TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

II užduotis [REZULTATAI]

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by vanity on 2010-01-02, 12:53


II-oji užduotis skirta ne tik, kad pavaizduotumėte dalyvių grožį, bet ir jų išradingumą. Juk kiekvienas turi kokį nors talentą, tiesa? Jūsų tikslas - sukurti kuo išradingesnę nuotrauką pavaizduojant savo Simses, kurios pademonstruoja kokį nors talentą. Kas žino, galbūt tai toks iš pažiūros atrodantis lengvas dalykas, kaip rašymas, o gal tai sunkūs akrobatiniai cirko numeriai? Turite padaryti vieną nuotrauką:

  • Talentas (pademonstruojamas Simsės talentas);
    ---
  • Turi būti ir aprašymas. Žodžių limito nėra, per daug neišsiplėskit, tačiau ir būkit išradingi komentuojant nuotraukas.

Taisyklės išlieka tokios pačios: darbai neturi viršyti 800x600 dydžio (tačiau neturi būti ir mažesni nei 640x450px), negali būti neskoningai perdėti redagavimo programų (teptukų, užrašų ir pan.). Kaip visada, balai susidės iš forumiečių balsų ir komisijos balų. Darbus siunčiate į missimcity09@yahoo.com iki sausio 10d. Nepamirškite prirašyti savo nikų forume!

P.S. visus klausimus reikškite šioje temoje.


Paskutinį kartą redagavo vanity, 2010-01-18, 17:15. Redaguota 2 kartus(ų)

vanity
SimCity žvaigždė

Užsiregistravo : 2008-08-24
Pranešimų skaičius : 5649
Amžius : 68

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by vanity on 2010-01-10, 17:39

Kaip balsuoti?
Balsuojame už 5 labiausiai patikusias Simses šioje temoje. Parašote tiesiog skaičiukus ir viskas. Komentarus ir viską kitą rašykite kitoje temoje. Vėliau forumiečių balsai bus susumuoti su komisijos balais. Spoileriuose rasite pagrindines dalyvių nuotraukas, šioje užduotyje tai - talentas. Balsuojame iki sausio 17d.

#01 - Adeline Bianco
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Aktorystė - tai talentas. Tu turi mokėti gerai įsijausti į tau duodamo vaidmens žmogų, turi mokėti išreikšti jausmus kai jų net nėra. Ši nuotrauka iš filmo "Rich and Dangerous" filmavimo su Ričardu Geru, tai buvo vienas man sėkmingiausių filmų.

#02 - Emma Lewis
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Esu užkietėjusi šokėja nuo pat mažens. Mama mane atvedė į šokių pamokas kai buvau 9 metų, Aišku tai buvo baleto pamokos, kurios man nelabai patiko. Tačiau vėliau išbandžius kitus šokių stilius supratau jog su šiuo gebėjimu galėsiu toli nueiti . Kurį laiką jau buvau pamiršusi apie šokius, tačiau vykdydama šią užduotį pajaučiau kaip man yra smagu. Prisiminiau laikus kai šokau 6 dienasį savaitę be sustojimo! Manau jeigu nepasiseks šiame konkurse iškart griebsiuos šokių.

#03 - Nike Kesha
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Turiu daug iš tikro talentų.Galiu ir moku dainuoti, šokti mėgstu ir fotografuoti.Šioje nuotraukoje gal ne taip atsiskleidžia talentas nei ištikrųjų yra.Kodėl pasirinkau būtent šokį?Galbūt todėl, nes galėjau tuo parodyt 2 talentus.Vienas yra šokis o kitas yra menas.Nuo mažumės mėgau šokti ir visaip keistai raitytis ;D O šokti rimtai pradėjau nuo 14 metų.Dalyvavau konkursuose.Netekdavo skaniausia dalis, bet džiaugdavausi nors patekus į finalą.Galiu vieną pasakyt aš dar šoksiu ;D.

#04 - Cornelia Devine
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Dailusis čiuožimas. Kad ir kaip bebūtų keista, Cornelia niekam nesireklamuoja, jog nuo vaikystės lanko dailųjį čiuožimą ir dabar jau yra gan nebloga šios sporto šakos žinovė. Tik artimiausi jos draugai iki šiol žinojo, kad mergina mėgsta vakarais arba ankstyvais rytais atsipalaiduoti beveik tuščioje ledo arenoje. Dabar ji nusprendė atskleisti šį talentą visiems.

#05 - Ophelia Drakel
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Šį kartą kalbės pati Ophelia:
Sveiki! Peržiūrėjau balsus ir supratau, kad pusiau vampyrės kaip Miss SimCity nugalėtojos matyti jūs dar turbūt nepasiruošę. Nieko tokio man taip dažnai atsitinka, bet jeigu jau patekau į talentų turą - parodysiu viską ką moku geriausiai. Vienas iš tokių dalytų - telekinetinis grojimas pianinu. Aš susikaupiu ir mintimis spaudau klavišus - matote? Galiu pagroti viską nuo klasikos iki populeresnės muzikos (šypsosi), tai paprastai pralinksmina mano draugus iš Kraujo gatvės. Atrodo per šiurpiai? Dar moku groti su savo kojų pirštais... Bet ko gero tas mano talentas geriau jau šiandieną liks nepademonstruotas (po šio įrašo likusią dienos dalį nervinasi, kad nepasidarė padoraus pedikiuro).

#06 - Amelia Evans
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Taigi, mano talentas - piešimas. Aš labai mėgstu tai daryti. Žinau, kad kiekvienas mokame piešti, bet aš manau, kad nekiekvienas piešia labai gražiai, bet aš tai moku geriausiai.

#08 - Julia Springs
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Kadangi turiu daugybę talentų, buvo sunku išsirinkti vienintelį. Išsirinkau šį, nes jis yra šiek tiek įdomesnis, neįprastesnis. Taip. Aš moku svaidyti kirvius ir neblogai pataikyti į taikinius. Nors ir atrodo iš šono, kad tai vyriška, moterims tai nepritinka. Bet nevisos dailiosios lyties atstovės yra gležnos. Aš esu iš tų stipresnių tiek morališkai, tiek fiziškai. Ši nuotrauka padaryta prie mano pačios namų. Tuo momentu treniravausi.


#09 - Kimberley Watson
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Nuostabus spalio vakaras, pasirodymas artėja na, o šokio judesiukai nerepetuoti.. O tai reiškia,kad aš pasirodymui visiškai nepasiruošusi, o tai ir lėmė ar aš gražiai atrodysiu prieš objektyvą. Deja, judesiukai nesuplanuoti, liko tik 2valandos iki pasirodymo, mokytojas smarkiai vėluoja.. Nuotraukų mielų nėra, tai reiškia, kad nieko gudro jums parodyti nesugebėsiu. Bet štai, aš sugebu čiaužyti ant ledo, o tai tik užfiksuotas kadras. Manau galėčiau jums ką nors gražaus ir simpatiško parodyti, nes tai - tik pirmas žvilgsnis į tai ką aš sugebu. ;)

#10 - Amber Herllando
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Būrimas – tai taikomoji magija, kurios tikslas yra įsikišti į gamtos procesus, pakenkti tiems, kuriuos vadiname priešais, paveikti žmones, gydyti ligas ir susirgimus, išvaryti arba kontroliuoti dvasias... Būrimas kortomis ar skaitymas iš delno nėra tik pomėgis ar užsiėmimas, nešantis nemažą pelną. Amber tiki, kad tai didžiausias jos talentas. "Aišku, kiekvienas gali išgalvoti nebūtų dalykų ir pateikti juos kaip nepaneigiamą tiesą, tačiau kiek yra žmonių, kurie tikrai mato tai, ką sako žmonėms?" klausia jaunoji būrėja. Amber nuomone, gebėjimas kito delne ar kortose matyti ir suvokti žmonių likimą yra didžiausia Dievo dovana, ryškiausias žmogaus talentas, kurį verta ugdyti ir tobulinti.

#14 - Samantha Less
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Nuo mažens Samantha grojo smuiku ansamblyje.Tai nebuvo lengvas darbas,bet jai labai patiko,nors kai liko dveji metai iki muzikos mokyklos baigimo,ji tapo modeliu. "Grodama smuiku išlieju visą savo susitelkusį pyktį ir nusiraminu.Smuiko man niekada nebus per daug" - sako Samantha.Ji yra dalyvavusi daugelyje festivalių ir konkursų,o pusėje jų užėme net pirmą vietą!Dabar ji groja solo,kartais groja per draugų ir savo šventes.

#15 - Linny Lish
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Nuo mažens lankiau daug papildomų užsiėmimų, būrelių, meno bei sporto mokyklų, tačiau labiausiai mėgstu vaidinti ir pozuoti, turbūt tai man geriausiai ir sekasi. Dar, mėgstu daryti makiažą. Taigi, šį kartą nusprendžiau pasitelkti į pagalbą kelis perukus, makiažo rinkinį, pozavimo bei vaidybos įgūdžius, ir persikūnyti į kelias skirtingo stiliaus ir charakterio merginas. Na o rezultatą rezultatą matote nuotraukoje, koks jis- spręsti palieku Jums. :)

#16 - Millane Shuvan
Spoiler:

A P R A Š Y M A S:
Kai sužinojau, kad reikės nufotografuoti savo talentą, labai apsidžiaugiau, nes iš tiesų turiu vieną, kurį turi ne kiekvienas. Aš moku vaidinti ir per visokius vakarėlius parodijuoju savo draugus, pažįstamus ar šiaip įžymius žmones. Sugebu apvaidinti viską, kartais draugai netgi prašo pavaidinti Lietuvos prezidentę, seną močiutę ir netgi darželio auklėtoja. Žinoma, aš visuomet sutikdavau, nes kuo daugiau įvairius žmones parodijuosiu, tuo daugiau patirties įgysiu, nes kaip jau daugelis žino, šį savo talentą aš dar tik sėkmingai tobulinu, o netolimoje ateityje žadu ko nors su juo pasiekti. Na štai, o kartą teko vaidinti netgi maištingą paauglę...


Paskutinį kartą redagavo vanity, 2010-01-10, 18:01. Redaguota 1 kartą

vanity
SimCity žvaigždė

Užsiregistravo : 2008-08-24
Pranešimų skaičius : 5649
Amžius : 68

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by morphine on 2010-01-10, 17:46

2, 4, 10, 11, 16.
morphine
morphine
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 4671
Amžius : 75

http://mac-r-o.tumblr.com/

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by kashakas on 2010-01-10, 17:47

#01
#02
#08
#10
#15


Paskutinį kartą redagavo kashakas, 2010-01-10, 18:29. Redaguota 1 kartą
kashakas
kashakas
SimCity žvaigždė

Užsiregistravo : 2009-05-21
Pranešimų skaičius : 5285
Miestas : Klp
Amžius : 99

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by glamourr on 2010-01-10, 17:48

morphine rašo:2, 4, 10, 11, 16.
11 numerio nėra
glamourr
glamourr
i’ll try being nicer if you try being smarter

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 11642
Miestas : Šiauliai
Amžius : 23

http://www.glamourr.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Ice_ cream. on 2010-01-10, 17:49

#02 - Emma Lewis
#04 - Cornelia Devine
#06 - Amelia Evans
#10 - Amber Herllando
#14 - Samantha Less.

Ice_ cream.
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-11-02
Pranešimų skaičius : 350
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by star on 2010-01-10, 17:50

02, 03, 06, 10, 09.
star
star
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-08-12
Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Melpomene on 2010-01-10, 18:02

01, 04, 08, 10, 14.
Melpomene
Melpomene
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-09-19
Pranešimų skaičius : 862
Miestas : Vilnius
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Šarūnė on 2010-01-10, 18:16

#01 - Adeline Bianco
#02 - Emma Lewis
#08 - Julia Springs
#10 - Amber Herllando
#06 - Amelia Evans
Šarūnė
Šarūnė
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2008-08-29
Pranešimų skaičius : 1791
Miestas : Telšiai
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Iliuminati on 2010-01-10, 18:28

02,
04,
09,
10,
15.

_________________
Don’t believe everything that you breathe
You get a parking violation and a maggot on your sleeve
So shave your face with some mace in the dark
Savin’ all your food stamps and burnin’ down the trailer park.
Iliuminati
Iliuminati
Fake and gay

Užsiregistravo : 2009-02-28
Pranešimų skaičius : 6399
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by kramtoske on 2010-01-10, 18:33

02
04
06
08
10
kramtoske
kramtoske
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-04-17
Pranešimų skaičius : 525
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by LaVa on 2010-01-10, 18:37

01
02
04
10
15
LaVa
LaVa
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-05-20
Pranešimų skaičius : 116
Miestas : Marijampolė
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by imagination on 2010-01-10, 18:41

02
05
06
10
15
imagination
imagination
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-08-06
Pranešimų skaičius : 1042
Amžius : 22

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Strawberry_333 on 2010-01-10, 18:59

02
04
08
10
14
Strawberry_333
Strawberry_333
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-02-21
Pranešimų skaičius : 24
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by ramybė on 2010-01-10, 21:08

01
02
04
10
15

_________________

let\'s find some beautiful place to get lost
ramybė
ramybė
highly intoxicated

Užsiregistravo : 2009-08-16
Pranešimų skaičius : 6083
Miestas : in the middle of nowhere
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Camellia on 2010-01-11, 09:23

#01
#02
#08
#10
#15
Camellia
Camellia
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 108

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by neurotic on 2010-01-11, 11:48

#02
#06
#08
#04
#15
neurotic
neurotic
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2009-01-02
Pranešimų skaičius : 2233

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by DitaNemi on 2010-01-11, 11:57

#10 - Amber Herllando
#06 - Amelia Evans
#02 - Emma Lewis
#16 - Millane Shuvan
#15 - Linny Lish
DitaNemi
DitaNemi
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-09-25
Pranešimų skaičius : 286
Miestas : Kaunas
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by heartless on 2010-01-11, 12:51

#02 - Emma Lewis
#06 - Amelia Evans
#08 - Julia Springs
#10 - Amber Herllando
#16 - Millane Shuvan
heartless
heartless
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-11-22
Pranešimų skaičius : 2404
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 22

http://fashion.forumf.biz

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by cholera on 2010-01-11, 12:52

02;
06;
10;
15;
16
cholera
cholera
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-03-11
Pranešimų skaičius : 603
Miestas : Vilnius
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by rimante on 2010-01-11, 15:28

#1
#2
#4
#5
#10
rimante
rimante
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-12-31
Pranešimų skaičius : 38
Amžius : 22

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Love is true! ;*~ on 2010-01-11, 15:36

#02
#03
#04
#10
#16
Love is true! ;*~
Love is true! ;*~
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 3814
Miestas : Zarasai
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by xgabux on 2010-01-11, 15:57

2-Emma Lewis
4-Cornelia Devine
8-Julia Springs
10-Amber Herllando
16-Milane Shuvan
visos labai gražios
What a Face
kitos ten truputį ne į temą
Bebe
bent tos labiausei man patiko Deginasi
o kitos tikrai nenusiminkit Help
taigi aš pati 1 užduotį iškritau Isdursiu Lenk
xgabux
xgabux
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-01-01
Pranešimų skaičius : 16
Miestas : Kvėdarna
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Agnė;~ on 2010-01-11, 16:08

#04
#06
#09
#10
#15
Agnė;~
Agnė;~
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-11-08
Pranešimų skaičius : 58
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Bellė on 2010-01-11, 16:34

08.
15.
10.
1.
02.


Paskutinį kartą redagavo Bellė, 2010-01-12, 17:30. Redaguota 1 kartą
Bellė
Bellė
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2010-01-03
Pranešimų skaičius : 634
Miestas : New York.
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume