TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

+70
Ji
safari
joanaaaw
Heart.
Justina The Great
auksinuke
Silwute
Loretutttia:)
Linutiuke
Candity
Greeensun@hotmail.com
blizgutė
Aints*
wysnykea
Simsopolis
fobija
ZusiKas
Birute
Adeliukas
codex
Vasaros panele
TikiWinter
CLuBLioN
***patre***
Dziolina
Angel20
Sesilion
Pina Colada
F.A.
slezas
LOVErytea
France
Bardock
Rugilė.
CresI
K.amilė
Poisoncat
Saldu.
karly
deisy95
Dziugas
kliokvarne
Lin.
kepsnyyys
sepala
Miglė
Siggy
Grabė*
Ieva
el1gur
Kisa1990
ramybė
Mantė*
Hellaene
ieva123
karoliusikas
Sinsila
qween24
Aiist
Anastasija
~sima
Merinin
Trou Noir
MIAU
airidas681
Linuxete
vaxgirl
Prototipe
Justina
vanity
74 posters

Puslapis 58 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by F.A. 2009-12-12, 12:40

F.A. rašo:pADEKIT koks yra sims 3 WA serialas ir kur galima butu kracka parsisiust, nes pati zaidima turiu, o crako ir viso kito ne..
PADEKIT PRASAU... affraid Please

Galit Padėt Prasau man lb reikia Please

F.A.
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-11-15
Pranešimų skaičius : 17

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Aiist 2009-12-12, 13:28

Įrašius šitą papildymą man atsirado nemažai bug'ų. Pvz jei pieši piešinį ir nuo jo nueini nepabaigus jį piešti, tai antrą kartą prie jo priėjus rodys, kad pieši jį vėl nuo pradžios. Arba gimsta vaikas ir su juo bendraujant nekyla draugystės statusas. Pradeda kilti tik mokant jį vaiksčioti ar kalbėti, ar skaitant knygutę, o jeigu jį kuteni ar pnš, tai nekyla. Ir dar jeigu pasikeiti šukuoseną tai atjaunėji po 10 ar daugiau dienų. Nu vnž kažkokia nesąmonė vyksta pas mane. Gal pas ką irgi taip yra?
Aiist
Aiist
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2008-08-23
Pranešimų skaičius : 179
Miestas : Šiauliai
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by LOVErytea 2009-12-13, 13:21

Aiist rašo:Įrašius šitą papildymą man atsirado nemažai bug'ų. Pvz jei pieši piešinį ir nuo jo nueini nepabaigus jį piešti, tai antrą kartą prie jo priėjus rodys, kad pieši jį vėl nuo pradžios. Arba gimsta vaikas ir su juo bendraujant nekyla draugystės statusas. Pradeda kilti tik mokant jį vaiksčioti ar kalbėti, ar skaitant knygutę, o jeigu jį kuteni ar pnš, tai nekyla. Ir dar jeigu pasikeiti šukuoseną tai atjaunėji po 10 ar daugiau dienų. Nu vnž kažkokia nesąmonė vyksta pas mane. Gal pas ką irgi taip yra?

stai kodel reikia pirktis orginalus :) pas men jokiu bugu nera :)
LOVErytea
LOVErytea
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 523
Miestas : London
Amžius : 34

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Linuxete 2009-12-13, 15:15

Pas mane tai nėra šitų bug'ų... Mano tai piratiniai, ne originalai. Bet viskas veikia gerai, kaip ir anksčiau iki papildymo, kad veikė.
Linuxete
Linuxete
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-22
Pranešimų skaičius : 106
Miestas : Klaipėda
Amžius : 35

http://www.vilija.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by K.amilė 2009-12-14, 23:34

ramybė. rašo:Jei pas tave reloaded versija, tai nieko nebus. turi būt razor
kaip ją gauti?
nes nebegaliu laukti. :))
K.amilė
K.amilė
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-15
Pranešimų skaičius : 3413
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Pina Colada 2009-12-15, 15:06

Sveiki, gal kas nors žinote, kiek kartų simsui reikia apsilankyti vienoje iš šalių, kad jis gautų Visa Level 3?
Ir dar vienas klausimas jei mano simsas išvyksta atostogauti ar simsai kurie lieka Pleasantvilyje senėja ar ne?
Pina Colada
Pina Colada
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-11-02
Pranešimų skaičius : 92
Miestas : Vilnius
Amžius : 38

http://www.myspace.com/stage_wisper

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by karoliusikas 2009-12-16, 12:24

Pina Colada rašo:Sveiki, gal kas nors žinote, kiek kartų simsui reikia apsilankyti vienoje iš šalių, kad jis gautų Visa Level 3?
Ir dar vienas klausimas jei mano simsas išvyksta atostogauti ar simsai kurie lieka Pleasantvilyje senėja ar ne?

nu čia priklauso nuo to kiek misijų įvykdysi ir gausi visa taškų per viena kelionę tai ir tiek bus. Very Happy
o kiti simsai nesenėja
karoliusikas
karoliusikas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-10-10
Pranešimų skaičius : 94

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Sesilion 2009-12-17, 22:36

Gal kas gali padėti - atsisiunčiau the sims 3 adventures, bet neįsirašo. Siunčiausi failą pavadinimu ,,rld-s3wa", bet kiek dabar girdėjau tai reloaded neveikia jei neturi originalių simsų. Įrašant, kai išmeta update the sims 3 paspaudžiu ir tada meta lentelę ,,Error with the sims 3 update. Setup is unable to continue" ir tada užsidaro. Fie HELP negi iš naujo reikės siųstis?? O savaitę siunčiausi :(
Sesilion
Sesilion
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-12
Pranešimų skaičius : 19

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Angel20 2009-12-31, 14:06

Sesilion rašo:Gal kas gali padėti - atsisiunčiau the sims 3 adventures, bet neįsirašo. Siunčiausi failą pavadinimu ,,rld-s3wa", bet kiek dabar girdėjau tai reloaded neveikia jei neturi originalių simsų. Įrašant, kai išmeta update the sims 3 paspaudžiu ir tada meta lentelę ,,Error with the sims 3 update. Setup is unable to continue" ir tada užsidaro. Fie HELP negi iš naujo reikės siųstis?? O savaitę siunčiausi :(

Bent pas mane buvo the sims 3 razor. viska atnaujinau su patch ir po to isirasiau The Sims 3 World Adventures ir neleido atnaujinti, bet kai ikeliau failus TSLHost.dll ir skuversion.txt is cd i si papildyma, o senus istryniau tai leido updeitinti. tas pats buvo ir su sims 3 atnaujinimu... Ir dabar veikia. :) Sekmes ir tau. :)

Angel20
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-31
Pranešimų skaičius : 29

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Angel20 2009-12-31, 14:32

Ech.. Pasirodo ir pas mane neveikia. Tai va viska atsinaujinau iki 2.3.33.003002 viskas pasileidzia, bet kai uzkrauna tada ismeta lentele "We are unable to verify that your disc is a could copy of The Sims 3 World Adventures. Please contact customers service.? Tai ka dabar daryti??? Padekit. Jeigu imesciau crack tai veiktu ar isvis nepasileistu? ;///

Angel20
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-31
Pranešimų skaičius : 29

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by karoliusikas 2009-12-31, 14:47

paaiškinsiu ką reikia daryti norint, kad veiktų patch'as 2.3.33 ir create a world įrankis.
pradžioje išinstaliuokite TS3 ir TS3 WA. Tada įdiekite iš naujo simsus ir supatchinkit iki 1.8 versijos(visi patch čia http://thesims.lt/index.php?id=sims3_patches )
NEISTALIUOKITE WORLD ADVENTURES PAPILDYMO, KOL PAGRINDINIO ŽAIDIMO VERSIJA NEBUS 1.8
Taigi kai jau jūsų TS3 suupdatintas, galite diegti TH3 WA, tada suupdatinate žaidimą iki versijos 2.3.33 ir man parašot į PM jei reikia cracko, nes negalima nuorodų dėti čia.
Tikiuosi padėjau.
Clap

Angel, tau reikia cracka imest ir turėtų veikt, bet dėl viso pikto išsisaugok ir orginalą.
Sesilion, kokia tavo žaidimo versija?
karoliusikas
karoliusikas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-10-10
Pranešimų skaičius : 94

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Angel20 2009-12-31, 15:22

karoliusikas rašo:paaiškinsiu ką reikia daryti norint, kad veiktų patch'as 2.3.33 ir create a world įrankis.
pradžioje išinstaliuokite TS3 ir TS3 WA. Tada įdiekite iš naujo simsus ir supatchinkit iki 1.8 versijos(visi patch čia http://thesims.lt/index.php?id=sims3_patches )
NEISTALIUOKITE WORLD ADVENTURES PAPILDYMO, KOL PAGRINDINIO ŽAIDIMO VERSIJA NEBUS 1.8
Taigi kai jau jūsų TS3 suupdatintas, galite diegti TH3 WA, tada suupdatinate žaidimą iki versijos 2.3.33 ir man parašot į PM jei reikia cracko, nes negalima nuorodų dėti čia.
Tikiuosi padėjau.
Clap

Angel, tau reikia cracka imest ir turėtų veikt, bet dėl viso pikto išsisaugok ir orginalą.
Sesilion, kokia tavo žaidimo versija?

Gal dar kokiu patarimu duosit, neveikia jeigu crack imetu ;(((

Angel20
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-31
Pranešimų skaičius : 29

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Dziolina 2010-01-01, 15:59

gal galite padeti instaliuoti si papildyma nes as visiskai nemoku pas mane sims 3 pirkti.
Dziolina
Dziolina
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-05-23
Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Vilnius
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Sesilion 2010-01-01, 17:48

Vadinasi rld-s3wa, o kokia versija tai nežinau... confused kur galima rasti kur yra parašyta versija? Nes niekaip nerandu
Sesilion
Sesilion
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-12
Pranešimų skaičius : 19

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Anastasija 2010-01-01, 22:38

Sesilion-pas tave reloaded versija.
Anastasija
Anastasija
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-09-23
Pranešimų skaičius : 97
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Sesilion 2010-01-02, 13:16

na taip, tai vadinasi jau nebesitikėti, kad veiks ir siųstis razor? Suspect
Sesilion
Sesilion
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-12
Pranešimų skaičius : 19

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by ***patre*** 2010-01-05, 14:17

gal galit padet? man metai tokia lentelia ka daryt https://2img.net/r/ihimizer/i/ts3wa.png/


Paskutinį kartą redagavo ***patre***, 2010-01-05, 14:21. Redaguota 1 kartą
***patre***
***patre***
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-08
Pranešimų skaičius : 6

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by karoliusikas 2010-01-05, 14:20

***patre*** rašo:gal galit padet? man metai tokia lentelia ka daryt?
kuria čia?
karoliusikas
karoliusikas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-10-10
Pranešimų skaičius : 94

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by CLuBLioN 2010-01-05, 17:24

***patre*** rašo:gal galit padet? man metai tokia lentelia ka daryt https://2img.net/r/ihimizer/i/ts3wa.png/
Nukrekink
CLuBLioN
CLuBLioN
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-08-01
Pranešimų skaičius : 2304
Miestas : Marijampole
Amžius : 109

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by ***patre*** 2010-01-06, 11:15

bandau nukrekint bet meta https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/33nfcwp.jpg
***patre***
***patre***
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-08
Pranešimų skaičius : 6

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by TikiWinter 2010-01-06, 11:26

Klausymas kur tu bandai crackinti xDDD

reikia
Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 world adventures\Game\Bin

TikiWinter
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 3819
Amžius : 33

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by ***patre*** 2010-01-06, 11:45

taip ir darau
***patre***
***patre***
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-08
Pranešimų skaičius : 6

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by deisy95 2010-01-11, 17:12

gal kas zino is kur parauti vaisiu pomegranate? buciau labai dekinga

deisy95
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-11-22
Pranešimų skaičius : 3

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Dziugas 2010-01-11, 18:25

Kur reikia rasti mumiją? Man išmetė misiją, kad tipo turiu būti prakeiktas jos Very Happy
Dziugas
Dziugas
TheSims.lt Žurnalistas

Užsiregistravo : 2008-11-26
Pranešimų skaičius : 1145
Miestas : Palanga
Amžius : 30

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Vasaros panele 2010-01-11, 20:56

Sveiki turiu problemą. Man kai suinstaliavau simsus ir nucrackinau, įjungus simsus rodo lentelę - There was error during startup. Please the log for more details. Mano simsai razor.
Labai reikia pagalbos Please Sad Cry
Vasaros panele
Vasaros panele
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-06-22
Pranešimų skaičius : 144
Miestas : Kaunas
Amžius : 36

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 5 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 58 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume