeima žaidžiu. Tongue
grekahi
grekahi
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-01-15
Pranešimų skaičius : 49
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by gintariuxt 2011-01-25, 14:32

Aš tai susikūriau šeimyna, vyruka sportininką ir moteriškę, turėjo būti roko žvaigždė :) bet paskaui pradėjo piltis vaikai, dvi mergaitės, berniukas ir dar dvynukės mergaitės, db jos toddler'ės :))) tai va, kai užaugo ta pirmoji dukra, sumąsčiau ją iškraustyt... :D tai kažkur ji prapuolė man visai :D gal kas žinot kur būtų galima jos paieškot? Question :D
gintariuxt
gintariuxt
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-10-21
Pranešimų skaičius : 27

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by Deganti naktis 2011-01-25, 15:11

daug aš jų turiu. tos, su kuriom žaidžiau/žaidžiu ilgiausiai
Turčių šeimnynėlė. nepamenu pavardės, tik šiaip, gyveno jie Sunset Valley, pastačiau jiems milžinišką namą tuščiam sklype (kur prie Alto namų ir dar kažkieno). Pusę miesto supirkau. Tėvai ir trys vaikai, young adultas ištekėjęs, paauglė ir childas.
Weirdo šeimyna. Pasidariau sau vieną mergą ir norėjau jai surasti kietą bičą, bet neradau, todėl įsivaikinau. 4 mergaites... :DDD pirma vieną, po to pasidarė nuobodu, įsivaikinau antrą (vaikinaus childus). Tos dvi jau buvo paaulgės, tai pasiilgau childų ir įsivaikinau vieną. O po to dar vieną :D kodėl man patinka ta šeima - nes visi visi yra totalūs freakai. Trys photo: nuo jos viskas prasidėjo pirmosios dvi chillina mokyklos autobuse jau paauglė

^ šitas dvi šeimas kūriau be parsisiuntimų. Na, tik su keliais.

Dar turiu vieną mergą, blodinką tokią, pavardė Maxphore berods. Nesiseka jai meilėje, todėl laiką skiria darbui. Septinto ar aštunto lygio seklė. dabar jos šukuosena kitokia, bet neturiu nuotraukų
Dar yra Bones šeimyna, su kuria aš rašau LC. Ji bene pati mylimiausia :>

Deganti naktis
Deganti naktis
girl with hurricanes in her eyes

Užsiregistravo : 2008-08-12
Pranešimų skaičius : 1205
Miestas : Vilniū.
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by grekahi 2011-01-25, 19:55

gintariuxt rašo:Aš tai susikūriau šeimyna, vyruka sportininką ir moteriškę, turėjo būti roko žvaigždė :) bet paskaui pradėjo piltis vaikai, dvi mergaitės, berniukas ir dar dvynukės mergaitės, db jos toddler'ės :))) tai va, kai užaugo ta pirmoji dukra, sumąsčiau ją iškraustyt... :D tai kažkur ji prapuolė man visai :D gal kas žinot kur būtų galima jos paieškot? Question :D
Bandyk jai paskambint per tel. ir ten tada jai angliškai pas tau invite over,ir poto tu jai vėl gali pasiūlyt gyvent kartu. :DD Man taip irgi buvo. :DD
grekahi
grekahi
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-01-15
Pranešimų skaičius : 49
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by gintariuxt 2011-01-26, 12:29

Ačiū Smile pabandysiu ;D
gintariuxt
gintariuxt
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-10-21
Pranešimų skaičius : 27

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by ieva1997 2011-03-13, 17:45

klausykit o kaip issaugoti ta seima su kure tu zaidi, o veliau jau nori kita susikurti bet nenori prarasti anos. as turejau sims 3 ir neissiaiskinau nes greit ju netekau. as dar zalia ant sims 3 gal galesit atsakyti su smulkmenomis Please matot ne as viena noriu zaisti simsus turiu 2 seses kurios taipat nori bet sakau as nemoku issaugoti seimu kad po kiek laiko eitu pasijungti savo seima o jos nera zinau as neveksla :) [u] Sad
ieva1997
ieva1997
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2010-10-22
Pranešimų skaičius : 484
Miestas : Seoul
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by Kamiliuz 2011-06-17, 13:09

Vyras ir žmona. Įsivaikino mergiotę (child), kaip du vandens lašai į naująją motiną. Po kiek laiko pamačiau, kad ji nėščia, tad tenka rūpintis dar dviem vaikinukais, kurie neseniai gimė. Abu dirba politikos ir popierių srityse, mergaitė - nuo mažumės rašo.
Mama:
Šeimos - Page 2 Ngt45w
Tėtis:
Šeimos - Page 2 29xd9mu
Dvynukai:
Šeimos - Page 2 1zoagb7
Dukrytė:
Šeimos - Page 2 260aeqh
Kamiliuz
Kamiliuz
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-06-16
Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by HappyFruit 2011-07-01, 18:32

Neseniai susikūriau dvi sesutes Solange ir Jessica.Abi Young Adult'ės. :33
Solange jau 7 lygio muzikos karjeroje,o kita, Jessica total vagilė, nors jai visai
neblogai sekasi auginti daržoves ir gaminti maistą.Planuoju Jessicai kokią "lėlytę" įvaikinti, kad būtų įdomiau.Bet žaidžiu be kodų [taip įdomiau:p]
tad prieš įsivaikinant reikėtų uždirbti daugiau pinigėlių.
HappyFruit
HappyFruit
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-08-28
Pranešimų skaičius : 70
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by miluste 2011-12-18, 18:38

o kaip reikia isivaikinti?

miluste
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-12-18
Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by romantic Bitch 2011-12-19, 18:38

Miluste - Pasiimi telefoną, susirandi "Service" ir tada "Child Adoption" arba bent jau kažkas panašaus. Tada gali pasirinkti amžių ir lytį. Smile
romantic Bitch
romantic Bitch
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-12-10
Pranešimų skaičius : 14
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Šeimos - Page 2 Empty Re: Šeimos

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume