TheSims.lt - SimsRevolution Community
Apie SimsRevolution miesto statymą 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Apie SimsRevolution miesto statymą

Go down

Apie SimsRevolution miesto statymą Empty Apie SimsRevolution miesto statymą

Rašyti by Bergė on 2010-05-07, 22:19

Apie SimsRevolution miesto statymą 1zvxux
(kūryba su The Sims 2)

Ar prisimenate datą 2009-06-25? Tada startavo SimsRevolution miesto statymas. Idėja ši pasiekė dienos šviesą "Simsų savaitėje'09", kuri vyko praeitą vasarą. Pasak forumo vartotojų, idėja buvo tikrai šauni, tačiau pritrūko dalyvių jos realizavimui. Tiesa, dar vis keitėsi planai. Iš pradžių buvau visiškai kitaip viską sugalvojus, o nariai siūlė naujas idėjas ir taip kilo sumaištis, niekaip negalėjom apsispręst, kaip tą miestą pagaliau baigti. Buvo renkami žmonės, kurie jį lipdytų, bet vis kažkas užstodavo kelią.

Žodžiu, dabar visos mano ir jūsų idėjos lieka tvarkingai sudėliotos ir gaunasi tobulas rezultatas! (Na, tikėkimės). Viskas vyks pagal planą. Pirmiausiai visi kartu rinksime plotą, paskui statysite namus/parkus ir kt., kursite šeimas ir patys galėsite lipdyti savo SimsRevolution miesto versiją. Bet bus išrinktas vienas žmogus, kuris rinks visus darbus ir tvarkingai kurs originalų SimsRevolution miestą, kurį paskui supakuos ir įdės parsisiųsti, kad ir kiti nariai, kurie patys nestatė to miesto, turėtų SimsRevolution miestą. Kilus nesklandumams su namų supakavimu ar kitomis problemomis, galėsite kreiptis pagalbos Architektų ABC. Taigi, netingėkite ir pagaliau baikime statyti SimsRevolution miestą!


Ar mums pavyks įveikti šį planą?

1) Išrinktas plotas.
2) Nariai aktyviai deda jų sukurtus namus ir simsus parsisiuntimui.
3) Išrinktas žmogus, atsakingas už originaliojo SimsRevolution miesto statymą.
4) Atsiranda kitų narių SimsRevoliution miesto versijos. (nuotraukos, istorijos ir kita medžiaga).
5) Įkelta baigtojo originaliojo SimsRevolution miesto parsisiuntimo nuoroda.Linkiu kūrybingumo, įdomių ir originalių idėjų, gerai veikiančio The Sims 2 žaidimo ir didžiulės sėkmės!
Bergė
Bergė
Veteranas

Užsiregistravo : 2008-08-06
Pranešimų skaičius : 7441
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume