TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

I užduotis [REZULTATAI]

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Diamond on 2010-01-04, 13:44

#04
#06
#08
#10
#16

Sekmės jums !!!
Diamond
Diamond
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-07-01
Pranešimų skaičius : 1643
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by pušis on 2010-01-04, 15:46

11
10
2
3
8
pušis
pušis
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-11-29
Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 22

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by __Izzy;DD__ on 2010-01-04, 16:30

#03 - Nike Kesha
#06 - Amelia Evans
#09 - Kimberley Watson
#14 - Samantha Less
#16 - Millane Shuvan
__Izzy;DD__
__Izzy;DD__
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-12-18
Pranešimų skaičius : 18

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Sniegelis on 2010-01-04, 17:05

#03 - Nike Kesha
#06 - Amelia Evans
#08 - Julia Springs
#15 - Linny Lish
#16 - Millane Shuvan
Sniegelis
Sniegelis
Veteranas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 6429
Miestas : Jurbarkas
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Sincera on 2010-01-04, 17:17

04
08
10
11
16
Sincera
Sincera
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 1471
Miestas : La Plata
Amžius : 59

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Roberta on 2010-01-04, 17:22

02 03 08 09 13
Roberta
Roberta
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-01-15
Pranešimų skaičius : 1234
Miestas : Kaunas
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Justina The Great on 2010-01-04, 17:47

#03
#06
#09
#11
#16
Justina The Great
Justina The Great
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-10-29
Pranešimų skaičius : 378
Miestas : Kažkur Kazachstane.
Amžius : 98

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Vilke on 2010-01-04, 23:35

#02
#04
#06
#11
#16
Vilke
Vilke
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-12-11
Pranešimų skaičius : 11
Miestas : Rokiškis
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by star on 2010-01-10, 13:22

02, 03, 06, 10, 16
star
star
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-08-12
Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by vanity on 2010-01-10, 16:52
Komisijos narių vertinimai
#01 - Adeline Bianco
Komentaras: Labai tuščios ir negražios atrodo simsės akys. Nuotraukoms trūksta kokybės. Teminė nuotrauka labai įprasta ir akivaizdi.
Balas: 7
Komentaras: Gana simpatiška simsė, tik akys labai keistos. Nuotraukos neblogos, tik labai sharpo daug. Nuotraukoje, kur Simsė vaizduojama visu ūgiu, toks jausmas, kad ji yra įklijuota į foną. Žiemos tematikos nuotrauka visai nebloga, aprašymas sudaro paprastą, tačiau šiltą įspūdį.
Balas: 7
Komentaras: Simsė gal ir būtų simpatiška, bet visą vaizdą gadina jos kampuotos akys ir šaltas žvilgsnis. Visu ūgiu simsė atrodo žavingai, tik reikėtų padirbėti su nuotraukos kokybe, viskas labai kampuota. Žiemos nuotraukoje prajuokino tie pūkeliai ar segtukai ant simsės galvos, nes jie visiškai nedera. Taip pat nepatiko simsės nepasitikėjimas savimi, nes dalyvė turėtų sakyti „Aš laimėsiu!“, o ne „Nesitikiu laimėti“. Jei jau simsė taip nusistačius, gero rezultato nelauk.
Balas: 7

#02 - Emma Lewis
Komentaras: Simsė simpatiška. Teminė nuotrauka neypatinga, bet pakankamai graži kompozicija.
Balas: 8
Komentaras: Simsės veido bruožai gana defaultiniai, bet iš esmės ji yra graži. Labai tinka tie šviesūs, ilgi plaukai su tokiom ryškiom žaliom akim. Nuotraukos gana akivaizdžios, aprašymas šiek tiek banalokas.
Balas: 8
Komentaras: Iš karto į akis krenta nuostabaus grožio plaukai ir sodrios, žalios spalvos akys. Simsė yra kukli, bet žavi savo paprastumu. Žiemos temos nuotraukoje išryškėja defaultiniai simsės bruožai, bet nuotrauka yra jauki, tik norėtųsi kitokio fotografavimo kampo. Aprašymas didelio įspūdžio nepaliko.
Balas: 8

#03 - Nike Kesha
Komentaras: Nuotraukose labai ryškus mėlynas atspalvis kuris nepriduoda grožio. Portreto nuotraukoj nesuprantu ką veikia senis besmegenis. Labai neprofesionalu, kad matosi Plumpbob`as.
Balas: 5
Komentaras: Pradedu nuo aprašymo. Kažkokia tragedija, o ne aprašymas. Tas vardo aiškinimas sudaro siaubingai buką įvaizdį, o šypsenėlės išvis ne į temą, kur matyta, kad aprašyme dedamos šypsenėlės? Sudarė labai neprofesionalų įspūdį. Pagrindinės nuotraukos idėja turi potencialo, bet įgyvendinimas nepatiko, plius, tas mėlynumas nuotraukose neteikia jokio grožio. Labai neprofesionali yra žiemos nuotrauka, nes matosi aureolė, Simsė kažkaip skraido, o ne tvirtai stovi ant sniego. Reikia stipriai tobulėti ir daug ką keisti.
Balas: 5
Komentaras: Tikrai dabar nekomentuosiu vardo, nes tai tikrai nesusiję su simsės grožiu, o deja aprašyme vien ir mačiau vardo kilmės išaiškinimą. Simsė yra mielų ir švelnių bruožų, o ir ta balta oda suteikia jai specifinio grožio. Labai nepatiko viso ūgio nuotrauka, nes simsė sėdi, persistengta su „blur tool“, visiškai nematau simsės figūros ir drabužių, taip pat pastebima labai didelė fotografavimo klaida- aureolė. Žiemos tematikos nuotrauka patiko, tik deja, visas grožis yra nuotraukos efektuose, o ne modelyje. Aprašymas labai nepatiko, simsė pasirodė nerimta, pridėta nereikalingų šypsenėlių, išvardytos tik neigiamos simsės pusės.
Balas: 6

#04 - Cornelia Devine
Komentaras: Simsė graži, portreto nuotrauka graži, tik trūksta šviesos. Nuotrauka visu ūgiu visiškai neaptiko, labai pigu. Žiemos nuotraukos idėja puiki, tik trūksta kokybės.
Balas: 7
Komentaras: Portnero nuotrauka labai šilta, tik reikėtų šiek tiek šviesesnės. Visu ūgiu nuotrauka įdomi, bet stipriai trūksta kokybės, tą patį galėčiau pasakyti ir apie žiemos fotografiją. Aprašymas trumpas, tačiau neblogas, Simsė simpatiška.
Balas: 7
Komentaras: Labai patiko simsės bruožai, tokia išskirtinė. Nuotraukos apgalvotos ir gražios. Koją pakiša nuotraukų kokybė. Jei nuotraukos būtų geresnės kokybės – viskas būtų idealu! Aprašymas taip pat patiko. Manau šis modelis nemažai pasieks.
Balas: 8

#05 - Ophelia Drakel
Komentaras: Tikrame mis konkurse tokių dalyvių nė su žiburiu nerasi. Ką kūrėja galvojo, kurdama simsę raudonom akim? Nuotraukos labai paprastos ir akivaizdžios, trūksta kokybės.
Balas: 5
Komentaras: Konkurso išsišokėlė, eh? Na, manau, kad buvo padaryta klaida kuriant su The Sims 3, nes Simsės veidas atrodo keistokai ir ne patraukliąja prasme. Aprašymas kūrybingas, nuotraukos gal ir neblogos, bet man pati Simsė, kaip jau minėjau, ne itin patraukliai atrodo. Manau, kad per The Sims 2 pusiau vampyrę, pusiau žmogų būtų buvę galima sukurti daug geriau. Už originalumą ir užsispyrimą skirsiu vienu balu daugiau.
Balas: 6
Komentaras: Ee.. panele? Ar jums davė teisingą adresą? Jus čia į modelius? Tėvas vampyras...? Simsė yra savotiška, bet jau labai smulkaus sudėjimo, sulinkus ir blyškios odos. Niekaip neįsivaizduoju jos modelio vietoje, nors gal daktarė bus ir gera. Taip pat nuotraukų kokybė ne iš geriausių. Pakelsiu šiek tiek balų už originalumą.
Balas: 7

#06 - Amelia Evan
Komentaras: Nuotrauka iš arti tikrai per daug prizoominta. Nuotrauka visu ūgiu visiškai nepatiko, šioje nuotruakoj tikrai nereikėjo žiemos tematikos, nesimato simsės veidas. Teminė nuotrauka nepatiko, simsės veidas perkreiptas. Taip pat nuotraukom trūksta kokybės.
Balas: 6
Komentaras: Blizgutė mane užmušė. Na, man patiko nuotrauka iš arti, kitoms stipriai trūksta kokybės. Siūlau pakeisti šukuoseną, tie karčiai nelabai tinka merginai, kuri, šiaip jau, yra visai simpatiška.
Balas: 6
Komentaras: Simsė yra labai simpatiška ir nuotraukos gan neblogos, tik gaila, kad kampai tokie aštrūs. Trečioje nuotraukoje simsės veidas kažkaip keistai deformuojasi. Aprašymas yra... tragiškas: „...draugai mane vadina Blizgute.“, tiesiai šviesiai sakant- lūžau.
Balas: 7

#07 - Gabriela Sabatini
Komentaras: Defaultinė simsė. Niekuo neįpatinga, nuotraukos labai akivaizdžios.
Balas: 4
Komentaras: Tokių dalyvių praeitais metais buvo mažiau, dėl to man ir liūdniau atrodo šių metų konkursas. Tai yra labai silpnas darbas, labai defaultinis, nuspėjamas ir banalus. Aprašymas visiškai nesutampa su nuotraukomis, be to, jeigu kūrėja nemoka anglų kalbos, geriau jos ir nevartoti. Jeigu būtų HOT or NOT, tai be abejonės NOT.
Balas: 4
Komentaras: Defaultinis veidas, suspaustos lūpos, pernelyg stambūs antakiai ir tas nederantis rožinis lūpdažis.. ar tai modelis? Na, dar galima įžvelgti gražias akis. Nuotraukos laabai silpnos, ypač viso ūgio. Kas čia per fonas? O dar tos alyvinės spalvos grindys ir nuvalkiota poza! O kas ten? Aureolės gabalas. Toks jausmas, lyg nuotrauką buvo daryta „ant greito“. Trečia nuotrauka taip pat labai labai silpna, bloga kokybė, simsės beveik nesimato...Aprašymas dar pakenčiamas, bet jis visiškai nedera tai simsei. Labai silpnas darbas.
Balas: 5

#08 - Julia Springs
Komentaras: Simpatiška dalyvė. Tik nuotruakoj visu ūgiu simsė turi stovėt, o teminėj nuotraukoj žiūrėt į kamerą.
Balas: 6
Komentaras: Pagrindinė nuotrauka gal ir visai nieko, bet jau kitoms tai baisia trūksta kokybės. Ar buvo fotografuota per Simsų kamerą? Prašau atrasti klaviatūroje mygtuką print screen ir taisyti padėtį. Aprašymas labai žaismingas.
Balas: 6
Komentaras: Simsė yra labai graži. Šypsena, blizgančios akys.. na, viskas puiku. Deja nuotraukos yra silpnos. Faceshoot sudaro labai gerą nuomonę apie dalyvę, bet visą vaizdą gadina bodyshootas. Manau simsė turėtų būti labiau centre, o tai galima pagalvoti, kad tai medžio ar parko reklama. Trečioje nuotraukoje trūksta tos žiemos atmosferos, nes dirbtinė eglutė kampe jos nesuteikia. Aprašymas patiko ir jis leidžia suprasti, kad simsė linkusi prie meno.
Balas: 7

#09 - Kimberley Watson
Komentaras: Šiek tiek defaultinė, nuotraukoms trūksta kokybės.
Balas: 6
Komentaras: Simsė simpatiška, turi potencialo, bet nuotraukos labai banalios, joms trūksta kokybės ir įdėjų, todėl derėtų susigriebti. Aprašymas, lyginant su kitomis dalyvėmis, jau pakenčiamas.
Balas: 7
Komentaras: Už širdies griebia dramatiška simsės istorija ir dar galima stebėtis, kad simsė moka taip gražiai ir nuoširdžiai šypsotis! Modelis taip pat turi gražias kūno linijas ir simpatišką veidą. Šaunu, kad mergina turi savo tikslą ir manau ji galėtų laisvai jo pasiekti. Prie veido ir viso ūgio nuotraukų nėra kur prisikabinti. Silpnesnė yra trečioji nuotrauka, trūksta idėjos ir kokybės.
Balas: 8

#10 - Amber Herllando
Komentaras: Labai graži simsė. Nuotrauka visu ūgiu meniška, išsiskyrė iš kitų. Teminė nuotrauka taip pat patiko. Visgi trūksta kokybės.
Balas: 9
Komentaras: Sužavėjo pagrindinė nuotrauka, Simsė tikrai labai dailių bruožų ir išskiskiria savo tautybe ir tamsiu gymiu iš kitų dalyvių. Ištiesų, tai idėjos labai puikios, įgyvendinimas taip pat geras, tačiau yra dalykas, kurio mirtinai trūksta - kokybės. Nežinau, kaip dalyvė fotografuoja, patarčiau su print screen ir saugoti aukšta kokybe, nes jeigu tik pridėjus gerą kokybę, nuotraukos atrodytų puikiai.
Balas: 9
Komentaras: Simsė yra fotogeniška, gražių, savotiškų veido bruožų. Nuotraukuos atrodo labai profesionaliai, o simsė pozuoja kaip tikras modelis. Visos nuotraukos labai patiko, tik gaila, kad koją pakiša kokybė. O taip pat trečioje nuotraukoje nejaučiu žiemos, bet tarkim Buenos Aires žiemos nebūna, tai nuotrauka gali praslysti. Dalyvei tereikia susitvarkyti nuotraukų kokybę, o visa kita idealu. Idėjos, fotografavimo kampas, modelis.. Aprašymas taip pat patiko, puikus simsės pristatymas.
Balas: 8

#11 - Delyth Law
Komentaras: Labai įdomūs bruožai, tokia modeliška, išskirtinė. Man patinka. Kokybiškos nuotraukos. Nuotraukoj visu ūgiu neturėtų žiūrėt į žemę. Teminė nuotrauka keista.
Balas: 8
Komentaras: Aprašymas paprastas, tačiau nuoširdus, Simsė labai įdomių bruožų, nors galbūt labiau tinkama modeliams. Nuotraukos kokybiškos, dailios, manau, kad yra daug potencialo, siūlau ieškoti kuo įvairesnių idėjų.
Balas: 9
Komentaras: Pradėsiu nuo aprašymo. Nepatiko tai, kad vėl buvo aprašinėjama vardo kilmė, o ta frazė „nelaikau savęs gražuole“ pro akis taip pat nepraslydo. Tai tada kokio velnio čia atėjai? Na, bet turiu pasakyti, kad ši dalyvė yra viena iš stipriausių konkurse. Labai patiko simsės bruožai ir jie tikrai atitinka švelnaus charakterio. Bendras vaizdas ir įspūdis labai geras, tik trečioje nuotraukoje norėtųsi matyti simsę besišypsančią, nes kaip supratau, ji linksminasi.
Balas: 8

#12 - Cloudia Zac
Komentaras: Defaultinė simsė. Nuotraukos neatitinka reikalavimų, per mažos. viskas labai matyta ir akivaizdu.
Balas: 4
Komentaras: Ar tai yra aprašymas? Pora suregztų sakinių? Nuotraukos siaubingai neprofesionalios, Simsė labai jau defaultinė.
Balas: 4
Komentaras: Visi mes galim nufotografuoti tą pirmąjį, defaultinį veidą. Ouu, atsiprašau, atrodo šukuosena atsiųsta. Turiu pagirti, akių šešėliai priderinti prie aprangos. Nuotraukos labai prastos, simsė pozuoja neprofesionaliai, o tiesiog vaikiškai..Aprašymas labai jau trumpas ir nieko gero nepasakantis, tiesiog blogas. Darbas vienas iš silpniausių.
Balas: 5

#13 - Laura Tetenytė
Komentaras: Dar viena defaultinė simsė su per mažom nuotruakom kuriom dar ir kokybės trūksta.
Balas: 4
Komentaras: Galiu pasakyti tuos pačius žodžius, kaip ir apie prieš tai buvusią dalyvę, Cloudią Zac. Na, tikrai labai daug trūkumų darbe ir nemanau, jog šitos fotografijos tinkamos konkursui. Visų pirma, nuotraukos persharpintos, padauginta akių pieštuko, suknelė gal ir nebloga, Simsės veido bruožai labai defaultiniai. Labai banalu, reikėtų pasistengti.
Balas: 4
Komentaras: Dar vienas „defaultinis“ modelis, bet turiu pripažinti, ta suknelė išryškina seksualią figūrą! Nuotraukuose viskas labai kampuota, banalu. Absoliučiai jokio profesionalumo ir kūrybingumo. Toks darbas neatitinka „Miss SimCity“ lygio. Aprašymas labai skurdus. Taip pat vienas iš silpniausių darbų.
Balas: 5

#14 - Samantha Less
Komentaras: Simsė simpatiška, nuotruakos kokybiškos. Nepatiko aplinka kur simsė visu ūgiu, mažiau yra daugiau. Suprantu, kad teminę nuotrauką su Sims3 padaryti sunkiau, bet bent jau nereikėjo nukirsti simsei galvos.
Balas: 8
Komentaras: Ė ė ėėėėiii, Simsės veidas kerintis! Išsišiepiu ir ploju kūrėjai, kad sugebėjo taip su The Sims 3, šaunu, šaunu, šaunu. Nuotraukos kokybiškos, neblogai buvo išpešta žiema, aprašymas patiko. Šaunu.
Balas: 9
Komentaras: Iš karto noriu pagirti už tai, kad simsė kurta su Sims 3. Veido linijos nepriekaištingos, simsė labai simpatiška. Taip pat labai patiko simsės stilius. Trečioje nuotraukoje matosi, kad kūrėja bandė visaip išpešti žiemą iš žaidimo, nes Sims 3 tai padaryti yra nelengva. Leopardinės timpės, uggs, Kalėdinė eglutė. Žiema? Žiema. Užskaitom. Darbas paliko įspūdį, aprašymas taip pat patiko.
Balas: 9

#15 - Linny Lish
Komentaras: Simsė nesimpatiška, nuotraukos prastos, reikia kokybės. Kodėl teminėj nuotruakoj visiškai nesimato simsės veido?
Balas: 5
Komentaras: Simsė atrodo kaip privartojusi narkotikų. Tokį įspudį sudaro nekokybiški šešėliai, hehe. Plaukai labai nuvalkioti pasidarė šie po tiek laiko, auskaras Simsei visiškai netinka. Siūlau keistis kitoje užduotyje, juk niekas nedraudžia keisti makiažo ar šukuosenos. O tai būtina norint išlikti.
Balas: 5
Komentaras: Iš pradžių noriu pridurti, kad mergina atrodo kaip emocionali paauglė ir tikrai nesitiki, kad modeliui 23 metai! Nesupratau, ar modelis bandė vaizduoti neformalę, ar ką, bet nuotraukos nepatiko. Trūko kokybės ir simsės emocijų. Tiesiog – stovi stulpas violetiniame fone. Ar tai modelis? Trečioji nuotrauka tragiška, net aprašymas nepadėjo. Siaubingos fotografavimo klaidos, bloga kokybė..
Balas: 5

#16 - Millane Shuvan
Komentaras: Simsė daili, bet portreto nuotraukoje tikrai nereikėjo nukirsti galvops, kompozicija labai prasta. Nuotruakom trūksta kokybės. Teminė nuotrauka prastoka, per daug mūro.
Balas: 6
Komentaras: Nepatiko, visų pirma, kad buvo nukirsta galva pagrindinėje nuotraukoje, to daryti tikrai nereikėjo. Simsė pati yra simpatiška ir manau, tikrai turi šansų tęsti savo kovą šiame konkurse. Aprašymas neblogas. Siūlau pasisemti daugiau idėjų nuotraukoms.
Balas: 6
Komentaras: Vos pamačius modelį, ji man priminė kažkokią tai merginą iš kosmetikos reklamos. Manau tai geras ženklas, nes tai tikriausiai reiškia, kad ji gali būti modeliu! Labai patiko antros nuotraukos poza, gaila, kad nuotraukos trūko kokybės. Žiemos nuotrauka neįdomi ir neprofesionali. Iš aprašymo sprendžiant manau simsė turi šansą.
Balas: 8

vanity
SimCity žvaigždė

Užsiregistravo : 2008-08-24
Pranešimų skaičius : 5649
Amžius : 68

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by vanity on 2010-01-10, 17:18

Galutiniai I-osios užduoties rezultatai


#15 Linny Lish bendroje lentelėje turi ne 20, kaip teigia lentelė, o 25 balus, todėl nėra išmetama. Atsiprašome už klaidą.
Taigi, štai ir baigėsi I-oji užduotis. Norėčiau pasveikinti #10 ir #11 (Amber Herllando ir Delyth Law), kurios yra šios užduoties lyderės paskaičiavus tiek forumiečių, tiek komisijos narių balsus. Deja, deja, tačiau mūsų konkursą turi palikti net keturios dalyvės, kurios yra surinkusios mažiausiai taškų. Taigi mūsų konkursą palieka:

#07 - Gabriella Sabatini
#12 - Cloudia Zac
#13 - Laura Tetenytė
#05 - Ophelia Drakel

TAČIAU... Kadangi vienos iš lyderių, Delyth Law, kūrėja Elethi turi techninių problemų su kompiuteriu, todėl labai gaila, tačiau ji pasitraukia. Jos vietoje, komisijos sprendimu gražinama... #05 - Ophelia Drakel!

Kitoms linkiu nenusiminti ir bandyti laimę kitų metų konkurse bei ateinančiuose didesniuose ir mažesniuose The Sims 2 ar The Sims 3 konkursuose ;]
Sėkmės kitoms dalyvėms!

vanity
SimCity žvaigždė

Užsiregistravo : 2008-08-24
Pranešimų skaičius : 5649
Amžius : 68

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume