TheSims.lt - SimsRevolution Community
Diskusijos apie „Spore“ - Page 3 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Diskusijos apie „Spore“ - Page 3 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos apie „Spore“

+36
Tavo Tėvas
Liūtė
Shamiro
Dziugas
Medinukė*~;P
StrangeSunday
MadeInChina
Principinga
*Simsutė*
Exilim.
ZusiKas
AniMi
MIAU
Edith
ramybė
Thea
Fembot
Naitė.
Fi Fi
Simona.
Sapnas
Martty.*
sauliuciukx
TikiWinter
ENKA
mosquito
Sinsila
Harpnoise
lilitha
Trou Noir
CLuBLioN
Ginčius.
TamsA
asta2
Ayumi
Ingrida J.
40 posters

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Go down

Diskusijos apie „Spore“ - Page 3 Empty Re: Diskusijos apie „Spore“

Rašyti by Stalker 2011-12-12, 09:52

Liūtė rašo:Mano brolis lošia. Bet man jis tai kažkokia nesąmonė atrodo ;D
Geras žaidimas ir tu net nebandei normalei pažaist Diskusijos apie „Spore“ - Page 3 777501
Stalker
Stalker
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-10-30
Pranešimų skaičius : 4
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Diskusijos apie „Spore“ - Page 3 Empty Re: Diskusijos apie „Spore“

Rašyti by Ln. 2012-03-27, 19:46

Šiaip parsisiunčiau tik šių metų pradžioje, tai pažaidžiau iki galaktikos (ten kur su erdvėlaiviu skraidyt) ir nusibodo kažkaip neįdomu ten tas galas, bet žaidimą tikrai verta pabandyt, nes yra linksmas ir įtraukiantis Ax
Ln.
Ln.
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-08-16
Pranešimų skaičius : 7
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Diskusijos apie „Spore“ - Page 3 Empty Re: Diskusijos apie „Spore“

Rašyti by Simsopolis 2014-04-10, 17:52

Pažaidžiau dienai ir ištryniau:D

Kažkaip kaip iš tokio žaidimo tikėjausi daugiau, norėjau, kad tie gyvūnai iš tikrųjų evoliucionuotųsi, prisitaikytų prie sąlygų ir nebūtų galima tiek daug juos keisti. Kaip iš tokio tipo žaidimo tikėjausi wow, bet man nepatiko nei tos atseit mielos akytės toms povandeninėms ląstelėms, nei tai, kad galima kada nori pridėti ar atimti tam tikrą gyvūnėlių bruožą, pvz. žnyples, nuodus, spyglius ir t.t. Jokio man čia ,,tobulėjimo", vystymosi, kaip tikėjausi. Tad nelabai.

O kadangi žaidimą jau išinstaliavau - buvo tą dieną užėjęs noras pravalyt kompiuterį, mat viename diske tebuvo likę 19 gb(ir ta eilutė, rodanti, kiek laisvos vietos likę, buvo raudona; man tai yra ženklas ištryninėti nereikalingus failus) - ir nebenoriu dar kartą bent valandą žaisti 1-oje stadijoje(buvau priėjęs iki 2-os), tai, kad ir kaip kvailai atrodytų, tačiau tikriausiai daugiau vilčių šiam žaidimui nesuteiksiu.

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 578
Miestas : MAXIMA, Agurkų skyrius
Amžius : 109

Atgal į viršų Go down

Diskusijos apie „Spore“ - Page 3 Empty Re: Diskusijos apie „Spore“

Rašyti by dantu pasta 2014-04-14, 14:49

Buvau ir aš bandžiusi jį žaisti, bet, kaip ir Simsopoliui, atsibodo, nepatiko, nuvylė. Tikėjausi daugiau. O dabar, praėjus metams ar dviems nuo bandymo žaisti, galėčiau pasakyti, kad šis žaidimas man atrodo labiau tinkamas vaikams iki 10-ies metų.
dantu pasta
dantu pasta
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2011-07-07
Pranešimų skaičius : 230
Miestas : Kaunas
Amžius : 24

http://mintyselaukuose.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Diskusijos apie „Spore“ - Page 3 Empty Re: Diskusijos apie „Spore“

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume